هزینه کاشت ریش در شیراز

هزینه کاشت ریش شیراز

روش های مختلفی برای کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش مو در این نواحی و یا کم پشت بودن تراکم مو ها هستند، می توانند از روش های پزشکی جهت کاشت استفاده کنند.

برای آقایان ایرانی داشتن ریش و سبیل پرپشت بسیار حائز اهمیت می باشد و افراد بسیار زیادی از آنها به دلیل تراکم کم ریش و سبیل، دچار رنجش می شوند.

قطعا انجام کاشت ریش و سبیل تاثیر بسیار زیادی در افزایش اعتماد بنفس و جذابیت شما خواهد داشت، اما نکته مهمی که ممکن است در تصمیم گیری شما تاثیر گذار باشد، هزینه انجام آن است.

افزایش ترشح هورمون تستسترون در دوره بلوغ، بخشی از این هورمون به نام دی هیدروتستسترون موجب تحریک فولیکول های موی صورت شده و رویش ریش آغاز می شود. در بزرگسالان، رویش ریش در تابستان سریع تر صورت می گیرد. (منبع: ویکی پدیا)

هزینه کاشت ریش در شیراز به مانند سایر شهرهای ایران به عواملی بستگی داشته و برای همه ممکن است این هزینه یکسان نباشد. که از جمله مهمترین عوامل تاثیر گذار در هزینه انجام کاشت ریش و سبیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تخصص و تجربه پزشک کاشت ریش
 • موقعیت جغرافیایی و شهر محل سکونت شما
 • تعداد جلسات کاشت
 • تکنیک مورد استفاده برای کاشت ریش
 • تراکم کنونی و تراکم هدف
 • تعداد تار موی مورد نیاز برای کاشت

موارد بالا بیشترین تاثیر گذاری را در تعیین هزینه و قیمت کاشت ریش و سبیل خواهند داشت و نمی توان هزینه دقیقی از انجام آن را بیان کرد.

به همین دلیل پیشنهاد می شود افرادی که می خواهند برای کاشت ریش و سبیل اقدام کنند، ابتدا به یک کلینیک خوب و معتبر مراجعه نمایند تا پس از بررسی و معاینه توسط پزشک متخصص، هزینه دقیق آن مشخص گردد.

در پایین لیستی از کلینیک های کاشت ریش شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک ها و مراکز روی دکمه (مشاهده همه مراکز کاشت ریش شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک های کاشت ریش شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی مراکز کاشت ریش بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش مراکز کاشت ریش بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. قابلیت جستجوی مراکز کاشت ریش بر اساس خیابان، کوچه و ...
 4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد کاشت ریش

آیا اطلاعی در رابطه با قیمت کاشت ریش در شیراز دارید؟ شما می توانید نظرات خودتان را در وبسایت کارشد با دیگر کاربران این سایت به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. ریش (ویکی پدیا)
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...