کاشت مو به روش ترکیبی در شیراز

کاشت مو ترکیبی در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

افراد بسیار زیادی به دلیل ژنتیکی، آسیب دیدگی، بیماری و ... دچار طاسی و ریزش مو می شوند که می توانند برای درمان آن بوسیله کاشت مو اقدام کنند و دوباره موهای پرپشتی داشته باشند.

کاشت مو یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی می باشد که امروزه توسط کلینیک ها و پزشکان متخصص پوست، مو و زیبایی قابل انجام خواهد بود. کاشت مو در بین بانوان و آقایان بسیار محبوب شده و افراد زیادی سالانه برای انجام آن اقدام می کنند.

در کاشت مو از روش ها و تکنیکی های مختلفی استفاده می شود که هر کدام از آنها مزیت های منحصر به فردی دارند و برای افراد مختلف با شرایط فیزیکی (مخصوصا بانک مو) مناسب می باشند.

تقریبا همه تکنیک های کاشت مو در هنگام کاشت یکی هستند و تفاوتی میان آنها نیست، اما مهمترین تفاوت روش های مختلف کاشت مو در نحوه برداشت موها و یا فولیکول های مو از ناحیه بانک مو می باشد.

دو روش کلی برای کاشت مو عبارتند از FUT و FIT.

این دو روش در نحوه برداشت فولیکول های مو با یکدیگر تفاوت دارند. روش FUT یا برداشت نواری اینگونه است که از بانک موی فرد متقاضی یک نوار باریک به عرض 2 سانتیمتر که دارای حداکثر فولیکول های مو می باشد، برداشته شده و در ناحیه تحت درمان و یا طاسی، کاشت می شود.

اما در روش FIT فولیکول های مو تک تک برداشته می شوند و در ناحیه طاسی یا کم پشت سر، کاشته می شوند.

یکی از جدیدترین روش هایی که امروزه برای متقاضیان کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد، روش ترکیبی است که در آن از روش های FIT و FUT به صورت همزمان استفاده می شود.

مزیت روش ترکیبی این است که از تکنیک هر دو روش بالا استفاده می شود و می توان 5000 گرافت مو را در یک جلسه برای متقاضی در ناحیه طاس، کاشت. جالب است بدانید که 5000 گرافت مو معادل 12000 تا 14000 تار مو می باشد.

این روش ترکیبی برای افرادی مناسب است که دارای حجم طاسی بالایی هستند و می خواهند به طور کامل آن را بوسیله کاشت مو پوشش دهند.

همانطور که گفتیم در روش کاشت مو ترکیبی از هر دو روش FIT و FUT استفاده می شود؛ اگر متقاضی امکان کاشت مو به روش FUT که به صورت برداشت نواری است را نداشته باشد، کاشت مو ترکیبی برایش مناسب نخواهد بود. همچنین این روش برای افرادی که روش های جراحی را دوست ندارند نیز مناسب نخواهد بود، زیرا در تکنیک FUT از جراحی برای برداشت گرافت های مو استفاده می شود.

به هر حال برای انجام کاشت مو بایستی توسط پزشک متخصص معاینه شوید تا بهترین روش برای شما انجام شود. شرایط فیزیکی و نحوه طاسی فرد متقاضی در انتخاب روش کاشت مو بسیار اهمیت دارد.

روش ترکیبی با روش‌های FUT و FUE: در روش ترکیبی همانطور که از نامش پیدا است از روش های FUT و FUE به طور همزمان استفاده می شود. این روش برای کسانی مناسب است که بانک موی قوی دارند و می‌خواهند به تراکم بالا برسند. در روش ترکیبی اکثر فولیکول ها به کمک روش FUT برداشت می‌شود و از روش FUE برای بهبود نتایج و افزایش تراکم استفاده می شود. (منبع: ویکی پدیا)

کلینیک های کاشت مو زیادی در شهر شیراز فعالیت می کنند که اکثر آنها جزو بهترین ها هستند و اگر شما به دنبال کاشت مو ترکیبی در شیراز هستید، می توانید با آنها در تماس باشید و اطلاعات بیشتر را از آنها کسب کنید.

با امتیاز دادن به این مقاله ما در در ارائه خدمات بهتر به خود یاری کنید.

در پایین لیستی از مراکز و کلینیک های کاشت مو شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک های کاشت مو در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز کاشت مو شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه مراکز و کلینیک های کاشت مو شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

  1. مرتب سازی کلینیک های کاشت مو بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
  2. نمایش کلینیک های کاشت مو بر اساس بروز بودن اطلاعات
  3. امکان دیدن کلینیک های دارای تخفیف
  4. قابلیت جستجوی کلینیک ها بر اساس خیابان، کوچه و ...
  5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد کاشت مو
  6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد کاشت مو

در صورتی که با روش کاشت مو ترکیبی آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

  1. کاشت مو (ویکی پدیا)
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد کاشت مو به روش ترکیبی در شیراز

1

آیا کاشت مو با روش ترکیبی درد دارد ؟

خیر. در این روش از بی حسی موضعی استفاده میشود و متقاضی کاشت درد را جزئی احساس خواهد کرد.

2

کاشت مو به روش ترکیبی چقدر زمان میبرد؟

یک جلسه کاشت با این روش حدودی بین 8 تا 10 ساعت زمان میبرد که البته بستگی به شرایط دگیر هم دارد.

3

آیا کاشت مو به روش ترکیبی بهترین روش است ؟

هیچ روشی بهترین روش کاشت نیست و بستگی به شرایط متقاضی خواهد داشت که چه روشی برای او بهترین است که با نظر متخصص و بررسی وی انتخاب میشود. روش ترکیبی به دلیل ترکیب روش های FUT و FIT یکی از روش های بسیار خوب در کاشت است که نتایح عالی به همراه دارد.

نظرات (1)
کامنت رضا
رضا 16 آذر 1400

سلام. خسته نباشید. این روش در شیراز انجام میشه؟

پاسخ: سلام رضا عزیز، ممنون از همراهی شما. بله انجام میشه، کلینیک هایی که بالا معرفی شدن این روش رو انجام میدن؛ موفق باشید.