تبلیغات اینترنتی در شیراز

تبلیغات اینترنتی در شیراز

جمعیت شهر شیراز، بر اساس آخرین سرشماری، 1میلیون و 869 هزار نفر است که بیش از 70درصد این افراد 15 تا 60 سال سن دارند. درصد بالای از این افراد با دارا بودن گوشی های هوشمند و دسترسی به اینترنت، نیاز ها و کالا های مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو می کنند.

تبلیغات اینترنتی به دلیل دسترسی افراد بسیار زیاد به اینترنت و گوشی های تلفن همراه بسیار موثر است. اگر تبلیغات در فضای اینترنت هدفمند باشد می تواند بهترین خروجی را داشته باشد.

از نظر مدیران موفق تبلیغات اینترنتی هدفمند، بهترین و موثرترین نوع تبلیغات است چون این نوع تبلیغات پربازده، سودآور و با هزینه مناسب قابل انجام است.

دسترسی سریع:

پکیج های تبلیغاتی وبسایت کارشد

معرفی پکیج های تبلیغاتی کارشد

پایه

رایگان

ویژه

590 هزارتومان (سالیانه)

ویژه پلاس

990 هزارتومان (سالیانه)

VIP

برای اطلاع از نرخ، تماس بگیرید.

جهت اطلاع از نرخ تبلیغات، مشاوره رایگان با کارشناسان و سفارش، از طریق راه های زیر تماس حاصل فرمایید:

09171064752 (ساعت 10 تا 20)

WhatsApp

رضایت کاربران کارشد

چرا تبلیغات در وبسایت کارشد هدفمند و پربازده است...

در وبسایت کارشد برای افزایش کیفیت و بازده تبلیغات در هر گروه شغلی، تعداد تبلیغات ویژه یا VIP محدود می باشد.

هدف ما تنها این بود که بهترین چیزی را که میتوانستیم بسازیم. زیبایی و کیفیت محصولی که تولید میکنید باید در بالاترین سطح ممکن باشد. کیفیت مهمتر از کمیت است. (استیو جابز)

هدف اصلی وبسایت کارشد، همکاری بلند مدت با شما میباشد، ما برای رسیدن به این هدف با ارزش، باید همواره کیفیت را افزایش دهیم و رضایت شما را جلب کنیم. به همین دلیل، تعداد تبلیغات VIP در کارشد محدود است و تمرکز اصلی ما بجای گرفتن تبلیغات بیشتر، افزایش کیفیت وبسایت و بالابردن بازده تبلیغات است.

وبسایت کارشد بصورت اختصاصی برای شهر شیراز و کاربران شیرازی طراحی شده است که به عنوان بانک مشاغل شیراز فعالیت میکند و کاربران زیادی از شهر شیراز برای رفع نیاز های خود و پیدا کردن کسب و کارهای مورد نظر خود، بصورت مستقیم و از طریق گوگل وارد وبسایت کارشد میشوند.

در کارشد به دلیل وجود کاربران شیرازی و بازدید بسیار زیاد از شهر شیراز، تبلیغات شما پر بازده بوده و علاوه بر مورد توجه قرار گرفتن کاربران، سودآوری خوبی نصیب شما خواهد شد.

به دلیل وجود اطلاعات کاربردی و مورد نیاز کاربران و همچنین حدود 8 هزار شغل فعال ثبت شده در وبسایت کارشد، این وبسایت مقصد بسیاری از کاربران، بخصوص کاربران شهر شیراز می باشد.

به دلیل طراحی خاص این وبسایت و ویژگی های آن نظیر: سهولت استفاده و کاربردی بودن آن، توانسته است توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند و به همین دلیل تبلیغات شما مورد توجه کاربران قرار خواهد گرفت.

کارشناسان وبسایت کارشد، با آگاهی کامل از اصول مارکتینگ و تبلیغات، در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به همه سوالات شما عزیزان هستند.

