انجام کوتاهی مو در شیراز

کوتاهی مو در شیراز(معرفی آرایشگاه های تخصصی)

کوتاه کردن موها یکی از مهمترین و ضروری ترین کارهایی است که در بین بانوان و آقایان بایستی طی یک دوره مشخص انجام شود تا موها بتوانند به رشد خود ادامه دهند.

کوتاهی مو در بین بانوان با حساسیت بیشتری انجام می شود و بانوان زیادی سعی بر این دارند تا برای کوتاه کردن موهای خود به سبک های مختلف، به آرایشگاه های تخصصی در این زمینه مراجعه کنند تا آسوده خاطر باشند.

شیراز از جمله شهرهایی است که در زمینه کوتاهی مو بانوان این شهر دغدغه ای نخواهند داشت، زیرا در این شهر سالن های زیبایی بسیار مجهز فعالیت دارند که در اکثر آنها آرایشگر حرفه ای کوتاه مو نیز فعالیت می کند.

به هر حال اگر به دنبال آرایشگاه زنانه برای کوتاهی مو در شیراز هستید، با گزینه های متعددی رو به رو خواهید بود که با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا، بهترین کوتاهی مو را برای شما انجام می دهند.

کوتاهی مو و انجام مرتب آن برای شما مزیت هایی به همراه خواهد داشت که از جمله مهمترین مزیت های کوتاهی مو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جذابیت و تنوع
  • راحت تر بودن نگهداری و مراقبت از موها
  • برس کشیدن راحت تر
  • استحمام سریع تر
  • خشک شدن سریع تر موها بعد از حمام
  • استفاده کمتر از شامپو و مواد حالت دهنده مو
  • جلوگیری از موخوره
  • افزایش و تقویت رشد موها

آرایشگری که برای کوتاهی موهای خود انتخاب می کنید، بایستی طبق جنس موهای شما این کار را انجام دهد. آرایشگران حرفه ای کوتاهی مو، اولویت را بر اساس جنس موهای مشتری و سپس مدل مناسب در نظر می گیرند.

موهای کم پشت و نازک، موهای فر درشت، موهای مجعد و موهای لخت و پرپشت تکنیک های کوتاهی خاصی دارند که باید به این نکته توجه ویژه ای نمود.

همچنین دارا بودن یک کاتالوگ کامل از مدل موها برای هر مشتری بسیار مهم می باشد تا طبق سلیقه خود، مدل مورد نظر کوتاهی مو را به آرایشگر خود اعلام کند.

به دنبال دوره‌های رشد (آناژن) ۸–۲ ساله (به‌طور متوسط سه ساله) یک دوره کوتاه ۴–۲ هفته‌ای داریم که طی آن مو کاملاً پسرفت می‌کند (کاتاژن) سپس مرحله استراحت (تلوژن) شروع شده و ۴–۳ ماه طول می‌کشد. ریزش مو تنها هنگامی اتفاق می‌افتد که سیکل رشد بعدی شروع شده و یک موی دیگر رشد می‌کند. به‌طور متوسط روزانه ۱۰۰–۵۰ موی در مرحله تلوژن می‌ریزند. این ریزش مو طبیعی است و همان ریزشی است که در هنگام دوش گرفتن و برس زدن مو دیده می‌شود. این موها دوباره رشد خواهند کرد. در هر زمان کمتر از ۱۵٪ موها در مرحله استراحت هستند و بعد از گذشت ۳ تا ۴ ماه این موها می‌ریزند و به جای آن‌ها موهای جدیدی رشد می‌کنند. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال اگر می خواهید برای کوتاهی مو در شیراز اقدام کنید، وبسایت کارشد لیستی از آرایشگاه ها و سالن های زیبایی شهر شیراز را برای شما تهیه کرده است که در زمینه کوتاهی بسیار خوب و حرفه ای عمل می کنند.

شما می توانید نظرات خودتان را در رابطه با کوتاهی مو در قسمت نظردهی ثبت کنید و با امتیاز دهی به این مقاله، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمائید.

منبع:

  1. مو (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار گلستان
اطلاعات بیشتر...
بلوار رحمت
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار جمهوری
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
بلوار میرزای شیرازی
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...