با توجه به دستور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر تعطیلی تمامی سینماها جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامتی هموطنان گرامی، تمامی سانس ها بسته می باشند.

برنامه سینماهای شیراز برنامه سینماهای شیراز

هنوز سانس ها اعلام نشده است بعد از اعلام، نمایش داده خواهد شد. دوباره به ما سربزنید.

برنامه سینماهای شیراز ( برنامه سینما های شیراز )

تیم کارشد برای مخاطبان سینماهای شیراز و دنبال کنندگان فیلم های به روز در ایران، برنامه سینماهای شیراز را به صورت آنلاین و به روز در سامانه کارشد قرار داده تا در صورت لزوم برای دیدن این فیلم ها اقدام نمایید.

سینماهای شیراز که فیلم های به روز را به روی پرده می برند به صورت زیر می باشند:

 • سینما هنر شهر آفتاب شیراز
 • سینما پردیس شیراز ( سینما گلستان شیراز )
 • سینما فرهنگ شیراز
 • سینما سعدی شیراز
 • سینما هنر شیراز
 • سینما پیام شیراز
 • سینما ایران شیراز
 • سینما فلسطین شیراز
 • سینما پرسیا شیراز

در کشور ایران فیلم های بسیار زیادی ساخته شده و به روی پرده سینماهای کشور می رود، افراد بسیار زیادی در کشورمان علاقه مند به فیلم های سینمایی ایرانی هستند و فیلم های روی پرده را همیشه دنبال می کنند.

در شهر شیراز سینماهای مجهز زیادی تاسیس شده که همیشه همه فیلم های به روز ایرانی را روی پرده سینمای خود دارند. افراد علاقه مند به فیلم های ایرانی همیشه برنامه سينما هاي شيراز را دنبال می کنند تا در زمان های فراغت خود به تماشای این فیلم ها در سینماهای مختلف بنشینند.

برنامه های سینما های شیراز برای علاقه مندان به فیلم های سینمایی ایرانی بسیار جذاب بوده و در اکثر سانس ها، سالن های سینماهای شیراز پر می شود. دیدن یک فیلم خوب در سینماهای شیراز شاید بهترین قرار دو نفره باشد.

البته خانواده های بسیاری برای پر کردن اوقات فراغت خود، دسته جمعی برای تماشای یک فیلم پر ستاره از بازیگران مطرح سینمای کشور به سینماهای شیراز مراجعه می نمایند.

تیم کارشد سعی بر این دارد تا هر روز برنامه سینما های شیراز را در این سامانه قرار دهد تا شما عزیزان به راحتی فیلم های مورد نظر خود را انتخاب نمایید و برای خرید بلیط آن به سینماهای شیراز مراجعه کنید.

خرید بلیط اکثر سینما های شیراز به صورت اینترنتی قابل انجام است، ولی در هر سینما بلیط های کاغذی نیز به فروش می رسد.

فیلمهای در حال اکران سینماهای شیراز

تیم کارشد در این مقاله، فیلمهای در حال اکران سینماهای شیراز را جمع آوری کرده است تا شما شناخت بیشتری نسبت به این فیلم ها داشته باشید.

فیلم های بسیاری در کشورمان ساخته می شود که بازیگران، کارگردان ها، عوامل تولید و ... در این فیلم ها نقش آفرینی می نمایند. تیم کارشد سعی بر این دارد تا فیلم های در حال اکران را به بهترین شکل به شما عزیزان معرفی نماید تا برای دیدن آنها اقدام بفرمائید.

به هر حال مردم ایران و شهر شیراز سلیقه های مختلفی در رابطه با فیلم های سینمایی ایرانی دارند و این موضوع باعث شده تا فیلم های سینمایی در همه ژانرها ساخته شود. اما اینکه چقدر مثمر ثمر باشند و نظر مخاطب را به خود جلب نمایند را مردم و بینندگان باید تعیین نمایند.

معمولا فیلم های سینمایی ایرانی ابتدا در شهر تهران اکران شده و یکی دو روز بعد به روی پرده سینماهای شهر شیراز و دیگر شهرستان ها می رود. فیلم های در حال اکران سینماهای شیراز را در سامانه کارشد همیشه برای شما مخاطبان سینما، به روز خواهیم کرد تا بیشتر با آنها آشنا شوید.

یکی از فیلم های انیمیشن که بسیار پرمخاطب می باشد، فیلم بنیامین در شیراز می باشد که اکثر سینماهای شیراز آن را روی پرده خود دارند. این انیمیشن از بازیگرانی همچون: چنگیز جلیلوند، ناصر طهماسب، سعید مظفری، مریم شیرزاد و اکبر منانی بهره مند می باشد.