می توانید برای آگاهی از نرخ تبلیغات کارشد، مشاوره و سفارش با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

راه های ارتباطی:
09171064752 (ساعت 10 تا 20) ad@karshod.ir WhatsApp

در صورت تمایل، کارشناسان وبسایت کارشد، آماده حضور در محل کسب و کار شما برای مشاوره و کمک به شما در انتخاب پکیج های تبلیغاتی هستند.

اساس فعالیت وبسایت کارشد بر اساس SEO و SEM است به همین دلیل کاربران بصورت هدفمند وارد وبسایت شده و به دنبال خدمات و کالای مورد نظر خود میگردند.

SEO و SEM چیست ؟
به تمام فعالیت هایی که در راستای جذب بازدید، کاربر و درآمد از طریق موتور های جستجو(مانند گوگل) صورت میپذیرد را گویند. در واقع SEO بخشی از SEM است.
برای مثال زمانی که کاربران عبارت "آموزشگاه آرایشگری در شیراز" را جستجو میکنند به دنبال آموزشگاه های آرایشگری شهر شیراز میگردند و وبسایت کارشد به دلیل داشتن اطلاعات کامل این آموزشگاه ها، مقصد اصلی بسیاری از کاربران است به همین دلیل این کاربران بصورت هدفمند وارد وبسایت میشوند و این موضوع نشان می دهد که بازده تبلیغات بسیار بالا می باشد.

در کارشد، کسب و کارهای ویژه یک صفحه کاملا اختصاصی دارند و در این صفحه هیچ گونه تبلیغات دیگری مانند تبلیغات بنری نمایش داده نمیشود.
به همین دلیل کاربران بدون هیچگونه مزاحمت و عوامل حواس پرتی میتوانند اطلاعات را مشاهده نمایند.

بر اساس تحقیقات، حدود 30درصد کاربران اینترنتی تبلیغات بنری را عامل مزاحمت و حواس پرتی میدانند و از ورود به سایت های این چنینی خودداری میکنند.

به دلیل نبود تبلیغات مزاحم در کارشد، تبلیغات در این وبسایت بسیار پربازده و مورد توجه کاربران خواهد بود.

وبسایت کارشد مقصد بسیاری از کاربران شیرازی است و به دلیل حجم بالای ورودی این وبسایت، کسب و کارهای ویژه (VIP) توسط کاربران بسیار دیده میشوند.
دیده شدن مکرر کسب و کارهای ویژه باعث برند سازی و حک شدن نام آنها در ذهن کاربران میشود.

وبسایت کارشد با معرفی بهترین مشاغل شیراز، سعی دارد که به کاربران شیرازی بهترین مشاغل شهر شیراز را معرفی کند.

بر اساس تحقیقات، حدود 84درصد کاربران اینترنتی توقع دارند اطلاعات و محتواهایی از برندها در اینترنت ببینند.

به همین دلیل برند سازی کسب کار ها بدون تبلیغات و دیده شدن توسط کاربران غیرممکن خواهد بود.

در وبسایت کارشد علاوه بر تبلیغات برای مدیران کسب و کارها امکانات و قابلیت هایی در نظر گرفته شده است که بتوانند به راحتی با کاربران تعامل داشته باشند.

به دلیل افزایش تعامل کاربران و سهولت استفاده از وبسایت کارشد، کاربران به راحتی میتوانند کسب و کارهای مورد نظر خود را یافته و از خدمات آنها استفاده نمایند.

برخی از امکانات وبسایت کارشد:
 • امکان تماس مستقیم
 • امکان نمایش نقشه و مسیریابی
 • ساعت کاری هوشمند
 • امکان ارتباط مستقیم با واتس اپ و اینستاگرام
 • منشی تلفنی هوشمند
 • سیستم تخفیف گذاری

وبسایت کارشد به دلیل طراحی اصولی، کاربر پسند و نمایش درست در گوشی های هوشمند، باعث جذب کاربران و افزایش تعامل آنها خواهد شد.

