کاشت مو با super sut در شیراز

کاشت مو به روش SUPER SUT در شیراز

افراد بسیار زیادی به دلیل ریزش موها و طاسی، اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و به دنبال راه حلی برای داشتن موهایی پرپشت هستند. روش های قدیمی مانند استفاده از کلاه گیس دیگر منسوخ شده و کمتر کسی را شاهد هستیم که از روش های سنتی برای پنهان کردن کم پشتی و یا طاسی خود استفاده کند. زیرا امروزه علم پزشکی به قدری پیشرفت کرده است که شما می توانید با مراجعه به پزشکان متخصص، کاشت موی طبیعی را انجام دهید و دوباره از داشتن موهایی پرپشت لذت ببرید.

روش ها و تکنیک های متنوعی در زمینه کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام از آنها برای افراد متقاضی کاشت مو، متفاوت و کارایی مناسب تری خواهند داشت.

یکی از جدیدترین روش های کاشت مو که به تازگی در مدرن ترین کلینیک های کشورمان برای افراد متقاضی کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد، روش super sut است.

این روش کیفیت بسیار بالایی دارد و عوارض بعد از کاشت مو نیز در روش Super SUT کمتر شده است. همچنین برای افرادی که تراکم زیاد کاشت مو برای آنها مهم می باشد، این روش بسیار مناسب خواهد بود.

super sut روشی است که نسبت به روش های FIT و FUT بسیار پیشرفته تر بوده و تمامی فولیکول های مو بوسیله دستگاه جدید و قدرتمند برداشته می شود.

از جمله مزیت های روش Super sut می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تراکم بالا
  • سرعت بالا در استخراج و کاشت گرافت های مو
  • بدون درد و خونریزی
  • عدم به وجود آمدن برش، بخیه و جای اسکار
  • طبیعی بودن خط رویش مو
  • حفظ شدن تمامی فولیکول های مو در هنگام برداشت و کاشت
  • دوره نقاهت کوتاه
  • مناسب برای برداشتن فولیکول های مو از ناحیه سینه یا ریش

قطعا افرادی که خواستار انجام کاشت مو هستند و به دنبال روشی بسیار ایمن و جدید می گردند، سوپر اس یو تی برای آنها کاملا مناسب است به شرط اینکه به یک متخصص کاشت مو که در این زمینه تخصص داشته باشد، مراجعه نمایند.

در ایران تعداد شهرهایی که دارای بهترین کلینیک های کاشت مو و همچنین متخصصین خوب کاشت مو هستند، کم است. یکی از بهترین شهرهای ایران برای کاشت مو به روش های جدید، قطعا شهر شیراز است و به نوعی قطب کاشت موی ایران به حساب می آید.

به همین دلیل اگر شما بخواهید کاشت مو به روش SUPER SUT در شیراز را انجام دهید، با کلینیک ها و پزشکان متخصص بسیار خوبی رو به رو خواهید بود و قطعا از نتیجه بدست آمده نیز رضایت کافی خواهید داشت.

تشخیص بهترین روش کاشت مو برای افراد متقاضی آن، بستگی به نظر پزشک خواهد داشت ولی کاشت مو به روش Super SUT برای بیماران آلوپسی آندروژنی، افرادی که موهای آنها بر اثر سوختگی دچار ریزش شده، بیمارانی که بر اثر ضربه و آسیب دچار ریزش مو یا طاسی شده اند، افراد با بیماری های پوستی و بیماران شیمی درمانی بسیار مناسب می باشد.

سعی کنید اگر می خواهید برای کاشت مو به هر روشی اقدام کنید، سن شما بالای 30 سال باشد، زیرا افراد زیر سی سال الگوی ریزش موهای آنها ثابت نشده است و ممکن است بعد از کاشت مو به دچار ریزش مو شوند و به نتیجه دلخواه نرسند.

در طول ۱۰ روز اول، تقریباً تمامی موهای کاشته شده، به واسطه تغییر محلی که داشته اند آسیب‌پذیر می شوند و ریزش خواهند داشت. چنین امری کاملاً طبیعی است. بعد از ۲ تا ۳ ماه موهای جدیدی از فولیکول های جابجا شده شروع به شکل گیری می کنند. موی بیماران به حالت عادی شروع به رشد می کند و در طول ۶ تا ۹ ماه بعدی به ضخیم شدن ادامه می دهد. هرگونه ریزش موی بعدی به صورت محتمل از مناطقی که تحت عمل کاشت مو قرار نگرفته اند، صورت می گیرد. بعضی از بیماران برای به تعویق انداختن ریزش مو از دارو استفاده می کنند در حالیکه سایر افراد برای مبارزه با این امر در نهایت تن به یک عمل کاشت موی دیگر می دهند. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از کلینیک های کاشت مو را تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انجام کاشت مو به روش Super sut می توانید با آنها در تماس باشید.

شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، آنها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای این لیست قرار دارد، کلینیک های کاشت مو را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

در صورتی که تجربه استفاده از روش کاشت مو با super sut در شیراز را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

با استفاده از فیلتر نمایش "پربازدید دیروز" که در بالای لیست کلینیک ها و پزشکان کاشت مو قرار دارد، می توانید آنها را بر اساس تعداد بازدید هایی که در دیروز داشته اند مشاهده کنید.

منبع:

  1. کاشت مو (ویکی پدیا)
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...