کلاس و دوره آموزش گیتار در شیراز

کلاس گیتار در شیراز(معرفی 10آموزشگاه دارای دوره)

مشاهده مراکز معرفی شده

علاقه داشتن به نواختن موسیقی و یادگیری آن در میان بسیاری از مردم مشاهده می شود. شاید بسیاری از مردم به دنبال یادگیری موسیقی محبوب خود نروند اما درصدی از علاقه مندان به موسیقی قطعا برای یادگیری اصولی آن اقدام خواهند کرد.

یکی از سازهای پرطرفدار در سراسر دنیا، گیتار می باشد که قطعا هر کس دوست دارد برای یکبار هم که شده آن را در دست بگیرد و انگشتان خود را بر روی سیم های گیتار بکشد.

امروزه یکی از سازهای پر طرفدار بخصوص در میان جوانان، گیتار می باشد. آموزش گیتار به چند شاخه کلی تقسیم می شود:

  • گیتار الکتریک
  • گیتار کلاسیک
  • گیتار پاپ
  • گیتار فلامنگو

هر کدام از این شاخه ها دوره های ابتدایی تا پیشرفته دارند، شما می توانید با مطالعات بیشتر از هر کدام از این شاخه ها، علاقه خود را پیدا کنید. برای اینکه با رشته های آموزشی مختلف گیتار آشنا شوید، کافیست سری به یک آموزشگاه موسیقی بزنید و با اساتید آموزش گیتار بیشتر صحبت کنید.

آموزشگاه های موسیقی فراوانی در کشورمان فعالیت می کنند که قطعا همه آنها کلاس گیتار و دوره آموزشی گیتار را برای هنرجویان خود برگزار خواهند کرد.

شما عزیزان شیرازی نیز اگر به دنبال کلاس گیتار در شیراز هستید، می توانید به آموزشگاه های موسیقی این شهر مراجعه کنید و شرایط ثبت نام دوره های آموزش گیتار را جویا شوید.

گیتار نوعی ساز زهی است که با پیک یا انگشت نواخته می شود و از این جهت که سیم های آن در اثر ارتعاش تولید صدا می کنند، به سازهای گروه کوردوفون یا زه صدا تعلق دارد. این نوع گیتار شش سیم دارد و این ساز علاوه بر داشتن قدمت تاریخی قابل توجه (چه از لحاظ ساختار آن و چه از لحاظ تکنیک های نوازندگی) توانسته است هم گام با تحولات موسیقی غرب پیشرفت چشمگیری داشته باشد؛ که در نتیجه گونه های متفاوتی از آن به وجود آمده و هم اکنون جایگاه ویژه ای در موسیقی جهان دارد. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال اگر به دنبال یادگیری ساز گیتار هستید و می خواهید در کلاس های آموزشی آموزشگاه های مختلف ثبت نام کنید، لازم است قبل از انتخاب خود به نکاتی توجه داشته باشید.

ابتدا از دوستان و آشنایان خود در رابطه با کلاس و اساتید گیتار پرس و جو کنید. شاید نظر و مشورت با دوستان خود بتواند آموزشگاه های آموزش گیتار خوب را به شما معرفی کند.

از جستجوهای اینترنتی برای پیدا کردن کلاس های گیتار استفاده کنید و آموزشگاه هایی که دوره های مبتدی تا حرفه ای را برگزار می کنند، یادداشت نمایید.

نظرات کاربران را در شبکه های اجتماعی هر آموزشگاه مطالعه کنید و اگر مقدور است، با هنرجویان قبلی هر آموزشگاه در رابطه با کیفیت کلاس های آموزش گیتار صحبت کنید.

بعد از انتخاب آموزشگاه مورد نظرتان بایستی در رابطه با مواردی چون انتخاب سبک درست، آموزش پایه ای، آموزش آکادمیک موسیقی و آموزش تکنیک های گیتار با استاد باتجربه گیتار که انتخاب کرده اید، مشورت کنید تا همه چیز به صورت کامل برای شما مشخصص گردد.

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از آموزشگاه های موسیقی که کلاس گیتار را برای هنرجویان و علاقه مندان برگزار می کنند، جمع آوری کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در تماس باشید.

منبع:

  1. گیتار (ویکی پدیا)
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
خیابان فردوسی
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
بلوار مدرس
اطلاعات بیشتر...
بلوار مطهری
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار گلستان
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...