پانسیون نگهداری و پرورش اسب در شیراز

پانسیون نگهداری و پرورش اسب در شیراز(معرفی 7 مرکز)

مشاهده مراکز معرفی شده

در هر جامعه ای افراد علاقه مند به خرید اسب پیدا می شوند و بدون شک هزینه کمی نیز برای آنها نخواهد داشت. اما به دلیل اینکه فضای نگهداری اسب ها بسیار خاص و ویژه بایستی باشد، صاحبان اسب ها معمولا از پانسیون ها استفاده می کنند.

در این پانسیون ها علاوه بر نگهداری از اسب ها، خدمات آموزشی و آماده کردن اسب برای ورزشی خاص نیز در نظر گرفته می شود و مالکین اسب ها نیز می توانند در کلاس های آموزشی جهت نحوه رفتار مناسب با اسب را یاد بگیرند.

به صورت کلی خدمات مراکز پانسیون اسب عبارتند از:

  • نگهداری و پرورش اسب
  • آموزش و تربیت اسب ها
  • برگزاری کلاس های آموزشی برای صاحبین اسب ها

پس اگر جزو دسته افرادی هستید که اسب مورد علاقه خود را خریداری کرده اید و می خواهید اسب تربیت شده‌ای تحویل بگیرید، پیشنهاد می کنیم به دنبال یک پانسیون اسب خوب و با سابقه باشید که بتوانید هم اسب خود را به آنها بسپارید و هم از خدمات تربیتی آنها برای اسب مورد علاقه خود استفاده کنید.

اسب ها حیوانات بسیار باهوش و حساسی به حساب می آیند و واقعا مهم این است که برای نگهداری و تربیت آنها بهترین اقدامات را انجام دهید که مراکز پانسیون اسب بهترین گزینه برای مالکان اسب ها می باشد.

پرورش اسب شغلی با سرمایه زیاد با مجوز از وزارت جهادکشاورزی و یا سازمان نظام مهندسی کشاوری شامل عمده فعالیت تولید و فروش اسب، پانسیون اسب، سوارکاری، تربیت اسب، آموزش، گشت با اسب جهت پرورش و نگهداری اسبهای موجود در مجوعه های پرورش اسب می باشد. حداقال مجوز پرورش اسب از 10 راس شروع و تا انتها ادامه دارد. (منبع: ویکی پدیا)

در شهرهای مختلف ایران و مخصوصا در حومه شهرهای بزرگ معمولا شاهد پانسیون های نگهداری و پرورش اسب می باشیم که افرادی مختلف می توانند اسب خود را به این مراکز بسپارند.

شهر شیراز نیز از این قضیه مستثنی نبوده و معمولا در این شهر باشگاه های سوارکاری نیز پانسیون نگهداری و پرورش اسب در شیراز را انجام می دهند.

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از این مراکز و باشگاه های سوارکاری را در ادامه برای شما عزیزان همشهری تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با آنها در ارتباط باشید.

آیا تا به حال از خدمات مراکز پانسیون نگهداری و پرورش اسب استفاده کرده اید؟ شما کدام مرکز پانسیون اسب را انتخاب کرده اید؟ می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی برای ما بنویسید.

منبع:

  1. پرورش اسب (ویکی پدیا)
بلوار دکتر حسابی
اطلاعات بیشتر...
جاده شیراز بوشهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار خرمشهر
اطلاعات بیشتر...
اتوبان شیراز مرودشت
اطلاعات بیشتر...
بلوار دکتر حسابی
اطلاعات بیشتر...
بلوار دکتر حسابی
اطلاعات بیشتر...