خلاصه فیلم بنیامین در شیراز:

خرابکاری‌ آشر، دوست بامزه اما دست و پا چلفتی بنیامین باعث اسارت مادر بنیامین توسط سربازان پادشاه می‌شود. بنیامین تصمیم می‌گیرد برای نجات مادرش به سفری پرخطر برود و این سرآغازی است برای ماجراهای پرفراز و نشیب بنیامین و آشر...

مدتی است که اکران فیلم بنیامین در شیراز شروع شده و علاقه مندان خاص خود را پیدا کرده است. فیلم بنیامین در سینماهای شیراز مخصوصا برای کودک و نوجوان بسیار جذاب به حساب می آید.

از دیگر فیلم هایی که اکنون روی پرده سینماهای شیراز می باشد، اکران فیلم مطرب در شیراز است که بسیار سر و صدا به پا کرده است. فیلم مطرب شیراز از بازیگران مطرحی همچون: پرویز پرستویی، محسن کیایی، الناز شاکردوست، مهران احمدی، حسین امیدی و امین مقدم بهره می برد.

خلاصه فیلم مطرب در سینماهای شیراز:

فیلم سینمایی مطرب در شیراز دربارهٔ یک خانواده ایرانی است که به نوعی وارد شهر استانبول ترکیه می‌شوند...

فیلم منطقه پرواز ممنوع در شیراز:

فیلم منطقه پرواز ممنوع در شیراز را اکثر سینماهای شیراز روی پرده خود قرار داده اند و مردم زیادی برای دیدن آن به سینماها می روند. این فیلم روایتگر داستان ۳ نوجوان است که در حین آماده‌ شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری‌های مختلف و مهیجی می‌شوند.

بازیگران فیلم منطقه پرواز ممنوع: هادی حجازی فر، محمد فیلی، متین‌پاکزاد، متین کرمانی، علیرضا اکبری، علی ذکریایی، زین العابدین تقی پور و بهار نوحیان

برنامه امروز سینماهای شیراز ( برنامه امروز سینما های شیراز )

تیم کارشد در این مقاله، برنامه امروز سینماهای شیراز را جمع آوری کرده است تا شما شناخت بیشتری نسبت به این فیلم ها داشته باشید.

برنامه امروز سینما های شیراز به دلیل ساخت فیلم های جدید ایرانی، هر روز تغییر خواهد کرد و تیم کارشد سعی بر این دارد تا همیشه جدیدترین فیلم های ایرانی را که در سینماهای شیراز نیز اکران می شود به شما کاربران شیرازی عزیز معرفی نماید.

برنامه امشب سینماهای شیراز ( برنامه امشب سینما های شیراز )

تیم کارشد در این مقاله، برنامه امشب سینماهای شیراز را جمع آوری کرده است تا شما شناخت بیشتری نسبت به این فیلم ها داشته باشید.

برنامه امشب سینما های شیراز به دلیل ساخت فیلم های جدید ایرانی، هر روز تغییر خواهد کرد و تیم کارشد سعی بر این دارد تا همیشه جدیدترین فیلم های ایرانی را که در سینماهای شیراز نیز اکران می شود به شما کاربران شیرازی عزیز معرفی نماید.

برنامه فردا شب سینماهای شیراز ( برنامه فردا شب سینما های شیراز )

تیم کارشد در این مقاله، برنامه فردا شب سینماهای شیراز را جمع آوری کرده است تا شما شناخت بیشتری نسبت به این فیلم ها داشته باشید.

برنامه فردا شب سینما های شیراز به دلیل ساخت فیلم های جدید ایرانی، هر روز تغییر خواهد کرد و تیم کارشد سعی بر این دارد تا همیشه جدیدترین فیلم های ایرانی را که در سینماهای شیراز نیز اکران می شود به شما کاربران شیرازی عزیز معرفی نماید.

برنامه سینما هنر شهر آفتاب شیراز

تیم کارشد سعی بر این دارد تا شما عزیزان را همیشه با برنامه سینما هنر شهر آفتاب شیراز که در مجتمع خلیج فارس واقع شده است، آشنا نماید تا فیلم های جدید ایرانی را که در این سینمای مجهز اکران می شود را با خانواده، دوستان صمیمی و همکاران خود مشاهده نمایید و از دیدن آنها لذت ببرید.

