انجام پی آر پی زانو در شیراز

پی آر پی(prp) زانو در شیراز

آسیب دیدگی هایی مانند کشیدگی رباط های زانو، آسیب های مزمن تاندونی، آرتروز زانو و ... برای بعضی از مردم به خصوص ورزشکاران اتفاق می افتد که یکی از موثرترین روش های درمانی آنها استفاده از پی ار پی می باشد.

prp روشی است که در آن از پلاسماهای با ذرات زیاد پلاکت تولید می شود و به ناحیه مورد نظر تزریق خواهد شد.

از کاربردهای مهم پی ار پی می توان به درمان دردها و التهاب های زانو اشاره کرد. به طور کلی prp برای درمان درد های زیر در پا کاربرد خواهد داشت:

  • آرتروز زانو و آرتروز مچ پا
  • صدمات منیسک و رباط‌های زانو
  • صدمات تاندون‌ های شانه
  • التهابات و دردهای آرنج (آرنج تنیس‌بازان و التهاب فاسیای کف پا)

اگر می خواهید برای پی آر پی زانو در شیراز اقدام کنید، توجه داشته باشید که مراکز زیادی آن را برای شما انجام خواهند داد. ولی حتما داشتن تخصص و مجوز رسمی بسیار مهم می باشد.

موارد استفاده وسیعی از پی‌ آر پی در کمک به درمان بیماری‌ ها و صدمات تاندون‌ ها و مفاصل گزارش شده‌ است. مهمترین موارد مصرف آن در ترمیم پارگی‌ های رباط‌ های زانو، ترمیم تاندون‌ ها، ترمیم رباط گرداننده شانه و نیز تزریق داخل مفصلی در بیماران دچار آرتروز است و برای سهیلا خیلی خوب است تنها در کشور آمریکا سالانه بیش از ۸۶۰۰۰ تزریق انجام می‌ شود که مصرف آن به‌ طور عمده در ورزشکاران است. (منبع: ویکی پدیا)

نکات مهم بعد از انجام پی ار پی زانو حتما توسط متخصص به شما توضیح داده خواهد شد، اما توجه داشته باشید که بعد از انجام آن بایستی بین 24 تا 72 ساعت استراحت کنید و حداقل تا 24 ساعت بعد از آن حمام نروید.

روند بهبودی توسط پی آر پی زانو حدودا 2 الی 6 هفته بعد از انجام آن خواهد بود که برای کسب نتایج مطلوب بایستی به توصیه های پزشک متخصص گوش داد. البته لازم به ذکر است که در بعضی از بیماران ممکن است این روند بهبودی 6 الی 9 ماه نیز به طول انجامد.

آیا تجربه ای از بهترین مرکز پی آر پی زانو در شیراز دارید؟ شما می توانید برای کمک و راهنمایی دیگر کاربران کارشد، نظرات خودتان را در انتهای این مقاله به اشتراک بگذارید.

وبسایت کارشد لیستی از مراکز پی آر پی شیراز را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پی آر پی زانو با آنها در تماس باشید.

در پایین لیستی از کلینیک های PRP شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک های PRP زانو در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز پی ار پی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک های پی ار پی، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

  1. مرتب سازی مراکز prp بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
  2. قابلیت جستجوی مراکز بر اساس خیابان، کوچه و ...
  3. مطالعه مقاله ای کامل در مورد پی آر پی

در صورتی که تجربه انجام پی آر پی زانو در شیراز را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. پی آر پی (ویکی پدیا)
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...