قیمت نوروفیدبک در شیراز

هزینه نوروفیدبک در شیراز

یک کارآزمایی بالینی شاهددار تصادفی نشان داده‌ است که نوروفیدبک از برنامه رایانه‌ ای آموزش مهارت توجه، اثربخشی بیشتر دارد. علایم ا.ک.ت.ب. در حد متوسطی بهتر شد. منافع طولانی مدت آن اثبات نشده‌ است. هزینه و زمانی که فرد درگیر درمان است را هم باید مدّ نظر داشت. نوروفیدبک برای ADHD فاقد شواهد کافی پژوهشی است. میزان پاسخ درمانی به اندازه داروهای محرک نرسیده‌ است؛ بنابراین نمی‌ توان نوروفیدبک را به عنوان جایگزینی برای دارو در ADHD دانست. (منبع: ویکی پدیا)

بیمارانی که می خواهند برای انجام نوروفیدبک اقدام کنند، بایستی به تمامی نکات مهم مربوط به آن توجه ویژه ای داشته باشند که یکی از این موارد، هزینه آن می باشد.

قطعا هزینه نوروفیدبک تاثیر بسیار زیادی در انتخاب شما خواهد داشت و این موضوع غیر قابل انکار است.

هزینه نوروفیدبک در شیراز نیز به مانند سایر شهرهای ایران به موارد زیر بستگی خواهد داشت:

  • تجربه و تخصص پزشک
  • تعداد جلسات
  • نوع دستگاه نوروفیدبک
  • مشکل فرد و میزان گسترش آن
  • موقعیت جغرافیایی
  • نوع سیستم مورد استفاده در این روش

به هر حال تمامی عوامل موثر بر هزینه های نوروفیدبک به عوامل مستقیم و غیر مستقیم که بیان کردیم، بستگی خواهد داشت. همچنین علاوه بر موارد ذکر شده یکی از دیگر عواملی که نقش مهمی در تعیین هزینه های خواهد داشت، سن بیمار نیز می باشد.

سن بیمار تاثیر بسیار زیادی در رسیدن به نتیجه مطلوب آن دارد. معمولا سن کمتر از 5 سال برای انجام نوروفیدبک مناسب نبوده و سن بالای 45 سال نیز به دلیل کاهش عملکرد مغز، ممکن است به نتیجه مناسب ختم نشود.

موارد بالا تاثیر زیادی در قیمت انجام نوروفیدبک خواهد داشت و به همین دلیل نمی توان هزینه دقیقی را بیان کرد. پس لازم است به این مراکز مراجعه نمایید تا بعد از انجام معاینات، هزینه دقیق انجام آن به شما اعلام شود.

منبع:

  1. نوروفیدبک (ویکی پدیا)
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...