انجام کوتاهی مو در شیراز

کوتاهی مو در شیراز(معرفی 10آرایشگاه تخصصی)

مشاهده مراکز معرفی شده

کوتاه کردن موها یکی از مهمترین و ضروری ترین کارهایی است که در بین بانوان و آقایان بایستی طی یک دوره مشخص انجام شود تا موها بتوانند به رشد خود ادامه دهند.

کوتاهی مو در بین بانوان با حساسیت بیشتری انجام می شود و بانوان زیادی سعی بر این دارند تا برای کوتاه کردن موهای خود به سبک های مختلف، به آرایشگاه های تخصصی در این زمینه مراجعه کنند تا آسوده خاطر باشند.

شیراز از جمله شهرهایی است که در زمینه کوتاهی مو بانوان این شهر دغدغه ای نخواهند داشت، زیرا در این شهر سالن های زیبایی بسیار مجهز فعالیت دارند که در اکثر آنها آرایشگر حرفه ای کوتاه مو نیز فعالیت می کند.

به هر حال اگر به دنبال آرایشگاه زنانه برای کوتاهی مو در شیراز هستید، با گزینه های متعددی رو به رو خواهید بود که با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا، بهترین کوتاهی مو را برای شما انجام می دهند.

کوتاهی مو و انجام مرتب آن برای شما مزیت هایی به همراه خواهد داشت که از جمله مهمترین مزیت های کوتاهی مو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جذابیت و تنوع
 • راحت تر بودن نگهداری و مراقبت از موها
 • برس کشیدن راحت تر
 • استحمام سریع تر
 • خشک شدن سریع تر موها بعد از حمام
 • استفاده کمتر از شامپو و مواد حالت دهنده مو
 • جلوگیری از موخوره
 • افزایش و تقویت رشد موها

آرایشگری که برای کوتاهی موهای خود انتخاب می کنید، بایستی طبق جنس موهای شما این کار را انجام دهد. آرایشگران حرفه ای کوتاهی مو، اولویت را بر اساس جنس موهای مشتری و سپس مدل مناسب در نظر می گیرند.

موهای کم پشت و نازک، موهای فر درشت، موهای مجعد و موهای لخت و پرپشت تکنیک های کوتاهی خاصی دارند که باید به این نکته توجه ویژه ای نمود.

همچنین دارا بودن یک کاتالوگ کامل از مدل موها برای هر مشتری بسیار مهم می باشد تا طبق سلیقه خود، مدل مورد نظر کوتاهی مو را به آرایشگر خود اعلام کند.

به دنبال دوره‌های رشد (آناژن) ۸–۲ ساله (به‌طور متوسط سه ساله) یک دوره کوتاه ۴–۲ هفته‌ای داریم که طی آن مو کاملاً پسرفت می‌کند (کاتاژن) سپس مرحله استراحت (تلوژن) شروع شده و ۴–۳ ماه طول می‌کشد. ریزش مو تنها هنگامی اتفاق می‌افتد که سیکل رشد بعدی شروع شده و یک موی دیگر رشد می‌کند. به‌طور متوسط روزانه ۱۰۰–۵۰ موی در مرحله تلوژن می‌ریزند. این ریزش مو طبیعی است و همان ریزشی است که در هنگام دوش گرفتن و برس زدن مو دیده می‌شود. این موها دوباره رشد خواهند کرد. در هر زمان کمتر از ۱۵٪ موها در مرحله استراحت هستند و بعد از گذشت ۳ تا ۴ ماه این موها می‌ریزند و به جای آن‌ها موهای جدیدی رشد می‌کنند. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال اگر می خواهید برای کوتاهی مو در شیراز اقدام کنید، وبسایت کارشد لیستی از آرایشگاه ها و سالن های زیبایی شهر شیراز را برای شما تهیه کرده است که در زمینه کوتاهی بسیار خوب و حرفه ای عمل می کنند.

شما می توانید نظرات خودتان را در رابطه با کوتاهی مو در قسمت نظردهی ثبت کنید و با امتیاز دهی به این مقاله، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمائید.

منبع:

 1. مو (ویکی پدیا)
بلوار گلستان
اطلاعات بیشتر...
بلوار میرزای شیرازی
اطلاعات بیشتر...
بلوار میرزای شیرازی
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
خیابان فلسطین
اطلاعات بیشتر...
شهرک والفجر
اطلاعات بیشتر...
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
بلوار جمهوری
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد انجام کوتاهی مو در شیراز

1

هزینه کوتاهی مو در شیراز چقدر است؟

هزینه کوتاهی مو در شیراز به موارد و عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت، از جمله: نوع کوتاهی مو و مدل آن، تخصص و مهارت آرایشگر، هزینه مواد آرایشی مصرفی، موقعیت جغرافیایی و ...

این هزینه در شهر شیراز از 120 هزار تومان شروع می شود.

2

ترندهای کوتاهی مو در سال 1401 کدامند؟

 • مدل موی چتری باب
 • مدل مو زنانه صاف
 • مدل مو زنانه بافت
 • پیکسی زنانه
 • مدل مو زنانه پانک
 • مدل مو آندرکات
 • مدل موی باب کلاسیک
3

مزیت های کوتاهی مو چیست؟

جذابیت و تنوع، راحت تر بودن نگهداری و مراقبت از موها، برس کشیدن راحت تر، استحمام سریع تر، خشک شدن سریع تر موها بعد از حمام، استفاده کمتر از شامپو و مواد حالت دهنده مو، جلوگیری از موخوره، افزایش و تقویت رشد موها و ... از جمله مهمترین مزیت های کوتاهی مو برای بانوان به حساب می آید.