کاشت مو FUE در شیراز

کاشت مو به روش FUE در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

Follicular Unit Extraction عبارت کامل روش FUE است که به معنای استخراج واحد فولیکولی می باشد و امروزه جزو بهترین و کاربردی ترین روش های کاشت مو است.

ریزش مو و کم پشتی موهای شما ممکن است اعتماد بنفس شما را تحت تاثیر قرار دهد و یکی از بهترین راه حل ها، انجام کاشت مو خواهد بود.

امروزه با پیشرفت چشمگیر علم پزشکی در زمینه های زیبایی، شما به راحتی می توانید کاشت مو را انجام دهید و دیگر نگرانی بابت از دست دادن موهای خود و ریزش آنها نخواهید داشت.

روش های بسیار متعددی در کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از این روش ها FUE می باشد. روش FUE از جمله جدیدترین و بهترین روش های کاشت مو است.

در روش fue  فولیکول های مو یکی یکی از بانک موی فرد متقاضی جدا شده و در ناحیه مورد نظر کاشت می شود. این روش به افرادی پیشنهاد می شود که دارای موهای کم پشتی هستند و بانک موی مناسبی دارند.

در روش ترکیبی همانطور که از نامش پیدا است از روش‌های FUT و FUE به طور همزمان استفاده می‌شود. این روش برای کسانی مناسب است که بانک موی قوی دارند و می‌خواهند به تراکم بالا برسند. در روش ترکیبی اکثر فولیکول‌ها به کمک روش FUT برداشت می‌شود و از روش FUE برای بهبود نتایج و افزایش تراکم استفاده می‌شود. (منبع: ویکی پدیا)

جالب است بدانید شهر شیراز به عنوان یکی از قطب های کاشت مو ایران در بین مردم معرفی شده است و کاشت مو به روش FUE در شیراز توسط اکثر کلینیک ها و متخصصین انجام می شود؛ دلیل آن هم این است که روش fue بسیار کاربردی بوده و برای اکثر متقاضیان کاشت مو قابل انجام است.

کاشت مو به روش های قدیمی و سنتی عوارضی را به همراه داشت که این موضوع موجب ترس اکثر متقضایان شده بود، اما روش FUE عوارض و مشکلی را برای شما به وجود نخواهد آورد و شما با خیالی آسوده می توانید برای کاشت مو اقدام کنید.

روش fue علاوه بر کاشت مو، به منظور کاشت ابرو، کاشت ریش و کاشت سبیل نیز مورد استفاده قرار می گیرد. فولیکول های مو در این روش از پشت سر و یا کنارهای سر که دچار ریزش نمی شوند و اصطلاحا به آن بانک مو گفته می شود، توسط دستگاهی مخصوص برداشته شده و در ناحیه مورد نظر کاشته خواهد شد.

در روش کاشت مو FUE اگر فر متقاضی بانک موی مناسبی نداشته باشد، می توان از موهای سینه و یا قسمت پایین ریش نیز استفاده کرد. به همین دلیل این روش جزو بهترین و کاربردی ترین روش ها به حساب می آید.

مزایای استفاده از روش FUE عبارتند از:

  • کم‌ تهاجمی بودن این روش و عدم نیاز به بخیه جزو مهمترین مزیت ها می باشد.
  • عوارض جانبی بسیار کم بوده و بهبودی در این روش سریع می باشد.
  • امکان برداشت موهای نازک برای افرادی که بانک موی آنها نازک و حساس می باشد.
  • افرادی که پوست آنها سفت است نیز از این روش می توانند استفاده کنند.
  • خطر آسیب دیدن فولیکول های موی شما در این روش بسیار پایین است.
  • یکی از برترین مزیت های روش FUE، سرعت بیشتر و رفع محدودیت برداشت گرافت است.
  • موهای برداشته شده در این روش قابل رویت نمی باشد.
  • عدم درد در این روش نیز به مزیتی تبدیل شده است که افراد متقاضی بیشتر به انجام کاشت مو علاقه مند می شوند.
  • تراکم بالا و همچنین رشد طبیعی موها از دیگر مزایای این روش است.

مزیت های بالا هر فردی که دچار ریزش مو شده باشد را ترغیب به کاشت مو بوسیله روش fue می کند. پس اگر می خواهید برای کاشت مو FUE در شیراز اقدام کنید، کافیست با کلینیک های کاشت مو که وبسایت کارشد برای شما عزیزان جمع آوری کرده است در تماس باشید و شرایط کاشت مو به روش fue را از آنها جویا شوید.

❓به نظر شما روش FUE بهترین روش کاشت مو است؟

منبع:

  1. کاشت مو (ویکی پدیا)

سوالات پرتکرار کاربران در مورد کاشت مو FUE در شیراز

1

کاندید های مناسب کاشت مو FUE چه کسانی هستند؟

این روش برای افرادی مناسب است که نیاز دارند گرافت های بیشتری از ناحیه ی بانک مو برداشته شود و همچنین میخواهند اسکار از عمل کاشت روی سر آنها باقی نماند.

2

امکان ریزش مو بعد از کاشت با روش FUE وجود دارد؟

بله ولی جای نگرانی نیست چون بعد از کاشت مو برای مدت خاصی که برای هر فرد متغیر ست موها دچار ریزش شده دلی بعد از آن بصورت طبیعی رشد خواهند کرد.

3

آیا روش FUE نیاز به بی هوشی دارد؟

خیر. در این روش از بی حسی موضعی استفاده میشود.