کاشت مو برای خانمها شیراز

کاشت مو برای خانمها در شیراز

کاشت مو روشی است که معمولا برای آقایان مورد استفاده قرار می گیرد، اما بانوانی که دچار ریزش مو و کم پشت شدن موهای سر می شوند نیز می توانند با مراجعه به مراکز کاشت موی طبیعی، برای آن اقدام نمایند.

راه های دیگری برای خانم ها وجود دارد تا کم پشت شدن موی سر آنها به چشم نیاید. مانند: گذاشتن کلاه گیس، اکستنشن و ... اما یکی از بهترین روش ها برای بانوان بدون شک کاشت موی طبیعی و یا پیوند مو می باشد، زیرا کاشت مو همیشگی بوده و دیگر نیاز به استفاده از موارد ذکر شده به صورت دائمی نخواهند داشت.

معمولا ریزش مو در بین آقایان به صورت ژنتیکی می باشد، اما ریزش مو و طاسی در بین بانوان دلایل دیگری هم می تواند داشته باشد. مانند:

 • کاهش وزن به صورت یکباره
 • عوارض مصرف داروهای مختلف
 • مشکلات تیروئید
 • یائسگی
 • کم خونی
 • وجود استرس

کاشت مو برای خانمها در شیراز نیز مانند تمام شهرها جز موارد حساس و مهم این عمل زیبایی است و به دلیل حساسیت بالای بانوان، ریزش مو می تواند باعث ناراحتی و تاثیرات روانی بر روی آنها شود؛ به همین دلیل کلینیک های کاشت مو شیراز خدمات مشاوره و کاشت مو برای خانم ها را نیز ارائه می دهند.

معمولا هدف از کاشت مو برای زنان را می توان در پایین آوردن خط مویی که بسیار بالا رشد کرده و درمان الگوهای ریزش مو بیان کرد. روش های پرکاربرد تر که امروزه برای کاشت موی زنان مورد استفاده قرار می گیرد، FIT و FUT است.

بانوانی که می خواهند برای کاشت مو اقدام کنند و ممکن است سوالاتی در ذهن داشته باشند، لازم است موارد زیر را به دقت بخوانند:

 • کاشت مو برای بانوان هیچگونه عوارضی نخواهد داشت.
 • برای بانک مو زنان از قسمت پشت سر و یا پهلو استفاده می شود.
 • بانوانی که می خواهند کاشت مو را انجام دهند، نیاز به تراشیدن موها نخواهند داشت.
 • بعد از کاشت مو، موها طی 2 الی 4 هفته ریزش خواهند داشت و موهای کاشته شده در مدت 2 الی 3 ماه مجددا شروع به رشد می کنند.

کم پشت شدن مو، یک عارضه جانبی متداول است که معمولاً موقتی است. وجود قطعات مختلف طاسی بر روی سر نیز متداول است بطوری که ۵۰ درصد موها در هر روز از دست می روند. سکسکه های بعد از عمل هم در حدود ۵٪ بیمارانی که متحمل کاشت مو شده اند، دیده می شود. دیگر عوارض جانبی شامل تورم نواحی نظیر پوست سر و پیشانی می شود. اگر چنین امری ناراحت‌کننده است، داروهایی برای آرام سازی تورم وجود دارد. به علاوه، بیماران باید اگر پوست سر آنها شروع به خارش کرد مراقب باشند، چون خاراندن پوست سر وضعیت را حادتر و باعث شکل گیری دلمه های پوستی می شود. از یک مرطوب کننده یا شامپو برای برطرف کردن خارش می شود استفاده کرد. (منبع: ویکی پدیا)

وبسایت کارشد لیستی از مراکز کاشت مو را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای لیست کلینیک های کاشت مو قرار دارد، کلینیک ها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای این لیست قرار دارد، مراکز و کلینیک های کاشت مو را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات کلینیک های کاشت مو زنان را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

با استفاده از فیلتر نمایش "محبوبترین ها" که در بالای لیست مراکز و کلینیک ها قرار دارد، می توانید آنها را بر اساس محبوبیت بین کاربران مشاهده نمایید.

منبع:

 1. کاشت مو (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...