روش کاشت مو ربات ARTAS در شیراز

کاشت مو با ربات ARTAS شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

انسان ها همیشه اهمیت ویژه ای به زیبایی خود می دهند و این موضوع غیر قابل انکار می باشد؛ به همین دلیل شاهد انجام عمل های زیبایی بسیاری در سراسر جهان هستیم.

ریزش موها یکی از مواردی است که تاثیر فراوانی بر زیبایی ظاهری افراد می گذارد که خوشبختانه امروزه به راحتی قابل درمان است و بهترین راه حل آن، کاشت موی طبیعی می باشد.

کاشت مو به روش های متعددی انجام می شود که هر کدام از این روش ها مزیت های منحصر به فردی دارند. انتخاب روش مناسب کاشت مو بستگی به نظر پزشک متخصص، علت ریزش و یا کچلی و سن افراد خواهد داشت.

اما یکی از جدیدترین روش هایی که دقت و استحکام بسیار زیادی در برداشت گرافت های مو دارد و به تازگی مورد استفاده قرار می گیرد، کاشت مو بوسیله ربات ARTAS است.

روش کاشت مو بوسیله ربات آرتاس در سال 2011 مورد تایی سازمان FDA آمریکا قرار گرفته و توسط مهندسین پژوهشگر در شرکت Restoration Robotics, Inc، در Mountain View کالیفرنیا ابداع شده است.

کاشت مو بوسیله ربات آرتاس به پزشک متخصص کمک می کند تا دقت بیشتری در برداشت و کاشت گرافت های مو داشته باشد و جزو روش های جراحی و رباتیک به حساب می آید.

هر چند روش کاشت مو با ربات ARTAS به صورت جراحی می باشد، اما این روش دارای حداقل تهاجم است و مهمترین مزیت آن دقت، سرعت و سازگاری بسیار بالا می باشد.

روش برش واحد فولیکولی یا FUE در ربات آرتاس بسیار هوشمند می باشد و الگوریتم دقیق آن باعث شده تا به یکی از محبوب ترین و بهترین روش های حال حاضر دنیا برای کاشت مو تبدیل شود.

کاشت مو بوسیله ربات آرتاس بسیار طبیعی خواهد بود و کمترین خرابی را به همراه دارد. همچنین بدون درد بودن، بدون زخم خطی، تصویر برداری دیجیتال پیشرفته، عدم خطای انسانی، پیوند با بالاترین کیفیت در 1 جلسه و ... جزو ویژگی های منحصر به فرد کاشت مو ربات ARTAS می باشد.

به دنبال موفقیت‌های کسب شده جراحان نیز توجهی بیشتری به این کلیت ماجرای گرافت‌های کاشته شده معطوف ساختند. اتخاذ تکنیک «برش جانبی» در اوایل شروع سال ۲۰۰۰، باعث شد تا جراحان کاشت مو دو تا چهار گرافت واحد فولیکولی مو را انتخاب کنند که باعث شد موی کاشته شده بهتر بر روی پوست سر قرار گیرد و منطقه‌ای که طاس است را بهتر در بر بگیرد. (منبع: ویکی پدیا)

از آنجایی که روش کاشت مو آرتاس روشی جدید به حساب می آید، شاید کلینیک های کاشت موی کمی در کشورمان از این روش استفاده کنند.

کلینیک های کاشت مو زیادی در شهر شیراز فعالیت می کنند و اگر شما به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد روش کاشت مو ربات ARTAS در شیراز یا روش های کاشت مو مشابه هستید، می توانید با آنها در تماس باشید.

هنوز این روش در کلینیک های شهر شیراز انجام نمیشود در صورت انجام این صفحه با اسم این کلینیک ها بروزرسانی خواهد شد.

برای مشاهده همه مراکز و کلینیک های کاشت مو در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز کاشت مو شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه مراکز کاشت مو شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

  1. مرتب سازی کلینیک ها بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
  2. نمایش مراکز بر اساس بروز بودن اطلاعات
  3. امکان دیدن کلینیک های کاشت مو دارای تخفیف
  4. قابلیت جستجوی بر اساس خیابان، کوچه و ...
  5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد کاشت مو
  6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد کاشت مو

با امتیاز دادن به این مقاله ما در در ارائه خدمات بهتر به خود یاری کنید.

منبع:

  1. کاشت مو (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد روش کاشت مو ربات ARTAS در شیراز

1

کاندید مناسب روش ARTAS چه کسانی هستند؟

باید متخصص با بررسی تشخیص دهد که فرد مناسب استفاده از این روش است یا نه ولی معمولا به افرادی که دچار طاسی نقطه ای یا کم پشتی مو هستندیا ترجیح میدهند بلافاصله بعد از کاشت مو فعالیت های روزانه خود را شروع کنند، توصیه میشود.

2

نقاهت کاشت مو با ARTAS چقدر است؟

به دلیل دقت بالای این دستگاه رباتیک بیمار حداکثر 1 تا 2 روز بعد از کاشت به زندگی عادی خود برمیگردد.

3

مدت زمان کاشت ARTAS چقدر است؟

زمان در کاشت مو بستگی به شرایط مختلقتی مانند میزان طاسی فرد متقاضی دارد ولی در این روش معمولا بین 5 تا 7 ساعت زمان نیاز است.