بر اساس تحقیقات حدود 80درصد کاربران با استفاده از گوشی های هوشمند خود در اینترنت حضور پیدا میکنند.
به دلیل افزایش تعامل کاربران و سهولت استفاده از وبسایت کارشد، کاربران به راحتی میتوانند کسب و کارهای مورد نظر خود را یافته و از خدمات انها استفاده نمایند.

تیم پشتیبانی کارشد با آگاهی کامل از جدیدترین متدهای تبلیغاتی و اطلاعات بروز در این زمینه، همچنین سالها تجربه، آمادگی کامل جهت مشاوره و حل مشکلات تبلیغاتی کسب و کار شما را دارند.

تیم پشتیبانی وبسایت کارشد بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

تبلیغات اینترنتی یا تبلیغات دیجیتال چیست؟

با استفاده از تبلیغات اینترنتی به راحتی می توانید محصولات و خدمات خود را به مشتریان بالقوه خود در فضای مجازی و بستر اینترنت معرفی نمایید و به نوعی تبلیغات اینترنتی به معنای بازاریابی اینترنتی نیز به حساب می آید.

تبلیغات اینترنتی فقط مختص فروشگاه های آنلاین و کسب و کارهای اینترنتی نیست و شما می توانید خدمات و محصولات خود را به کاربران فضای دیجیتال معرفی کنید.

فضای تبلیغات اینترنتی به شدت در حال تغییر است و الگوریتم های موتورهای جستجو در حال به روز رسانی می باشند.

به منظور حضوری فعال در تبلیغات اینترنتی، شما می بایست با روش های مختلف تبلیغات آنلاین بیشتر آشنا شوید و بهترین گزینه تبلیغاتی را برای خود انتخاب نمایید تا در دید عموم مردم قرار گیرید.

آینده تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی در ایران رشد بسیار زیادی داشته و اکنون به کارآمدترین روش های بازاریابی تبدیل شده است. بر اساس تحقیقات رسمی از سال 2015 تاکنون رشد چشمگیر تبلیغات اینترنتی را شاهد هستیم که از تبلیغات تلوزیونی، رادیویی، روزنامه ای، محیطی، مغازه ای، سینمایی و ... جلو زده است.

این تبلیغات تا سال 2021 به رشد چشمگیر 52 در صد خواهد رسید و پیش بینی سایر تبلیغات به ترتیب: تلوزیون 27 درصد، فضای باز یا محیطی 7 درصد، روزنامه ها 6 درصد، رادیو 5 درصد، مغازه ای 3 درصد و سینمایی 1 درصد خواهد بود.

استاندار سازی برای گوگل

گوگل مهمترین موتور جستجو در دنیای اینترنت است. سیستم عامل اندروید و مرورگر کروم متعلق به گوگل بوده و همچنین سیستم جستجو پیشفرض در آی او اس(ios) نیز گوگل است، عملا همه ما از گوگل برای جستجو های خود استفاده می کنیم و زمانی شما می توانید در نتایج اول گوگل باشید که استاندارد های گوگل بصورت کامل رعایت شده باشند. در سامانه کارشد استاندارد های گوگل کاملا رعایت شده و جایگاه های ابتدایی را در جستجو ها برای خود به دست آورده ایم و روزانه جایگاه ها و ورودی های ما بهتر می شنود.

قالب موبایل

امروزه بین 80 تا 90 درصد کاربران حتی خود ما، به دلیل داشتن گوشی های هوشمند و اینترنت پرسرعت، محصولات و خدمات مورد نیازمان را با گوشی های همراه جستجو می کینم. وبسایت کارشد با داشتن قالب موبایل هوشمند و متناسب با هر سایز صفحه نمایش و نوع دستگاه(آیفون، اندروید، ویندوز فون) بهترین حالت نمایش را خواهد داشت.