سینما شهر آفتاب شیراز یکی از مجهزترین سینماهای شیراز می باشد که در سال 1396 افتتاح شده و زیر نظر بخش خصوصی مشغول به فعالیت می باشد. سینما هنر شهر آفتاب شیراز دارای سالن های زیر می باشد که فیلم های مختف و به روز را در این سالن ها به نمایشد در می آورد:

 • سالن بنفش هنر شهر آفتاب شیراز با ظرفیت 254 نفر
 • سالن آبی هنر شهر آفتاب شیراز با ظرفیت 254 نفر
 • سالن سبز هنر شهر آفتاب شیراز با ظرفیت 254 نفر
 • سالن زرد هنر شهر آفتاب شیراز با ظرفیت 254 نفر
 • سالن نارنجی هنر شهر آفتاب شیراز با ظرفیت 254 نفر
 • سالن قرمز هنر شهر آفتاب شیراز با ظرفیت 200 نفر
 • سالن VIP هنر شهر آفتاب شیراز با ظرفیت 120 نفر
 • سالن گفتگو هنر شهر آفتاب شیراز با ظرفیت 30 نفر

سینما هنر شهر آفتاب شیراز یا پردیس سینمایی خلیج فارس شیراز در قسمت غرب این شهر در مجتمع بزرگ خلیج فارس شیراز در بلوک آخر واقع شده است و دقیقا در ابتدای شهرک گلستان قرار دارد. این سینما از تکنولوژی کیفیت تصویر 2K استفاده می کند و تکنولوژی صدای آن دالبی 7.1 می باشد.

سالن سینما هنر شهر آفتاب شیراز برای تمام سنین برنامه های مختلفی تدارک دیده که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سالن چند منظوره سینما، تئاتر و کنسرت
 • سالن سینمای کودک
 • سالن سینمای نوجوان
 • سالن سینمای سه بعدی با تکنولوژی 3D و تکنولوژی صدای همه جانبه Auro11.1
 • سالن بلک باکس تئاتر با ظرفیت 90 نفر
 • سالن گفتگو

در حاشیه این سالن سینمایی مجهز تعدادی کسب و کار دیگر نیز مشغول به فعالیت می باشند:

برنامه سینما پردیس گلستان شیراز

تیم کارشد سعی بر این دارد تا برنامه سینما پردیس گلستان شیراز را که در خیابان معالی آباد شیراز (خیابان دکتر شریعتی) واقع شده است، به شما عزیزان معرفی نماید تا شما عزیزان از دیدن فیلم های جدید ایرانی در سه سالن (پردیس گلستان سالن 1، پردیس گلستان سالن 2 و پردیس گلستان سالن 3) این سینمای محبوب لذت ببرید.

سینما پردیس شیراز جزو سینماهای مجهزی است که نسبت به سینماهای قدیمی تر، محبوبیت خاص خودش را دارا می باشد. بیشتر مردم شیراز ترجیح می دهند فیلم های مورد علاقه خود را در سالن 1 پردیس گلستان شیراز مشاهده کنند زیرا ظرفیت این سالن بسیار زیاد ( 211 نفر) می باشد و دیدن فیلم در آن بسیار لذتبخش است.

ظرفیت دو سالن دیگر سينما گلستان شيراز به این صورت است:

 • سالن 2 سینما پردیس سینمایی گلستان شیراز 23 نفر
 • سالن 3 سینما پردیس سینمایی گلستان شیراز 40 نفر

سینما پردیس گلستان شیراز در تاریخ 25 مرداد 1395 تاسیس شد و به نوعی شروع متفاوتی در سینماهای شیراز را رقم زد. به هر حال تیم کارشد تمام دغدغه اش این است تا شما عزیزان را با جدول اکران سینما پردیس گلستان شیراز بیشتر آشنا نماید تا بتوانید فیلم های مورد علاقه تان را در اوقات فراغت مشاهده نمایید.

افراد بسیاری به دنبال سایت سینما پردیس شیراز می باشند تا به راحتی بتوانند رزرو بلیط سینما پردیس شیراز را انجام دهند. نکته ای که وجود دارد این است که سینما پردیس گلستان شیراز سایت مجزایی ندارد و خرید بلیط سینما پردیس گلستان شیراز توسط سایت های وابسته قابل انجام است.

بليط سينما گلستان شيراز را می توانید به زودی از سامانه کارشد تهیه فرمائید. البته سایت هایی که در زمینه بلیط سینما گلستان شیراز مشغول به فعالیت می باشند به صورت زیر است:

 • سایت ایران تیک
 • سایت سینما تیکت

در حال حاضر می توانید به صورت معتبر و رسمی خرید بلیط سینما گلستان شیراز را از این دو سایت انجام دهید و جهت دیدن فیلم های به روز ایرانی به این سینما تشریف ببرید. البته رزرو بلیط سینما گلستان شیراز به صورت حضوری نیز در این سینما قابل انجام می باشد.

