کاشت مو با روش میکروگرافت در شیراز

کاشت مو به روش میکروگرافت در شیراز

داشتن موهایی پرپشت و خوش حالت نیاز هر انسانی می باشد و اهمیت این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست، به خصوص برای افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش مو و یا طاسی شده اند.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های بسیار زیادی برای کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از این روش ها، میکروگرافت است که روشی بسیار ایمن، ساده و سریع می باشد.

مهمترین مزیت کاشت مو به روش میکروگرافت این است که از فولیکول هایی که رشد سریع دارند در مناطق کم پشت و طاس فرد متقاضی استفاده می شود و این فولیکول ها در نواحی مورد نظر کاشت خواهند شد.

در اواخر دهه ۸۰، B.L. Limmer استفاده از میکروسکوپ برجسته نما را برای تبدیل یک نوار دهنده به میکروگرافت‌ های کوچک باب کرد. به دنبال آن روش کاشت موی واحد فولیکولی شروع به شکل‌گیری کرد، و شکاف گرافت‌ ها و اندازه آنها کوچکتر شد. این گرافت‌ های کوچکتر به جراحان اجازه می‌ دهد تا گرافت‌ های واحد فولیکولی بیشتری را در منطقه پذیرنده قرار دهند. (منبع: ویکی پدیا)

افراد بسیاری در کشورمان به دنبال انجام کاشت مو می باشند که یکی از بهترین شهرها برای انجام این عمل زیبایی، شهر شیراز است. کلینیک های کاشت مو متعددی در این شهر فعالیت می کنند که روش های مختلف کاشت مو را برای افراد متقاضی انجام خواهند داد.

کاشت مو به روش میکروگرافت بسیار ایمن و کم خطر است و معمولا متخصصان این حوزه پزشکی از این روش بسیار استفاده می کنند. به همین دلیل کاشت مو به روش میکروگرافت در شیراز نیز توسط کلینیک های متعددی برای متقاضیان واجد شرایط انجام خواهد شد.

روش میکروگرافت برای افرادی مناسب است که می خواهند رشد طبیعی موهای خود را در نواحی کم پشت و طاس دوباره تجربه کنند و کاشت موی آنها سریع انجام شود.

دلیل کم خطر بودن روش میکروگرافت این است که در برداشت و کاشت واحدهای فولیکولی مو از دستگاه های برقی استفاده می شود. همچنین روش میکروگرافت برای سنین مختلف و هر جنسیتی (مرد یا زن) مناسب و سریع است.

به هر حال مزیت های کاشت مو به روش میکروگرافت عبارتند از:

  • سریع و ایمن
  • دوره نقاهت کم
  • پیوند گرافت های سالم تر و افزایش سرعت عمل کاشت
  • مناسب برای کاشت در نواحی موی سر، ابرو، ریش و سبیل
  • کاشت و برداشت بوسیله دستگاه های برقی
  • افزایش میزان برداشت از بانک مو تا 4 برابر
  • عدم بوجود آمدن جای اسکار در محل برداشت و کاشت مو
  • افزایش میزان کاشت مو نسبت به روش های قدیمی
  • رشد سریع و طبیعی موها

مزیت های روش کاشت بسیار جذاب و هیجان انگیز است و باید به این نکته توجه داشته باشید که این روش برای افرادی که دارای انواع طاسی منطقه‌ ای، دائم، ریزش موی شدید و کچلی هستند و همچنین دارای بانک موی قوی می باشند بسیار مناسب است و نتایج مطلوبی را برایشان به همراه خواهد داشت.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر تمایل دارید کاشت موی شما به روش میکروگرافت انجام شود، ابتدا بایستی با پزشک خود مشورت نمایید تا بعد از معاینات اولیه، در صورت واجد شرایط بودن برای شما انجام شود.

به هر حال شما عزیزان اگر می خواهید برای کاشت مو با روش میکروگرافت در شیراز اقدام کنید، می توانید با کلینیک های کاشت مو که توسط وبسایت کارشد گردآوری شده اند در تماس باشید و توضیحات بیشتر را در مورد این روش از آنها جویا شوید.

منبع:

  1. کاشت مو (ویکی پدیا)
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...