کاشت مو bht در شیراز

کاشت مو به روش BHT در شیراز(معرفی مراکز تخصصی)

مشاهده مراکز معرفی شده

کاشت مو یکی از خدمات جدید کلینیک های زیبایی می باشد که امروزه طرفداران بسیار زیادی در بین افرادی که دچار ریزش مو و یا طاسی شده اند، پیدا کرده است.

یکی از مزایای کاشت مو دائمی بودن این روش برای درمان ریزش مو می‌باشد. بانک مو یکی از مهم‌ترین عامل ها در موفقیت عمل جراحی کاشت مو می‌باشد، اما نکته مهم این است که اکثر افرادی که این عمل را انجام می‌دهند در واقع از بانک موی مناسبی بهره‌مند نیستند و به همین دلیل احتمال موفقیت عمل جراحی کاهش پیدا میکند. (منبع: ویکی پدیا)

کاشت مو به روش های گوناگونی انجام می شود که یکی از این روش ها BHT می باشد. bht روشی است که در آن از پیوند موی بدن استفاده می شود.

شیراز یکی از شهرهای ایران که به عنوان قطب کاشت مو شناخته شده است. به همین دلیل اگر شما بخواهید در این شهر برای کاشت مو اقدام کنید، برای انجام هر روش کاشت مو، بهترین پزشکان و کلینیک ها در اختیار شما خواهد بود.

کاشت مو به روش BHT در شیراز نیز از جمله روش های جدید کاشت مو است که توسط بسیاری از کلینیک های کاشت مو این شهر برای افراد متقاضی و واجد شرایط مورد استفاده قرار می گیرد.

در بعضی مواقع بیمارانی که دچار ریزش مو یا طاسی شده اند، بانک موی مناسبی ندارند و این موضوع باعث می شود روش های دیگر کارایی نداشته باشند، به همین دلیل روش bht ابداع شد که از دیگر نواحی بدن (سینه، پا، ریش و ...) نیز بتوان به عنوان بانک مو استفاده کرد.

البته لازم است بدانید که به دلیل یکسان بودن ساختار و کیفیت گرافت های مو در نواحی مختلف بدن، با انجام کاشت مو به روش BHT شاهد نتایج بسیار مطلوبی خواهید بود و جای هیچگونه نگرانی نخواهد بود.

تکنیکی که در کاشت مو bht استفاده می شود، شباهت زیادی به تکنیک fit دارد با این تفاوت که در روش bht ناحیه بانک مو یا اهدا کننده مو به کل بدن گسترش پیدا می کند و فقط مخصوص موهای سر نیست.

روش bht بیشتر برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که تراکم موها در پست و کنار سر زیاد نباشد، یا به عبارت دیگر بانک موی قوی نداشته باشند. یکی از نواحی بدن که معمولا در این افراد به عنوان بانک مو مورد استفاده قرار می گیرد، قفسه سینه است.

به منظور ارزیابی بانک مو در قفسه سینه از شاخص هایی استفاده می شود که بتوان از گرافت های مو قفسه سینه به عنوان بانک موی قوی بهره برد. که از جمله این شاخص ها می توان به تراکم مو بالای 40 گرافت مو بر سانتی متر مربع، شباهت بین موی بدن و موی سر، تعداد گرافت ها با 2 تا 3 فولیکول مو، اندازه بانک مو و طول موی بدن اشاره کرد.

به هر حال روش BHT مزیت هایی را برای واجدین شرایط خواهد داشت؛ از جمله:

  • روشی غیرتهاجمی است.
  • مناسب برای افرادی که کاملا طاس هستند.
  • دوره نقاهت و استراحت این روش بسیار کوتاه است.
  • از ناحیه های اهدا کننده در هر جای بدن می توا استفاده کرد.
  • خط رویش مو در روش bht کاملا طبیعی می باشد.
  • جای اسکار بر روی بدن کاملا کوچک خواهد بود و بعد از چند هفته از بین خواهد رفت.
  • متقاضی می تواند ابتدا به صورت آزمایشی آن را انجام دهد و اگر از نتیجه آن رضایت داشت به طور کامل کاشت مو به روش bht را انجام دهد.اسکار

مزیت های روش bht بسیار هیجان انگیز است، به خصوص برای افرادی که بانک موی قوی در پشت یا کنار سر خود ندارند.

لازم به ذکر است که موفقیت این روش به سه عامل استخراج فولیکول های مو، سازگاری موهای سر و بدن و چرخه رشد موهای بدن خواهد داشت که در اکثر موارد با موفقیت عمل کرده است.

پس اگر می خواهید برای کاشت مو bht در شیراز اقدام کنید، می توانید از لیست کلینیک های کاشت مو که وبسایت کارشد برای شما عزیزان تهیه کرده است، استفاده کنید و در رابطه با انجام این روش از آنها پرس و جو نمایید.

منبع:

  1. کاشت مو (ویکی پدیا)
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد کاشت مو bht در شیراز

1

منطقه مناسب برداشت مو در روش BHT کدام مناطق هستند؟

ویژگی ها و سرعت رشد موی بدن از موی سر متفاوت است ولی گزینه های زیر مناطق مناسبی محسوب میشوند:

  • موهای ریش
  • موهای سینه

البته منطقه برداشت به نظر پزشک و متخصص بستگی خواهد داشت.

2

دوران نقاهت کاشت مو به روش BHT چقدر است؟

بصورت کلی این روش دوران نقاهت طولانی مدتی ندارد. لازم است چند روی بعد از جراحی از انجام فعالیت های شدید جسمانی خودداری کرد. البته این دوران نقاهت در هر فردی بسته به محل برداشت مو و دیگر شرایط بیمار مانند شرایط جسمانی فرق خواهد داشت و باید به دستورالعمل متخصص کاشت عمل کرد.

3

آیا موهای منطقه اهدا کننده رشد می کند؟

بله نیاز به نگرانی در این مورد نیست و بعد از گذشت مدتی موهای نواحی ای که انتقال و پیوند از آن صورت گرفته است رشد خواهند کرد.