طراحی کاربر پسند

سیستم کارشد به گونه ای طراحی شده است که به کاربران حس خوبی را منتقل می کند و به دلیل استفاده از فونت های فارسی مناسب، رنگ بندی استاندارد و استفاده از تصاویر گرافیکی جذاب تاثیر بسزایی در بیننده دارد و امکان انتخاب کسب و کار از طریق سامانه را بالا می برد.

کیفیت، نه کمییت

در سامانه کارشد ما آگهی های ویژه(ViP) محدودی خواهیم داشت؛ به همین دلیل تبلیغات شما نهایت بازده را خواهد داشت.

برند سازی

علاوه بر عبارات پرتکرار جستجو در شهر شیراز زمانی که کاربران با کلمات، برتر، بهترین، خوب یا معروف دنبال کسب و کاری بگردند، در اولین نتایج نام وبسایت کارشد را خواهند دید، این کلمات برند و ارزش کسب و کار شما را چندین برابر خواهند کرد و باعث می شود شما از رقیبانتان بالاتر دیده شوید.

سایر مزایای تبلیغات اینترنتی

 • دسترسی به مخاطبین بیشتر
 • توجه بیشتر کاربران در فضای آنلاین
 • تعامل مستقیم با مخاطبان
 • تبلیغات هدفمند(گسترده، متمرکز و قابلیت هدف گیری دقیق مخاطبین اصلی)
 • قابلیت پیگیری کاربران
 • هزینه مناسب(ارزان تر از سایر رسانه ها و یا حق الزحمه اولیه کم،حوزه دسترسی وسیع)
 • فرآیند راحت و سریع
 • وابسته به زمان و مکان نیست

در مجموع، تبلیغات اینترنتی روشی بسیار کم هزینه و کارآمد می باشد که شما می توانید بوسیله آن مردم شهر شیراز را از خدمات و محصولات خود آگاه سازید.

چرا تبلیغات اینترنتی در کارشد سودآور است:

 • بازدید های ماهیانه چندصد هزار نفری.
 • تبلیغات هدفمند و هوشمند.
 • برند سازی کسب و کار.
 • امکانات و قابلیت های جدید.
 • عدم نمایش تبلیغات بی ربط.
 • نمایش تبلیغات محدود برای بازده بیشتر.
 • جلسه رایگان با مشاور تبلیغات در محل کسب و کار شما.

وبسایت کارشد با تیم حرفه ای و خلاق خود، به عنوان سامانه هوشمند تبلیغاتی و بانک مشاغل با بیش از 120هزار بازدید، جایگاه ارزشمندی برای معرفی و خدمات فراهم کرده است. وبسایت کارشد با بیش از صدها کلمه کلیدی مربوط به کسب و کار شما، در صفحه اول نتایج گوگل قرار دارد و همین امر باعث شده است، مخاطبان بلقوه زیادی، روزانه به این وبسایت مرجعه کنند.

سوالات پر تکرار کاربران

چرا تبلیغات اینترنتی در سایت کارشد پربازده و مناسب است؟

تبلیغات در سایت کارشد به دلیل سئو بسیار قوی(داشتن رنک های اول در گوگل)، قیمت بسیار مناسب، تبلیغات محدود، طراحی زیبا و کاربر پسند و همچنین امکانات زیاد برای کاربران، بسیار پربازدید و مورد استقبال کاربران است.

مزیت تبلیغات اینترنتی در سایت کارشد چیست؟

مهمترین مزیت های تبلیغات اینترنتی در سایت کارشد:

 1. سئو بسیار قوی
 2. قیمت مناسب
 3. پکیج های متنوع
 4. طراحی اصولی و کاربر پسند
 5. پیشتیبانی حرفه ای و تمام وقت
 6. و بسیاری دیگر

کدام پکیح تبلیغاتی کارشد مناسب من است؟

کارشناسان کارشد با آگاهی کامل از اصول مارکتینگ و تبلیغات، شما را در تمام مراحل یاری میکنند و به شما مشاوره رایگان در مورد تبلیغات اینترنتی و انتخاب پکیج ها خواهند داد.