بهترین قنادی های شیراز برای سفارش کیک تولد

بهترین قنادی های شیراز برای کیک تولد

مشاهده مراکز معرفی شده

اگر می خواهید یک جشن تولد بسیار خوب برگزار کنید، خرید کیک تولد را بایستی در اولویت خود قرار دهید.

برگزاری جشن تولد امروزه به یکی از مهمترین جشن های مردم ایران تبدیل شده است و معمولا بیشتر مردم سعی می کنند تولد خود را با یک جشن مختصر و یا یک جشن برنامه ریزی شده برگزار کنند.

چه تولد شما باشد و یا بخواهید دوست یا خانواده خود را غافلگیر کنید، لازم است یک کیک تولد بسیار خوشمزه خریداری نمایید و از جشن خود لذت بیشتری ببرید.

خوشبختانه امروزه به قدری تنوع کیک ها تولد زیاد شده است که وقتی وارد هر قنادی یا شیرینی فروشی می شویم، با طرح ها و اندازه های مختلف رو به رو هستیم و به نوعی قدرت انتخاب مشتریان بالاتر رفته است.

بعد از انتخاب قنادی خوب برای خرید کیک تولد، لازم است به نکات زیر نیز توجه داشته باشید و طبق این موارد کیک تولد را بخرید:

  • تعیین بودجه
  • انتخاب طعم مناسب
  • چشیدن طعم کیک
  • تم یا طرح کیک
  • در نظر گرفتن تعداد مهمانان
  • جزئیات تحویل کیک

اگر طرح دلخواه شما در قنادی ها نباشد، شما می توانید طرح مورد نظرتان را به قنادی سفارش دهید و طبق زمانی که به شما اعلام می شود، آن را دریافت کنید.

حتی امروزه طرح های گرافیکی و عکس فردی که تولدش می باشد نیز بر روی کیک قابل چاپ بوده که این طرح ها برای همه بسیار جذاب به حساب می آید.

جالب است بدانید که:

سنت جشن تولد یک فرد با کیک تولد و شمع روشن بر روی آن در آلمان و از قرن هجدهم نشأت گرفته‌است. این کیک از اواسط قرن نوزدهم بخشی جدایی‌ناپذیر از مراسم جشن تولد در کشورهای پروتستان را تشکیل می‌داده‌است و بتدریج این رسم در فرهنگ غرب نیز رایج شده‌است. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال خرید کیک تولد در همه شهرهای ایران یک رسم می باشد و بهتر است یک کیک تولد آماده را از قنادی خریداری کنیم.

در شهر شیراز هم به مانند دیگر شهرهای بزرگ ایران، شیرینی فروشی ها و قنادی های زیادی فعالیت می کنند که شما می توانید کیک تولد را از آنها خریداری کنید.

وبسایت کارشد در ادامه این مقاله بهترین قنادی های شیراز برای کیک تولد را تهیه کرده است که شما می توانید قنادی مورد نظرتان را طبق نزدیکی به خود انتخاب کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با آنها در ارتباط باشید.

به نظر شما در شهر شیراز کدام قنادی کیک های تولد بهتری برای تولد دارد؟ شما می توانید نظرات خودتان در این رابطه را در قسمت نظردهی با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. کیک تولد (ویکی پدیا)
خیابان انقلاب
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
بلوار دکتر حسابی
اطلاعات بیشتر...
شهرک گلستان
اطلاعات بیشتر...