کاشت مو safer در شیراز

کاشت مو به روش SAFER در شیراز

کاشت مو از جمله روش های درمان ریزش مو می باشد که امروزه در میان افرادی که دچار طاسی هستند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از بهترین روش ها برای انجام کاشت مو، روش safer می باشد.

روش سیفر اتوماتیک بوده و تمامی مراحل برداشت و کاشت فولیکول های مو بوسیله دستگاه انجام می شود که مهمترین مزیت آن کاهش درصد خطا در انجام کاشت مو خواهد بود.

معمولا کلینیک های مجهز و به روز کاشت مو در شهرهای مختلف ایران از روش safer استفاده می کنند و به دلیل اتوماتیک بودن آن، طرفداران بسیار زیادی دارد. دستگاه safer با استفاده از روش fit فولیکول های مو را از بانک مو برداشته و در ناحیه طاسی فرد متقاضی جداسازی و کاشت می کند.

در این روش حتما پزشک متخصص بایستی بر عملکرد دستگاه نظارت داشته باشد تا فولیکول های مو به صورت صحیح برداشته و کاشته شوند. تنها تفاوتی که میان روش safer و fit می باشد، در قسمت برداشت فولیکول های مو بودن که توسط یک دستگاه تمام اتوماتیک انجام می شود. این دستگاه ساخت کشور فرانسه است.

در مجموع مراحل کلی کاشت مو به روش سیفر شامل آماده‌ ساختن محل بانک مو، برداشت گرافت ها، آماده‌ ساختن محل کاشت مو و کاشتن موها می شود.

همانطور که می دانید شهر شیراز در زمینه کاشت مو بسیار محبوب بوده و کلینیک های کاشت مو شیراز جدیدترین و بهترین روش های ممکن را برای افراد متقاضی انجام می دهند.

یکی از مزایای کاشت مو دائمی بودن این روش برای درمان ریزش مو می‌ باشد. بانک مو یکی از مهمترین عامل ها در موفقیت عمل جراحی کاشت مو می‌ باشد، اما نکته مهم این است که اکثر افرادی که این عمل را انجام می‌دهند در واقع از بانک موی مناسبی بهره‌ مند نیستند و به همین دلیل احتمال موفقیت عمل جراحی کاهش پیدا میکند. بعد از احتمال شکست این روش هزینه های بالای کاشت مو باعث شده است تا افراد سراغ روش های جایگزین برای کاشت مو بروند. (منبع: ویکی پدیا)

شاید کاشت مو به روش SAFER در شیراز توسط کلینیک ها و پزشکان متخصص معدودی انجام شود، اما از این بابت شما دغدغه ای نخواهید داشت، زیرا ما در وبسایت کارشد سعی بر این داریم تا کلینیک هایی که روش سیفر را انجام می دهند، به شما عزیزان معرفی کنیم.

هر کدام از روش های کاشت مو مزیت های خاص خود را دارند، اما روش safer از جمله روش هایی است که مزیت های آن بسیار منحصر به فرد می باشد؛ از جمله:

  • افزایش سرعت عمل
  • تراکم بالای موهای کاشته شده
  • عوارض کم
  • دقت بالا
  • دوره نقاهت کم
  • بانک موی متنوع (سر، سینه، ریش، کمر و ...)
  • ایجاد سوراخ های ظریف و سطحی بر روی پوست سر

مزیت های کاشت مو به روش safer باعث شده است تا این روش نسبت به سایر روش های کاشت مو، پرطرفدارتر بوده و استقبال متقاضیان از آن بیشتر باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های روش safer، دوره نقاهت آن برای بیماران است. دوره نقاهت و استراحت در روش سیفر بسیار کم بوده و بیمار بعد از یک روز می تواند به فعالیت های روزمره خود ادامه دهد.

سرواخ هایی که بر روی پوست سر بیمار نیز ایجاد می شود، طی 4 الی 6 روز کاملا خوب شده و نگرانی از این بابت نیز نخواهید داشت. همچنین به دلیل اتوماتیک بودن روش سیفر عوارض احتمالی (درد، کبودی، التهاب و خون‌ریزی) به حداقل میزان خود خواند رسید.

به هر حال اگر می خواهید برای کاشت مو اقدام کنید، بایستی به کلینیک های تخصصی مراجعه کرده و توسط پزشکان متخصص مورد معاینه قرار بگیرید تا بهترین روش ممکن برای شما انجام شود.

اگر در رابطه با کلینیک های کاشت مو safer در شیراز نیز اطلاعات بیشتری می خواهید داشته باشید، به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم به وبسایت کارشد مراجعه نمایید و با این مراکز و کلینیک ها در تماس باشید.

منبع:

  1. کاشت مو (ویکی پدیا)
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...