کاشت ابرو در شیراز به صورت اقساطی

کاشت ابرو در شیراز اقساطی(معرفی 3کلینیک)

مشاهده مراکز معرفی شده

ریزش ابروها و همچنین کم پشتی آنها یکی از معضلاتی است که هم برای بانوان و هم برای آقایان باعث رنجش آنها می شود. کم پشتی ابروها به دلایل ارثی و ژنتیکی اتفاق می افتد و ریزش آنها می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که مهمترین این دلایل عبارتند از: ارثی بودن، تاثیرات آلودگی هوا بر ابروها، عدم رسیدگی مناسب به ابروها، بیماری های پوستی و ...

خوشبختانه امروزه با پیشرفت چشمگیر علم پزشکی در زمینه های زیبایی، مشکل کم پشت بودن و ریزش ابروها بوسیله کاشت ابرو برطرف شده است و می توان برای آن اقدام کرد و ابروهایی پرپشت و خوش حالت داشت.

تکنیک ها و روش های کاشت ابرو به مانند کاشت مو بوده و هیچ تفاوتی با آن نخواهد داشت که مهمترین تکنیک های کاشت ابرو کاشت نواری یا FUT، روش غیر جراحی FUE و ... می باشد.

یکی از دغدغه های افراد متقاضی کاشت ابرو، هزینه آن است که اطلاع از آن به هر حال حائز اهمیت خواهد بود.

هزینه کاشت ابرو طبق عواملی چون تجربه و دانش پزشک کاشت ابرو، انتخاب پزشک و نوع کاشت، امکانات و تجهیزات کلینیک، تعداد تار مو برای کاشت، تعداد جلسات، تکنیک مورد استفاده برای کاشت ابرو، موقعیت جغرافیایی، هزینه مواد و وسایل مصرفی و ... محاسبه می گردد.

با توجه به شرایط مختلف اقتصادی مردم، قطعا برای تعدادی از متقاضیان کاشت ابرو مهم است که این هزینه را به صورت اقساطی پرداخت نمایند.

به همین دلیل بسیاری از کلینیک های تخصصی کاشت ابرو شرایط اقساطی را برای مراجعه کنندگان خود فراهم کرده اند که شاید این شرایط در کلینیک ها با یکدیگر متفاوت باشد.

بعضی از کلینیک ها 50 درصد مبلغ کاشت ابرو را ابتدا دریافت می کنند و 50 درصد آن را به صورت اقساطی طبق شرایط بیمار تعیین خواهند کرد. بعضی از کلینیک ها همه مبلغ را به صورت اقساطی و طبق درخواست مشتری دریافت خواهند کرد.

معمولا برای ضمانت پرداخت اقساط نیز از بیمار چک معتبر دریافت می شود و ممکن است بعضی از کلینیک ها شرایط دیگری برای ضمانت پرداخت اقساط داشته باشند.

پس اگر قصد کاشت ابرو به صورت اقساطی دارید، لازم است ابتدا از این شرایط مطلع شوید و سپس برای آن اقدام کنید که در جلسه مشاوره با کلینیک مورد نظرتان، این شرایط برای شما به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.

جالب است بدانید که:

اریخچه استفاده از بخش‌هایی از پوست سر که در آن بافتی از پوست سر به همراه منبع اصلی تولید خونش به یک منطقه طاس کاشته شود، به قرن ۱۹ بر می‌گردد. استفاده از تکنیک‌های کاشت موی مدرن به دهه ۳۰ میلادی در ژاپن بر می‌گردد که آن موقع جراحان از گرافت‌های کوچک و حتی «گرافت‌های واحد فولیکولی» برای جایگزین کردن مناطق آسیب دیده ابرو یا مژگان، ولی نه در رابطه با برطرف سازی طاسی، استفاده می‌کردند. (منبع: ویکی پدیا)

کشور ایران امروزه جزو قطب های زیبایی دنیا به حساب می آید، زیرا هم از پزشکان بسیار مجرب و بادانش بهره مند است و هم هزینه های زیبایی به خصوص کاشت ابرو در کشورمان بسیار مناسب می باشد.

یکی از شهرهای ایران که به دلیل فعالیت کلینیک های مجهز و پزشکان متخصص زیبایی، تبدیل به قطب کاشت ابرو ایران شده است، شهر شیراز می باشد.

در این شهر کلینیک های کاشت مو و ابرو بسیاری فعالیت می کنند که برای رفاه حال بیماران خود، شرایط اقساطی هم فراهم کرده اند.

شرایط اقساطی برای کاشت ابرو در کلینیک های این شهر با یکدیگر متفاوت می باشد و اگر به دنبال کاشت ابرو اقساطی در شیراز هستید، لازم است با آنها در ارتباط باشید و جزئیات پرداخت اقساطی را جویا شوید.

وبسایت کارشد لیستی از کلینیک های کاشت ابرو شهر شیراز که شرایط اقساطی برای بیماران خود محیا کرده اند را تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با آنها در ارتباط باشید.

آیا تا به حال کاشت ابرو اقساطی در شهر بزرگ شیراز انجام داده اید؟ به نظر شما کدام کلینیک شرایط پرداخت بهتری برای بیماران خود محیا کرده است؟ می توانید نظرات خود را در بخش نظردهی به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. کاشت مو و ابرو (ویکی پدیا)
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...