کاشت مو به روش DHI در شیراز

کاشت مو به روش DHI شیراز(معرفی کلینیک های تخصصی)

مشاهده مراکز معرفی شده

کاشت مو یکی از محبوب ترین روش های زیبایی به خصوص در میان آقایان می باشد که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است و برای درمان ریزش مو و یا طاسی مورد استفاده قرار می گیرد.

دیگر نگرانی بابت ریزش مو و یا طاسی که به دلایل مختلف مانند بیماری های پوست، ژنتیک، شرایط آب و هوایی و ... رخ می دهد، نخواهید داشت و تکنیک های بسیاری برای کاشت مو وجود دارد که این مشکل را درمان می کند.

افرادی که می خواهند برای کاشت مو اقدام کنند و برای آنها مهم است مطلوب ترین نتیجه را بدست آورند، لازم است به نکات زیر توجه داشته باشند:

 • سن مناسب برای کاشت مو 27 سال به بعد است.
 • رنگ مو و نزدیک بودن آن به رنگ پوست تاثیر زیادی در نتیجه موثر کاشت مو دارد.
 • تراکم موها در ناحیه بانک مو و برداشت بایستی بالاتر از ۴۰ فولیکول در هر سانتی متر مربع باشد.
 • هر چه ضخامت موها در قسمت بانک بیشتر باشد، نتیجه مطلوب تری بدست می آید.

از هر پیاز مو ۱ تا ۴ رشته مو رشد می کند. امروزه در پیشرفته ترین روش های کاشت مو، پیاز مو را دست نخورده انتقال می دهند. نتیجه این کار ظاهر طبیعی تر موهای کاشته شده است. موهای اهدایی به دو روش کاملاً متفاوت جمع آوری می شوند. این کار فوق العاده تخصصی بوده و فقط متخصصین پوست و مو مجاز به انجام آن می باشند. (منبع: ویکی پدیا)

یکی از روش های جدید و موثر که در کلینیک های تخصصی کاشت مو برای افراد متقاضی مورد استفاده قرار می گیرد، روش کاشت مو DHI یا Direct Hair Transplant است.

این روش به مانند روش FUE است با این تفاوت که فولیکول های مو از ناحیه بانک مو برداشته شده و بلافاصله در ناحیه ای که نیاز به کاشت مو دارد، کاشته می شود. اما در روش FUE این عمل همزمان اتفاق نمی افتد.

علاوه بر آن تفاوت اصلی روش fue و روش dhi در قلم چوی است که توسط آن در روش dhi گرافت های مو کاشته می شوند که در بعضی از مواقع از این روش به نام روش کاشت مو چوی هم یاد می شود.

روش dhi برای افرادی که بانک موی مناسبی ندارند پیشنهاد نمی شود و افرادی که ریزش مو با الگوی مردانه دارند، بهترین کاندید برای این روش می باشند.

این روش جدید در اکثر شهرهای بزرگ ایران توسط کلینیک های تخصصی کاشت مو برای مراجعه کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد و شهر شیراز نیز که به عنوان قطب کاشت موی ایران به حساب می آید، قطعا کلینیک ها و مراکز متعددی از این روش استفاده می کنند.

به هر حال اگر بانک موی خوبی دارید و می خواهید برای کاشت مو به روش dhi در شیراز اقدام کنید، کافیست ابتدا به یک پزشک متخصص کاشت مو مراجعه نمایید تا شرایط و مراحل انجام آن را به شما توضیح دهد.

ولی در مجموع روش dhi طی 2 مرحله معاینات اولیه توسط پزشک و تزریق بی حسی و برداشت و کاشت فولیکول ها انجام می شود.

از جمله مزیت های روش dhi می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برداشت و کاشت مستقیم فولیکول های مو
 • افزایش سرعت کاشت مو
 • دوره نقاهت کوتاه،
 • روشی تهاجمی با حداقل عوارض
 • حداقل بودن جای زخم و اسکار
 • کاهش و کم بودن انتقال عفونت
 • سرعت بالای رشد فولیکول های مو
 • دقت بالا به دلیل استفاده از قلم چوی

کاشت مو به روش dhi در یک جلسه 8 الی 10 ساعته قابل انجام خواهد بود، هرچند وسعت ناحیه کاشت اهمیت زیادی در مدت زمان انجام آن دارد.

لازم به ذکر است که دوران نقاهت این روش برای بیماران حدود 3 الی یک هفته می باشد و بعد از آن فرد به طور کامل بهبود پیدا می کند. همچنین نتایج نهایی و مطلوب روش dhi در مدت زمان 10 الی 12 ماه مشخص خواهد شد.

به هر حال اگر می خواهید برای کاشت مو با این روش در شهر شیراز اقدام کنید، وبسایت کارشد لیستی از کلینیک های کاشت مو را برای شما عزیزان تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در تماس باشید.

برای مشاهده همه کلینیک های کاشت مو در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز کاشت مو شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک ها، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. نمایش مراکز بر اساس بروز بودن اطلاعات
 2. امکان دیدن کلینیک های دارای تخفیف
 3. قابلیت جستجوی بر اساس خیابان، کوچه و ...
 4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد کاشت مو

در صورتی که با این روش کاشت مو آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. کاشت مو (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد کاشت مو به روش DHI در شیراز

1

کاندید های مناسب کاشت مو به روش DHI چه کسانی هستند؟

افرادی که ریزش مو با الگوی مردانه(آلوپسی آندروژنی) یا افراد دارای بانک موی مناسب کاندید مناسبی برای این روش هستند.

2

دوران نقاهت کاشت با روش DHI چقدر است؟

این روش یک روش کاشت با میزان تهاجم کم محسوب میشود. متقضای معمولا تا 7 روز بعد از عمل کاشت بهبود پیدا میکند.

3

نتیه نهایی روش DHI کی مشخص میشود؟

در هر فرد متفاوت خواهد بود ولی بصورت معمول نتیجه نهایی بین 10 تا 12ماه بعد از کاشت مشخص میشود.