بلیط سینما پردیس شیراز

سینما پردیس شیراز خرید بلیط

سینما گلستان شیراز خرید بلیط

سایت سینما گلستان شیراز

خريد بليط سينما گلستان شيراز

سينما گلستان شيراز خريد بليط

ایران تیکت سینما گلستان شیراز

خرید اینترنتی بلیط سینما گلستان شیراز

بلیط سینما شیراز معالی اباد

برنامه سینما سعدی شیراز

سینما سعدی شیراز یکی از سینماهای قدیمی شیراز می باشد که بسیار پرطرفدار بوده و مردم بسیاری برنامه های این سینما را دنبال می کنند. تیم کارشد سعی بر این دارد تا شما عزیزان شیرازی را با برنامه سینما سعدی شیراز بیشتر آشنا نماید تا در صورتی که وقت آزاد داشتید برای مشاهده فیلم های جدید ایرانی به این سینما مراجعه نمایید.

شما عزیزان می توانید برای خرید انلاین بلیط سینما سعدی شیراز از طریق سایت های سینما تیکت و شیراز سینما اقدام نمایید و بلیط فیلم های مورد نظرتان را تهیه بفرمائید.

سینما سعدی شیراز

فیلم سینما سعدی شیراز

بلیط سینما سعدی شیراز

سایت سینما سعدی شیراز

برنامه سینما سعدی شیراز

رزرو بلیط سینما سعدی شیراز

خرید بلیط سینما سعدی شیراز

قیمت بلیط سینما سعدی شیراز

برنامه اکران سینما سعدی شیراز

برنامه فیلم های سینما سعدی شیراز

سانس فیلم های سینما سعدی شیراز

خرید بلیط اینترنتی سینما سعدی شیراز

خرید اینترنتی بلیط سینما سعدی شیراز

شماره سینما سعدی شیراز

شماره تلفن سینما سعدی شیراز

برنامه سینما پیام شیراز

تیم کارشد برنامه سینما پیام شیراز را در این مقاله هر روز برای شما عزیزان به روز خواهد کرد تا برای دیدن فیلم های جدید ایرانی به این سینما مراجعه نمایید.

سینما پیام شیراز

خرید بلیط سینما پیام شیراز

فیلم امشب سینما پیام شیراز

آدرس سینما پیام شیراز

برنامه سینما فرهنگ شیراز

سینما فرهنگ یکی از سینماهای جدید شیراز می باشد که همیشه اکثر فیلم های به روز ایرانی را روی پرده سینما خود دارد. تیم کارشد تمام تلاش خود را خواهد کرد تا همیشه برنامه سینما فرهنگ شیراز را برای شما عزیزان شیرازی در این مقاله قرار بدهد.

سینما فرهنگ شیراز

سينما فرهنگ شيراز

برنامه سینما فرهنگ شیراز

خرید بلیط سینما فرهنگ شیراز

بلیط سینما فرهنگ شیراز

سينما فرهنگ شيراز خريد بليط

سینما فرهنگ شیراز خرید بلیط

سایت سینما فرهنگ شیراز

خريد بليط سينما فرهنگ شيراز

رزرو بلیط سینما فرهنگ شیراز

بليط سينما فرهنگ شيراز

برنامه سینما ایران شیراز

برنامه سینما ایران شیراز را در این مقاله می توانید پیگیری نمایید تا فیلم هایی که به روی پرده این سینما می رود را بشناسید و برای دیدن فیلم های جدید ایرانی به سینما ایران شیراز مراجعه نمایید.

خرید بلیط سینما ایران شیراز

فیلم امروز سینما ایران شیراز

سانس های سینما ایران شیراز

برنامه سینما فلسطین شیراز

سینما فلسطین شیراز یکی از سینماهای قدیمی شیراز می باشد که تیم کارشد برنامه سینما فلسطین شیراز را همیشه به روز خواهد کرد تا شما عزیزان از فیلم های به روز سینما فلسطین شیراز مطلع باشید.

سایت سینما فلسطین شیراز

برنامه سینما شیراز

سینما شیراز جزو سینماهایی است که در خیابان زند شیراز واقع شده و همیشه مشتریان خاص خودش را دارد. تیم کارشد برنامه سینما شیراز را در این مقاله برای شما عزیزان همیشه به روز قرار خواهد داد تا از فیلم های به روز این سینما همیشه مطلع باشید.

بلیط سینما شیراز

برنامه سینما شیراز

سایت سینما شیراز

سانس سینما شیراز

خرید بلیط سینما شیراز

رزرو بلیط سینما شیراز

فروش بلیط سینما شیراز

سانس های سینما شیراز

خرید بلیط اینترنتی سینما شیراز

سایت خرید بلیط سینما شیراز

خرید آنلاین بلیط سینما شیراز

برنامه سینما هنر شیراز

سینما هنر شیراز یکی از سینماهای خوب در شیراز می باشد که برنامه سینما هنر شیراز را می توانید در سامانه کارشد همیشه به صورت آپدیت مشاهده بفرمائید.