هزینه کلاس خیاطی در شیراز

هزینه کلاس خیاطی شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

خیاطی از جمله هنرهایی است که اگر در آن آموزش های لازم را ببینید، علاوه بر تولید لباس های شخصی، قطعا می توانید وارد بازار کار شوید و به عنوان یک خیاط حرفه ای کسب درآمد نمایید.

در بسیاری از مواقع علاقه مندان به هنر خیاطی یک قدم پا را فراتر می گذارند و با دیدن آموزش های لازم و فراگیری تکنیک های جدید، وارد دنیای طراحی لباس و مد می شوند.

به هر حال افراد زیادی به هنر خیاطی علاقه مند هستند و درصدد کسب آموزش های لازم خواهند بود. اما یکی از مواردی که شاید تاثیر زیادی در انتخاب و تصمیم گیری شما داشته باشد، هزینه کلاس های خیاطی می باشد.

قطعا دانستن این موضوع به شما کمک زیادی می کند که راحت تر تصمیم گیری کنید و با برنامه ای منظم به سمت آموزش خیاطی حرکت کنید.

هزینه کلاس خیاطی در شیراز هم تا حدودی مانند شهرهای بزرگ دیگر ایران است. به طور کلی نمی توان هزینه دقیقی از کلاس ها و دوره ها خیاطی را بیان کرد و این هزینه بستگی به موارد زیر خواهد داشت:

 • تجربه و تخصص اساتید آموزشگاه
 • موقعیت جغرافیایی آموزشگاه خیاطی و شهر محل سکونت شما
 • سبک آموزشی مورد نظر و متدهای دوره های مختلف
 • تعداد جلسات آموزشی
 • تجهیزات و امکانات موجود در آموزشگاه
 • هزینه های جانبی آموزشی و وسایل مصرفی

به هر حال قیمت و شهریه دوره های آموزش خیاطی بستگی به موارد بالا خواهد داشت و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه های خیاطی در تماس باشید تا با جزئیات بیشتر شما عزیزان را راهنمایی کنند.

دوزندگی یکی از قدیمی‌ترین هنرهای منسوجات پدید آمده در دوران پارینه‌سنگی است. باستان‌شناسان بر این باورند که مردم عصر حجر در سراسر اروپا و آسیا، پیش از اختراع چرخ نخ ریسی و پارچه بافی لباس‌ها را از جنس خز و پوست و به وسیلهٔ سوزن‌هایی از جنس استخوان، شاخ گوزن و عاج و بند و نخ‌هایی که از اندام‌های مختلف بدن جانور شامل رباط و نخ ساخته شده از روده و دستگاه گوارش حیوانات و رگ می‌دوختند. امروزه برای دوزندگی از ابزارها و وسایل صنعتی و کاملا پیشرفته استفاده می‌شود که عمل طولانی دوزندگی را به کاری ساده تبدیل کرده است البته به شرط داشتن خیاطی توانا که آموزش‌های لازم را در جهت کار با ابزارآلات صنعتی دیده باشد. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از آموزشگاه های خیاطی را تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه کلاس خیاطی می توانید با آنها در تماس باشید.

در پایین لیستی از آموزشگاه های خیاطی شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه آموزشگاه های خیاطی در شیراز روی دکمه (مشاهده همه آموزشگاه های خیاطی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه آموزشگاه ها، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی آموزشگاه های خیاطی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش آموزشگاه های خیاطی بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن آموزشگاه های دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی آموزشگاه های خیاطی بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد آموزش خیاطی
 6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد خیاطی

در مورد هزینه آموزشگاه خیاطی؛ در بخش نظردهی، تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع:

 1. دوزندگی (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار مدرس
اطلاعات بیشتر...
بلوار استقلال
اطلاعات بیشتر...