کاشت مو برای خانم ها در شیراز

کاشت مو زنان در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

کاشت مو روشی است که معمولا برای آقایان مورد استفاده قرار می گیرد، اما بانوانی که دچار ریزش مو و کم پشت شدن موهای سر می شوند نیز می توانند با مراجعه به مراکز کاشت موی طبیعی، برای آن اقدام نمایند.

راه های دیگری برای خانم ها وجود دارد تا کم پشت شدن موی سر آنها به چشم نیاید. مانند: گذاشتن کلاه گیس، اکستنشن و ... اما یکی از بهترین روش ها برای بانوان بدون شک کاشت موی طبیعی و یا پیوند مو می باشد، زیرا کاشت مو همیشگی بوده و دیگر نیاز به استفاده از موارد ذکر شده به صورت دائمی نخواهند داشت.

معمولا ریزش مو در بین آقایان به صورت ژنتیکی می باشد، اما ریزش مو و طاسی در بین بانوان دلایل دیگری هم می تواند داشته باشد. مانند:

 • کاهش وزن به صورت یکباره
 • عوارض مصرف داروهای مختلف
 • مشکلات تیروئید
 • یائسگی
 • کم خونی
 • وجود استرس

کاشت مو برای خانمها در شیراز نیز مانند تمام شهرها جز موارد حساس و مهم این عمل زیبایی است و به دلیل حساسیت بالای بانوان، ریزش مو می تواند باعث ناراحتی و تاثیرات روانی بر روی آنها شود؛ به همین دلیل کلینیک های کاشت مو شیراز خدمات مشاوره و کاشت مو برای خانم ها را نیز ارائه می دهند.

معمولا هدف از کاشت مو برای زنان را می توان در پایین آوردن خط مویی که بسیار بالا رشد کرده و درمان الگوهای ریزش مو بیان کرد. روش های پرکاربرد تر که امروزه برای کاشت موی زنان مورد استفاده قرار می گیرد، FIT و FUT است.

بانوانی که می خواهند برای کاشت مو اقدام کنند و ممکن است سوالاتی در ذهن داشته باشند، لازم است موارد زیر را به دقت بخوانند:

 • کاشت مو برای بانوان هیچگونه عوارضی نخواهد داشت.
 • برای بانک مو زنان از قسمت پشت سر و یا پهلو استفاده می شود.
 • بانوانی که می خواهند کاشت مو را انجام دهند، نیاز به تراشیدن موها نخواهند داشت.
 • بعد از کاشت مو، موها طی 2 الی 4 هفته ریزش خواهند داشت و موهای کاشته شده در مدت 2 الی 3 ماه مجددا شروع به رشد می کنند.

کم پشت شدن مو، یک عارضه جانبی متداول است که معمولاً موقتی است. وجود قطعات مختلف طاسی بر روی سر نیز متداول است بطوری که ۵۰ درصد موها در هر روز از دست می روند. سکسکه های بعد از عمل هم در حدود ۵٪ بیمارانی که متحمل کاشت مو شده اند، دیده می شود. دیگر عوارض جانبی شامل تورم نواحی نظیر پوست سر و پیشانی می شود. اگر چنین امری ناراحت‌کننده است، داروهایی برای آرام سازی تورم وجود دارد. به علاوه، بیماران باید اگر پوست سر آنها شروع به خارش کرد مراقب باشند، چون خاراندن پوست سر وضعیت را حادتر و باعث شکل گیری دلمه های پوستی می شود. از یک مرطوب کننده یا شامپو برای برطرف کردن خارش می شود استفاده کرد. (منبع: ویکی پدیا)

در پایین لیستی از کلینیک های کاشت مو بانوان شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک های کاشت مو در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز کاشت مو در شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک های کاشت مو شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی مراکز کاشت مو خانم ها بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش مراکز کاشت مو بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن مراکز کاشت مو دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی مراکز کاشت مو بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد کاشت مو
 6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد کاشت مو

منبع:

 1. کاشت مو (ویکی پدیا)
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد کاشت مو برای خانم ها در شیراز

1

آیا کاشت مو برای زنان عوارض جدی دارد؟

خیر. برای خانوم ها هم مانند آقایان عوارض زیادی ندارد.

2

آیا کاشت مو برای خانوم ها بصورت موقتی است؟

خیر همان شرایط آقایان را دارد و اگر توسط متخصص با تجربه انجام شود دائمی و تا پایان عمر ماندگاری خواهد داشت.

3

بعد از کاشت امکان رنگ مو وجود دارد؟

بهتر است با متخصص و بررسی موهای کاشت شده تصمیم گیری در مورد رنگ صورت گیرد ولی معمولا بعد از 2 ماه امکان رنگ وجود دارد گرچه پیشنهاد میشود تا 6ماه حداقل صبر کنید.