فروشگاه چرم خام در شیراز

چرم خام فروشی در شیراز(معرفی 2فروشگاه)

مشاهده مراکز معرفی شده

چرم خام کاربردهای بسیار زیادی دارد به خصوص برای افرادی که مشغول به فعالیت در زمینه های تولید محصولات مختلف چرم هستند.

چرم خام در واقع ماده طبیعی است که معمولا از دباغی کردن پوست گاو بدست می آید و به صورت عمده می توان آن را خریداری کرد. دباغی کردن پوست حیوانات باعث پایدار شدن آن می شود که در نهایت فساد ناپذیر و با دوام خواهد شد.

چرم های خام مختلفی در کشور تولید و روانه بازار می شود که هر کدام از آنها کیفیت های متفاوتی دارند و شما می توانید بسته به نیاز خود بهترین نوع چرم خام را خریداری کنید.

اگر در شهر شیراز زندگی می کنید و به دنبال فروشگاه چرم خام در شیراز هستید، لازم است به فروشگاه هایی بروید که چرم های مختلف و متنوعی داشته باشند تا بتوانید نسبت به نیاز خود خرید انجام دهید.

علاوه بر کیفیت های مختلف چرم های خام، تنوع بالا و طیف گسترده رنگ ها نیز از دیگر مواردی است که در فروشگاه های چرم خام با آن رو به رو خواهیم بود و بهتر است در هنگام خرید به این موارد نیز توجه بیشتری داشته باشید.

همیشه سعی کنید برای خرید چرم خام به فروشگاه هایی مراجعه کنید که سابقه بسیار خوبی در زمینه فروش داشته باشند و چرم های با کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهند.

صنعت چرم و صنعت خز با هم متفاوت‌اند. این تفاوت از اهمیت مواد خام مورد استفاده در هر کدام پیداست. مواد خام مورد استفاده در صنعت چرم، محصولات فرعی صنعت گوشت هستند؛ در حالی‌که گوشت ارزش بیش‌تری از پوست دارد. مواد خامی که در صنعت خز به‌کار گرفته می‌شوند، ارزش بیش‌تری از گوشت دارند و به همین خاطر گوشت به عنوان یک محصول جانبی تلقی می‌شود. تاکسیدرمی امکان استفاده از پوست حیوانات را به انسان می‌دهد، البته مهم‌تر از پوست‌شان، سر و بخشی از پشت آن‌هاست. پوست‌های خام در ساخت چسب و ژلاتین هم کاربرد دارند. چند راه وجود دارد که در نتیجهٔ آن‌ها، پوست جانور به یک مادهٔ انعطاف‌پذیر و محکم به نام چرم تبدیل می‌شود. (منبع: ویکی پدیا)

خرید چرم خام برای بعضی از مردم به خصوص فروشگاه های چرم و افرادی که در زمینه تولید محصولات چرم فعالیت می کنند، بسیار مهم و حائز اهمیت است که خوشبختانه در کشورمان راحت می توان چرم خام را خریداری کرد.

به هر حال وبسایت کارشد لیست فروشگاه های چرم خام در شیراز را در ادامه برای شما عزیزان تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع چرم های خام، هزینه و قیمت و ... می توانید با آنها در ارتباط باشید.

کدام فروشگاه را برای خرید چرم خام به دیگر دوستان خود معرفی می کنید؟ شما می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. چرم (ویکی پدیا)