کانون ریاضی در شیراز

کانون ریاضی در شیراز(معرفی بهترین آموزشگاه ها)

مشاهده مراکز معرفی شده

کانون ریاضی در شیراز به مانند همه شهرها ایران جزو کانون های علمی بسیار مهم و پرتقاضا برای دانش آموزان به حساب می آید؛ زیرا علم ریاضیات جزو علم های پایه ای بوده و تقریبا در همه رشته های علمی به آن نیاز خواهیم داشت.

ریاضیات برای همه دانش آموزان به خصوص آنهایی که می خواهند در کنکورهای مختلف ریاضی، تجربی، انسانی، هنر، فنی و ... شرکت کنند، نقش بسیار مهمی داشته و تراز آن در همه این کنکورها بسیار حائز اهمیت است.

پس اگر می خواهید در کنکور موفق شوید، بایستی ریاضیات خود را به شدت قوی کنید. اگر ریاضی را به خوبی نمی فهمید یا در آن ضعف دارید، جای نگرانی نیست، زیرا در همه شهرهای ایران آموزشگاه ها و کانون های ریاضی بسیار خوبی فعالیت دارند که شما می توانید در کلاس های ریاضی آنها ثبت نام کنید و در این درس بسیار قوی تر شوید.

اگر تصمیم خود را گرفته اید و می خواهید در ریاضیات قوی عمل کنید، بهتر است به دنبال آموزشگاه ها و کانون هایی باشید که ویژگی های زیر را دارا باشند:

  1. سعی کنید آموزشگاه یا کانون ریاضی را انتخاب کنید که دارای بهترین و بادانش ترین اساتید ریاضی باشند.
  2. کانون ریاضی را انتخاب کنید که دارای تجهیزات و امکانات آموزشی به روز بوده و محیط آموزشی بسیار خوبی داشته باشد.
  3. نزدیکی به محل سکونت شما برای انتخاب آموزشگاه و یا کانون ریاضی اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا اگر بخواهید مسافت طولانی را هر روز یا چند روز در هفته طی کنید، قطعا خستگی مسیر از لحاظ روحی و روانی به شما آسیب زده و شما را بیش از پیش نسبت به ریاضیات خسته می کند.

کادر آموزشی، هزینه و شهریه کلاس ها، داشتن مجوز رسمی، میزان رضایت مندی دانش آموزان قبلی، بررسی درصد موفقیت دانش آموزان قبلی در کنکور و سوالات ریاضی و ... نیز از دیگر موارد مهمی است که بایستی آنها را در رابطه با آموزشگاه یا کانون ریاضی مد نظرتان بررسی نمایید.

جالب است بدانید که:

در اولين‌ کنفر‌انس‌ رياضى‌ ‌اير‌ان‌ که در فروردين‌ماه‌ سال‌ ۱۳۴۹ در د‌انشگاه‌ شير‌از برگز‌ار شد، پيشنهاد تاسيس ‌انجمن‌ رياضى‌ ‌اير‌ان‌ به‌ ‌اتفاق‌ ‌آر‌ا به تصویب رسید. در دومين‌ کنفر‌انس‌ رياضى‌ کشور که فروردين‌ماه‌ سال‌ ۱۳۵۰ در د‌انشگاه‌ صنعتى‌ شريف‌ برگزار شد، انجمن‌ رياضى‌ ‌اير‌ان‌ تأسیس گردید. به دنبال آن، دکتر مهدی بهزاد به‌ سمت‌ منشى‌ (رئيس‌) ‌انجمن‌ ‌انتخاب‌ گردید. در مدت‌ کوتا‌هى‌ جمع زیادی از ا‌عضا‌ى‌ ‌هيئت علمى‌ رياضى‌ د‌انشگا‌هها به ‌عضويت‌ ‌انجمن‌ در‌آمدند. انجمن ریاضی ایران اولین و پرسابقه‌ترین انجمن علمی ایران می‌باشد که با انجمن‌های ریاضی ایالات متحده و فرانسه در همکاری می‌باشد. (منبع: ویکی پدیا)

در شهر شیراز که جزو کلان شهرهای ایران می باشد، آموزشگاه های علمی زیادی شده که تقریبا اکثر آنها به صورت مجزا کانون ریاضی هم دارند.

اگر می خواهید در کانون ریاضی ثبت نام کنید و ساکن شهر شیراز هستید، می توانید از لیستی که در ادامه این مقاله توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، استفاده کنید و نظرات خودتان را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

به نظر شما بهترین کانون ریاضی شیراز کدام است؟ یک کانون ریاضی چه ویژگی هایی بایستی داشته باشد؟

منبع:

  1. انجمن ریاضی ایران (ویکی پدیا)
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
بلوار مدرس
اطلاعات بیشتر...