کاشت مو بدون نیاز به بانک مو در شیراز

کاشت مو بدون نیاز به بانک مو شیراز

امروزه کاشت مو یکی از محبوب ترین روش های زیبایی به حساب می آید که افراد مختلف برای درمان ریزش مو و یا طاسی می توانند از آن استفاده کنند. معمولا بیشتر افراد متقاضی کاشت مو را آقایان تشکیل می دهند، هر چند بانوان نیز می توانند برای آن اقدام کنند و روش های مختلف کاشت مو برای همه قابل انجام است.

افراد بسیاری در دوره های مختلف زندگی دچار ریزش مو و طاسی می شوند که دلایل آن می تواند یکی از موارد زیر باشد:

  • استرس
  • تغذیه نامناسب
  • بیماری ­های مختلف
  • ژنتیک
  • سابقه خانوادگی یا وراثت
  • پرتودرمانی به سر
  • تغییرات هورمونی و شرایط پزشکی
  • داروها و مکمل‌ های مختلف

روش های زیادی برای کاشت مو توسط پزشکان و کلینیک های تخصصی مورد استفاده قرار می گیرد که اکثر این تکنیک ها برای افرادی مناسب است که دارای بانک موی قوی هستند.

بانک مو به ناحیه ای گفته می شود که فولیکول های مو را از آن ناحیه برداشته و در ناحیه که نیاز به تراکم مو دارد، کاشت می شود.

اما افرادی که بانک موی قوی و خوب ندارند چه کار باید انجام دهند؟

در پاسخ به این سوال لازم است بگوییم که ابتدا بایستی توسط متخصص کاشت مو مورد معاینه قرار بگیرید تا وضعیت بانک موی شما مشخص شود.

اگر بانک موی سر شما خوب نباشد، می توان از موهای ریش و یا سینه به عنوان بانک مو استفاده کرد و اما اگر موهای ریش و سینه نیز به عنوان بانک مو مناسب نباشد، از روش های دیگر و روش های جایگزین استفاده خواهد شد.

روش های ترکیبی برای افرادی که بانک موی مناسب در بدن خود دارند، بسیار پرکاربرد می باشد که از دو روش fut و fit به طور همزمان در آن استفاده می شود.

البته در بعضی از مواقع نیز از سه روش FUT، FIT و BHT استفاده خواهد شد که به آن روش سوپر ترکیبی گفته می شود و استفاده از آن بستگی به نظر پزشک متخصص خواهد داشت.

نکته ای که لازم است به آن توجه داشته باشید، این است که نمی توان از بانک موی دیگران برای خودتان استفاده کنید، زیرا از نظر ژنتیکی فولیکول های موی هر شخص منحصر به فرد می باشد و در بدن دیگری رشد نخواهد کرد.

یکی از دیگر روش هایی که برای افراد بدون بانک مو مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از پیوند موی مصنوعی است. این روش دو پیامد منفی به همراه دارد. اول اینکه ممکن است دچار عفونت و التهاب شوید و دوم اینکه امکان کاشت در همه قسمت های سر وجود ندارد.

یکی از جذاب ترین روش های کاشت مو برای افرادی که بانک موی مناسبی ندارند، روش سلول های بنیادی است که در حال حاضر در مرحله آزمایشگاهی قرار دارد و به مرحله اجرا توسط متخصصین کاشت مو، نرسیده است.

یکی از مزایای کاشت مو دائمی بودن این روش برای درمان ریزش مو می‌باشد. بانک مو یکی از مهم‌ترین عامل ها در موفقیت عمل جراحی کاشت مو می‌باشد، اما نکته مهم این است که اکثر افرادی که این عمل را انجام می‌دهند در واقع از بانک موی مناسبی بهره‌مند نیستند و به همین دلیل احتمال موفقیت عمل جراحی کاهش پیدا میکند. بعد از احتمال شکست این روش هزینه های بالای کاشت مو باعث شده است تا افراد سراغ روش های جایگزین برای کاشت مو بروند. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال اگر بانک موی مناسبی ندارید و می خواهید برای کاشت مو اقدام کنید، لازم است به دنبال کلینیک هایی باشید که دارای پزشکان متخصص در این زمینه باشند و بهترین روش درمانی را برای شما انجام دهند.

یکی از بهترین شهرهای ایران برای انجام کاشت مو، شهر شیراز می باشد؛ زیرا علاوه بر پزشکان متخصص کاشت مو، کلینیک های بسیار مدرن و مجهز در این شهر فعالیت می کنند و به دلیل آب و هوای بسیار خوب و متعادل، افرادی بسیار زیادی برای کاشت مو به این شهر سفر می کنند.

به هر حال اگر می خواهید برای کاشت مو بدون نیاز به بانک مو در شیراز اقدام کنید، وبسایت کارشد لیستی از کلینیک های تخصصی کاشت مو را تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در تماس باشید و شرایط انجام کاشت مو را جویا شوید.

شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، کلینیک های کاشت مو را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای این لیست قرار دارد، آنها را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

منبع:

  1. کاشت مو (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...