کلاس کنکور کارشناسی ارشد در شیراز

کلاس کنکور کارشناسی ارشد در شیراز(معرفی 4 آموزشگاه)

مشاهده مراکز معرفی شده

کلاس های کنکور ارشد متفاوت با کلاس های دوران کارشناسی می باشند. بسیاری از افرادی که در این کلاس ها شرکت می کنند شاغل هستند و شرایط خاصی برای حضور در کلاس ها دارند.

کلاس های کارشناسی ارشد با توجه به هر رشته ای متفاوت می باشد، زیرا زمان کنکور و محتوای کنکور وزارت علوم و وزارت بهداشت متفاوت است.

تعداد رقبا در کنکور کارشناسی ارشد کمتر از دوران لیسانس می باشد، اما ظرفیت کم دانشگاه ها قبول شدن در این آزمون را کمی سخت می کند و بهتر است حتما با کلاس ها و برنامه های آموزشگاه ها پیش بروید.

برای انتخاب یک آموزشگاه خوب ارشد پیشنهاد می کنیم، موارد زیر را به دقت بررسی نمایید:

  • آموزشگاهی را انتخاب کنید که در رشته شما جزو برترین ها بوده و نرخ قبولی دانش آموزان آن آموزشگاه درخشان باشد.
  • آموزشگاه های کنکور ارشد را انتخاب کنید که در تمامی دروس از اساتید باتجربه بهره مند باشند.
  • سعی کنید در رابطه با ساعات و روز برگزاری کلاس ها از آموزشگاه ها پرس و جو کنید و طبق شرایط خود، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.
  • استفاده از جستجوهای اینترنتی و خواندن نظرات کاربران در شبکه های اجتماعی آموزشگاه های کنکور ارشد را فراموش نکنید، زیرا کمک شایانی به شما در انتخاب آموزشگاه خوب ارشد خواهد کرد.

در شهرهای بزرگ ایران شاهد آموزشگاه های ارشد زیادی هستیم و شاید این موضوع انتخاب را برای متقاضیان ثبت نام در کلاس های کنکور ارشد سخت نماید. به همین دلیل موارد بالا می تواند در انتخابی بهتر به شما کمک کند.

شما عزیزان همشهری نیز می توانید برای پیدا کردن کلاس کنکور ارشد در شیراز این موارد را به دقت بررسی نمایید و ضمن تلاش و پشتکار خود، بهترین نتیجه را در کنکور کارشناسی ارشد بدست آورید.

کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس یا مَستِر دوره‌ای از آموزش عالی است که پیش‌نیاز ورود به آن، داشتن مدرک کارشناسی است. گذراندن دورهٔ کارشناسی‌ارشد، برحسب رشته به دو طریق ناپیوسته و پیوسته امکان‌پذیر است. ورود به دانشگاه برای ادامه تحصیل در این مقطع در ایران نیازمند شرکت در آزمون کارشناسی ارشد است. دورهٔ دوساله بعد از کارشناسی است و پذیرش دانشجو برای این دوره از طریق آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی انجام می‌شود. پذیرفته‌شدگان برحسب رشته با گذراندن ۲۸ تا ۳۲ و ۳۸ واحد درسی که ۴ تا ۱۰ واحد آن به پایان‌نامه اختصاص دارد، به اخذ مدرک کارشناسی‌ارشد ناپیوسته نائل می‌شوند. مدت تحصیل این دوره که دورهٔ تکمیلی غالب رشته‌های آموزش‌عالی محسوب می‌شود، به‌طور معمول دو سال و سقف مدت تحصیل این دوره ۳ سال تعیین شده‌است. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال مقطع تحصیلی ارشد یکی از مهمترین مقاطع تحصیلی در کشورمان به حساب می آید که به همین دلیل آموزشگاه های کنکور ارشد بسیاری در ایران فعالیت دارند.

شهر شیراز نیز از این قضیه مستثنی نبوده و آموزشگاه های کنکور ارشد زیادی در این شهر فعالیت دارند که جزو بهترین های ایران نیز به حساب می آیند.

پس اگر به دنبال کلاس کنکور کارشناسی ارشد در شیراز هستید، پیشنهاد می کنیم با آموزشگاه هایی که در ادامه لیست آنها توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، در ارتباط باشید و هر سوالی که ذهن شما را مشغول کرده است، از آنها بپرسید.

به نظر شما بهترین آموزشگاه کنکور ارشد شهر شیراز کدام است؟ می توانید نظرات و تجربیات خود را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. کارشناسی ارشد (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...