کاشت مو بدون تراشیدن سر در شیراز

کاشت مو بدون تراشیدن سر در شیراز(معرفی 10 مرکز)

مشاهده مراکز معرفی شده

داشتن موهای طبیعی و پرپشت برای افرادی که دچار ریزش مو شده اند و یا طاس می باشند به یک رویا تبدیل شده است، اما امروز بهترین و موثرترین روش کاشت مو است که این رویا را برای این دسته از افراد به واقعیت تبدیل کرده است.

در کاشت مو گرافت های مو از قسمت های کناری و پشت سر برداشته شده و در قسمت های خالی یا کم پشت سر کاشت می شود.

قطعا یکی از مهمترین دغدغه های افراد علاقه مند به کاشت مو به خصوص بانوان، این است که برای کاشت مو نیازی به تراشیدن سر نداشته باشند؛ زیرا در روش های قدیمی کاشت مو بایستی برای تشخیص بهتر گرافت های مناسب، سر کاملا تراشیده می شد.

اما در حال حاضر با استفاده از روش های جدید به راحتی می توان کاشت مو را بدون تراشیدن سر انجام داد و این موضوع اهیمت شایانی برای آقایان و خصوصا بانوان دارد.

روش های کاشت مو بدون تراشیدن سر که امروزه در کشورمان مورد استفاده قرار می گیرد، عبارتند از:

  • FUT (مناسب برای افراد با سطح طاسی گسترده‌)
  • Super FUE (برداشت گرافت های مو با استفاده از دستگاه های پیشرفته جهت به حداقل رساندن آسیب به این گرافت ها و مناسب برای بانوان)
  • DHI یا کاشت مستقیم (انجام برداشت و کاشت همزمان گرافت های مو)
  • میکروگرافت (استفاده از دستگاه های میکرومتری برای برداشت همراه با سرعت زیاد برای کاشت مو)

روش های معمولی کاشت معمولا در یک جلسه کاشت مو انجام می شود، اما در روش های کاشت مو بدون نیاز به تراشیدن سر به چند جلسه نیاز خواهید داشت و پزشک در هر جلسه تعدادی مشخص از گرافت های مو را برداشت و کاشت می کند.

نکنه مهم برای متقاضیان کاشت مو بدون تراشیدن سر این است که بایستی حتما ابتدا در جلسه مشاوره با پزشک متخصص شرکت کنید تا پس از معاینه موهای سر شما مشخص شود کاندید مناسبی برای کاشت مو بدون تراشیدن سر هستید یا خیر، زیرا این روش ها برای همه مناسب نخواهد بود.

کاشت مو بدون نیاز به تراشیدن موهای سر تا حد زیادی به مهارت پزشک بستگی خواهد داشت و به همین منظور اگر برای شما این موضوع مهم می باشد، بایستی به دنبال پزشکانی باشید که سابقه درخشانی در این زمینه داشته باشند و بهترین راه حل مشاهده تصاویر قبل و بعد بیماران گذشته هر پزشک است.

لازم به ذکر است که هزینه کاشت مو بدون تراشیدن سر بستگی به عواملی چون تخصص پزشک، روش مورد استفاده، تعداد جلسات مورد نیاز، تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت، شهر یا موقعیت جغرافیایی و ... خواهد داشت.

جالب است بدانید که:

در اواخر دهه ۵۰ بود که عصر مدرن کاشت مو در جهان غرب شروع شد، زمانی که یک متخصص پوست نیویورکی به اسم نورمن ارنریش (Norman Orentreich) با استفاده از به‌کارگیری گرافت‌های آزاد دهنده در بیماران دارای الگوی طاسی مردانه شروع به آزمایش کرد. قبل از این تصور می‌شد که موی کاشته شده بیشتر از موی اولیه در منطقه «گیرنده» رشد نمی‌کند. ارنریش نشان داد که استفاده از چنین گرافت‌هایی باعث می‌شود که موهای جدیدی در منطقه گیرنده رشد کنند که دوام آن‌ها به همان اندازه‌ای باشد که در محل اولیه خود در اختیار داشته‌اند. (منبع: ویکی پدیا)

همانطور که در شهرهای برزگ ایران کلینیک های کاشت مو متعددی فعالیت می کنند، شهر شیراز نیز دارای کلینیک های بسیار خوب و پزشکان متخصص زیادی است که علاوه بر متقاضیان کاشت مو در این شهر، متقاضیان فراوانی نیز برای انجام کاشت مو به شیراز سفر می کنند.

مهمترین دغدغه علاقه مندان به کاشت مو، عدم تراشیده شدن سر است که خوشبختانه با روش های جدید قابل انجام می باشد و شما می توانید برای کاشت مو بدون تراشیدن سر در شیراز به یکی از کلینیک های تخصصی مراجعه کنید و جزئیات بیشتر را جویا شوید.

علاوه بر کاشت مو بدون تراشیدن سر، شما به عنوان متقاضی کاشت مو چه دغدغه های دیگری دارید؟ می توانید نظرات خودتان را در بخش نظردهی این مقاله به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. کاشت مو (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...