کاشت مو از ریش در شیراز

کاشت مو از ریش در شیراز(معرفی 10 مرکز)

مشاهده مراکز معرفی شده

افراد بسیاری امروز تصمیم به کاشت مو می گیرند و ممکن است از بانک موی خوبی برخوردار نباشند و سوالی که در ذهن خود دارند این است که کاشت مو از ریش ممکن است؟

در پاسخ به این سوال بایستی بگوییم که بله امکان کاشت مو از ریش امروزه برای متقاضیان کاشت مو فراهم است و البته منوط به آنکه ریش های خوب و پرپشتی داشته باشند.

بهترین بانک مو برای برداشت و کاشت، قسمت پشت سر می باشد، اما ممکن است بعضی از متقاضیان بانک موی خوبی نداشته باشند که در این صورت پزشکان به سراغ موهای دیگر بدن مانند ریش، قفسه سینه و ... خواهند رفت.

کاشت مو از ریش برای افرادی که نیاز به تعداد بالای گرافت دارند (طاسی شدید) و همچنین محدودیت بانک مو (بانک مو کم کیفیت و ضعیف) دارند بسیار مناسب می باشد.

یکی از بهترین روش های کاشت مو از ریش، روش BHT است که مشتقی از روش FIT می باشد. در این روش با تکنیک FIT گرافت های مو برداشته شده و بدون درد و خونریزی در ناحیه مورد نظر کاشت می شود.

از جمله مزیت های مهم کاشت مو از ریش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درد و خونریزی
  • عدم نیاز به بخیه
  • موفقیت 50 تا 70 درصد در کاشت
  • درصد موفقیت 80 درصدی در هنگام برداشت گرافت ها
  • عدم نیاز به بانک مو قوی
  • قوی تر بودن ساقه مو

هر چند در این روش شاید نتوان به تراکم کامل و دلخواه بیمار رسید، اما کاشت موی بسیار خوبی برای کاندید مناسب کاشت مو از ریش خواهد بود.

هزینه روش کاشت مو از ریش بستگی به تعداد گرفت مو مورد نیاز کاشت، تخصص پزشک، تجهیزات و امکانات کلینیک، هزینه داروهای تجویز شده، شهر یا موقعیت جغرافیایی و ... خواهد داشت که حدودا هزینه 10 الی 15 میلیونی را برای متقاضیان کاشت مو از ریش به همراه دارد.

اگر می خواهید کاشت مو از ریش را انجام دهید، به دنبال کلینیکی باشید که دارای پزشکان متخصص پوست و مو بوده و سابقه درخشانی در زمینه کاشت مو از ریش داشته باشند.

جالب است بدانید که:

از هر پیاز مو ۱ تا ۴ رشته مو رشد می‌کند. امروزه در پیشرفته‌ترین روش‌های کاشت مو، پیاز مو را دست نخورده انتقال می‌دهند. نتیجه این کار ظاهر طبیعی تر موهای کاشته شده‌است. این روش کاشت Follicular Unit Transplantation یا به صورت کوتاه شده FUT نامیده می‌شود. موهای اهدایی به دو روش کاملاً متفاوت جمع‌آوری می‌شوند. این کار فوق‌العاده تخصصی بوده و فقط متخصصین پوست و مو مجاز به انجام آن می‌باشند. (منبع: ویکی پدیا)

قطعا در همه جا افرادی هستند که بانک موی خوبی بر روی سر خود ندارند و ممکن است از ریش های بسیار پر پشت بهره مند باشند که بتوانند از آن به عنوان بانک مو برای کاشت استفاده کنند.

البته در هر صورت اگر قصد کاشت مو از ریش را داشته باشید، بایستی ابتدا به یک کلینیک خوب کاشت مو مراجعه نمایید، توسط پزشک متخصص معاینه شوید تا بهترین روش کاشت مو برای شما انجام شود.

اگر قصد کاشت مو از ریش در شیراز را دارید، ما در وبسایت کارشد لیستی از کلینیک های تخصصی را در ادامه تهیه کرده ایم که برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم حتما با آنها در ارتباط باشید.

آیا کاشت مو از ریش را تا به حال انجام داده اید؟ چقدر این روش برای شما موثر بوده است؟ می توانید نظرات خوتان را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. کاشت مو (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...