کلاس بازیگری کودکان در شیراز

کلاس بازیگری کودکان شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

بسیاری از کودکان استعدادهای منحصر به فردی دارند که اگر به موقع این استعداد کشف شود، آینده او را تغییر خواهد داد. ممکن است کودک شما استعداد بازیگری داشته باشد ولی متوجه آن نشوید؛ پس ضرری ندارد کودک خود را در کلاس های بازیگری ثبت نام کنید.

اگر به دنبال آموزشگاه بازیگری برای فرزند خود هستید، به آموزشگاه هایی مراجعه کنید که به صورت تخصصی دوره های بازیگری کودک و نوجوان را برگزار می کنند.

بسیاری از بازیگران کودک در کسب پولی که از راه بازیگری به دست آورده‌اند ناکام بوده‌اند. جکی کوگان درآمد زیادی به عنوان بازیگر خردسال کسب کرد ولی بیشتر آنها توسط والدینش حیف و میل شد. در سال ۱۹۳۹ کالیفرنیا این بحث را بررسی کرد و قانونی تصویب کرد که بخشی از درآمد کودکان بازیگر برایشان ذخیره شود. (منبع: ویکی پدیا)

کلاس بازیگری برای کودک شما علاوه بر شکوفا شدن استعدادش، مزیت های دیگری را نیز به همراه خواهد داشت؛ از جمله:

  • آموزش بازیگری به منظور سلامت روحی و روانی کودک و نوجوانان
  • افزایش قدرت ارتباط موثر در کودکان
  • پرورش اعتماد به نفس
  • بروز دادن عمیق ترین احساسات
  • فعال نگه داشتن کودک و تخلیه انرژی
  • توانایی کار گروهی
  • بیان نظر خود از طریق صحبت کردن و حالات صورت

مسلما این مزیت ها برای هر کودکی لازم و ضروری می باشد و بدست آوردن آن تاثیر زیادی در آینده درخشان کودک خواهد داشت.

شاید همه کودکان نتوانند به بازیگری ماهر تبدیل شوند، اما ثبت نام در دوره های بازیگری کمک می کند کودک شما اجتماعی تر شود و راه های ارتباط با دیگران را بدست آورد.

دوره های بازیگری برای کودکان به دو دسته مقدماتی و پیشرفته تقسیم بندی می شود که در این دوره ها، فوت و فن بازیگری به کودک آموزش داده خواهد شد. در نهایت با اجرا جلو دوربین و یا اجرای یک تئاتر، استعداد کودک شما شکوفا خواهد شد.

یکی از شهرهای ایران که امروزه توجه بسیار زیادی به پرورش استعدادهای بازیگری کودکان و نوجوانان دارد، شهر شیراز می باشد. به همین دلیل والدین شیرازی زیادی به دنبال آموزشگاه هایی هستند که کلاس بازیگری کودکان در شیراز را برگزار می کنند.

وبسایت کارشد در این مقاله سعی دارد این آموزشگاه ها را به شما معرفی کند که برای کسب اطلاعات بیشتر با آنها در تماس باشید؛ پس به لیست ابتدای این مقاله مراجعه کنید.

کودک را از چه سنی در کلاس های بازیگری ثبت نام کنیم؟ این سوالی است که ذهن والدین را در این زمینه به خود مشغول کرده است.

در جواب این سوال اکثر اساتید فن اذعان دارند که سن مناسب برای آموزش بازیگری به کودک، زمانی است که کودک به خوبی می تواند صحبت کند.

به نظر شما بهترین کلاس بازیگری کودکان شیراز را کدام آموزشگاه برگزار می کند و چه ویژگی هایی بایستی داشته باشد؟ شما می توانید تجربیات و نظرات خود را در وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. بازیگر خردسال (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
پارامونت
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...