انجام پی آر پی صورت در شیراز

پی آر پی(prp) صورت در شیراز

پی آر پی کاربردهای بسیار زیادی دارد که این روش با استفاده از تزریق پلاسمای غنی از پلاکت خون شما انجام می شود. تزریق prp سرعت فرآیند درمان مفید ترمیم سلولی را بالا می برد.

امروزه جوانسازی پوست صورت طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و یکی از راه حل های داشتن پوستی جوان و شاداب، استفاده از پی آر پی می باشد.

مردم بسیار زیادی برای پی آر پی صورت در شیراز اقدام می کنند، زیرا این شهر در زمینه های زیبایی شهرت فراوانی داشته و دلیل آن هم کلینیک های مجهز و همچنین بهره مندی از پزشکان با دانش می باشد.

پلاسمای غنی از پلاکت (اختصاری PRP) پلاسمای غلیظ شده خون است که دارای مقادیر فراوان پلاکت می‌ باشد. از این پلاسما که از خود بیمار تهیه می‌ شود در بعضی مراکز برای درمان صدمات غضروفی و تاندون ها و سایر صدمات بافت نرم، استفاده می‌ شود. موارد استفاده از آن بر این پایه استوار است که مواد پروتئینی مانند سیتوکین ها و دیگر فاکتورهای رشد که در این محلول وجود دارد می‌ تواند به پدیده ترمیم در بافت‌ های بدن، کمک کند. (منبع: ویکی پدیا)

از مهمترین کابردهای prp صورت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درمان آکنه
  • درمان لکه‌های پوستی ناشی از بالا رفتن سن
  • درمان منافذ باز پوست
  • درمان چروک صورت
  • درمان پف زیر چشم
  • درمان تیرگی پوست

اگر شما نیز یکی از مشکلات بالا را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم برای درمان این ها به یک کلینیک خوب prp مراجعه کنید تا توسط پزشک متخصص این عمل زیبایی برای شما انجام شود.

نتایج مطلوب برای پی آر پی صورت معمولا با انجام چند جلسه در طول 1 تا 3 ماه خواهد بود که این موضوع بستگی به نظر پزشک متخصص شما خواهد داشت.

وبسایت کارشد لیستی از کلینیک های پی آر پی شیراز را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، آنها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

در صورتی که تجربه انجام پی آر پی صورت را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

به نظر شما بهترین مرکز  پی آر پی صورت در شیراز کدام است؟ چه تجربه ای در این زمینه دارید؟ شما می توانید نظرات خودتان را با وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. پی آر پی (ویکی پدیا)
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...