بررسی هزینه کاشت ابرو در شیراز

هزینه کاشت ابرو در شیراز

امروزه علم پزشکی زیبایی پیشرفت های بسیار زیادی داشته است که بواسطه آن می توان عیوب مختلف ظاهری انسان را برطرف نمود. یکی از عوامل تاثیر گذار در زیبایی ظاهر هر فرد، داشتن ابروهایی پرپشت می باشد.

خوشبختانه به مانند کاشت مو، روش های بسیار زیادی برای کاشت ابرو نیز بوسیله متخصصان مورد استفاده قرار می گیرد و افرادی که از تراکم ابروهای خود راضی نیستند، می توانند از روش های کاشت ابرو استفاده کنند.

کاشت ابرو یکی از عمل های زیبایی بسیار خوب و مناسب برای تمامی افرادی که دچار ریزش و یا کم پشتی ابرو هستند می باشد. انجام این عمل زیبایی تاثیر بسیار زیادی بر اعتماد بنفس شما خواهد گذاشت و قطعا داشتن ابروهایی پرپشت و خوب زیبایی بیشتر به چهره شما خواهد داد.

اما یکی از عوامل مهمی که قطعا در انتخاب و تصمیم گیری شما برای انجام کاشت ابرو تاثیر زیادی خواهد داشت، هزینه و قیمت انجام آن است.

ابروها در طی ماه اول رشد و سپس ریزش پیدا کرده و بعد از یک بازه زمانی حدود 3 ماه حالت نهفتگی شروع به رشد می نمایند، ارزیابی نتیجه کاشت ابرو پس از 9 ماه تا یکسال انجام می‌ گیرد. ماندگاری و رشد ابروها تا پایان عمر و دائمی می‌ باشد. همچنین افرادی نیز که به دنبال خالکوبی، هاشور یا تاتو ابرو دچار کم پشتی شدید و یا ریزش ابرو شده‌ اند می‌ توانند بر روی محل تاتو خود کاشت ابرو انجام دهند که با نتایج قابل قبولی همراه می‌ باشد. (منبع: ویکی پدیا)

هزینه کاشت ابرو در شیراز نیز به مانند سایر شهرهای ایران به عوامل زیر بستگی خواهد داشت:

 • تجربه و دانش پزشک کاشت ابرو
 • امکانات و تجهیزات کلینیک
 • تعداد تار مو برای کاشت
 • تعداد جلسات
 • تکنیک مورد استفاده برای کاشت ابرو
 • موقعیت جغرافیایی
 • مواد و وسایل مصرفی

در مجموع با توجه به این موارد، قیمت کاشت ابرو را نمی توان به صورت دقیق اعلام کرد و بستگی به شرایط فرد متقاضی خواهد داشت.

پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه انجام کاشت ابرو با کلینیک ها و مراکز تخصصی در تماس باشید تا با توضیحات کامل، هزینه انجام آن به شما اعلام گردد.

در پایین لیستی از کلینیک های کاشت ابرو شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک های کاشت ابرو در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز کاشت ابرو شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک های کاشت ابرو شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی مراکز کاشت ابرو بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش مراکز کاشت ابرو بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن مراکز دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی مراکز کاشت ابرو بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد کاشت ابرو

در صورتی که از هزینه کاشت ابرو اطلاعاتی دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. ابرو (ویکی پدیا)
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...