انجام پروتئین تراپی مو در شیراز

پروتئین تراپی مو در شیراز(معرفی 2آرایشگاه تخصصی)

مشاهده مراکز معرفی شده

موهای انسان برای داشتن شادابی و سلامتی لازم نیاز به مواد مغذی دارد که یکی از مهمترین این مواد مورد نیاز، پروتئین یا کراتین می باشد. پروتئین و یا کراتین بخش زیادی از تارهای مو را تشکیل می دهند که وظیفه مهمی در زمینه سلامت و تقویت موهای انسان بر عهده دارد.

مهمترین عواملی که نقش زیادی در تجزیه پروتئین و کراتین موی انسان ها دارند، موارد زیر می باشند:

  • عدم مراقبت از موها
  • آسیب های ناشی از رنگ شدن های مکرر
  • آلودگی هوا
  • شیوه زندگی
  • نوع رژیم غذایی

با رعایت شیوه اصول صحیح زندگی و همچنین یک رژیم غذایی مناسب شما می توانید کمک ویژه ای به تقویت موهای خود کنید.

اما برای افرادی که می خواهند از روش های آرایشی استفاده کنند، پروتئین تراپی مو پیشنهاد می شود، زیرا در این روش از محصولات سرشار از پروتئین استفاده خواهد شد که منجر به جذب کراتین به موها شده و تقویت موها را به همراه خواهد داشت.

نرم کنندگی، تقویت مو، مرطوب کنندگی و حجم دهندگی موها جزو مهمترین فواید پروتئین تراپی می باشد که اگر موهای ضعیف و شکننده ای دارید، پیشنهاد می شود که حتما این روش را در یک آرایشگاه تخصصی انجام دهید و از نتیجه آن بهره مند گردید.

علاوه بر ضعیف شدن و شکنندگی مو، اگر موهای شما قابلیت ارتجاعی یا کشسانی نداشته و یا موهای خود را قبلا رنگ کرده اید، بایستی حتما برای انجام پروتئین تراپی مو اقدام کنید.

زبری زیاد و شکستگی و ریزش نیز از دیگر نشانه هایی است که به شما گوشزد می کند، پروتئین و کراتین موهای شما کم است و نیاز به تقویت خواهند داشت که بهترین راه حل استفاده از روش پروتئین تراپی می باشد.

مولکول کراتین مارپیچ و رشته‌ای است و به دور مولکول‌های دیگر کراتین می‌پیچد و سبب تولید رشته‌های کراتین می‌شود. این پروتئین حاوی میزان بالایی از اسیدهای آمینه حاوی گوگرد ،(اغلب سیستئین) می‌باشد که به صورت پیوندهای دی‌سولفیدی میان مولکول‌ها عمل کرده و سبب استقامت آن‌ها می‌شوند. بیشتر از ۱۴ درصد موی انسان از سیستئین تشکیل شده‌است. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال برای انجام پروتئین تراپی مو بایستی به آرایشگاه های تخصصی مراجعه نمایید که در این زمینه از بهترین تجهیزات و محصولات استفاده می کنند.

سابقه خوب آرایشگاه مورد نظرتان را در رابطه با انجام پروتئین تراپی مو نیز مورد بررسی قرار دهید تا از هزینه ای که پرداخت می کنید رضایت کافی داشته باشید و به نتیجه مطلوب دست یابید.

شهر شیراز جزو شهرهایی است که آرایشگاه های زنانه بسیار زیادی در آن تاسیس شده و اکثر آنها بسیار تخصصی فعالیت می کنند.

در زمینه انجام پروتئین تراپی مو در شیراز نیز شما با آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زیادی رو به رو خواهید بود که سابقه بسیار خوبی دارند و وبسایت کارشد برای راحتی شما عزیزان، لیستی از آنها را در ادامه تهیه کرده است.

شما می توانید نظرات خودتان را در رابطه با بهترین آرایشگاه زنانه برای انجام پروتئین تراپی مو با دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید و با امتیاز دهی به این مقاله، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

منبع:

  1. کراتین (پروتئین) (ویکی پدیا)
بلوار آزادی
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...