قیمت بلیچینگ دندان در شیراز

هزینه و قیمت بلیچینگ دندان در شیراز چقدر است؟

مشاهده مراکز معرفی شده

بلیچینگ یکی از روش های جدید و نوین جهت سفید کردن دندان ها می باشد که بایستی برای دریافت نتیجه مطلوب به متخصص آن مراجعه کنید.

مینای دندان در اثر عدم رعایت بهداشت دهان و دندان، مصرف سیگار، قهوه، نوشابه و ... تغییر رنگ خواهد داد و بایستی برای سفید کردن آن اقدام نمود، پیشنهاد بسیاری از دندانپزشکان به این دسته از افراد انجام بلیچینگ می باشد.

انجام بلیچینگ در شهرهای بزرگ بسیار محبوب شده است که این موضوع در شهر شیراز نیز بسیار به چشم می خورد. پراکسید هیدروژن و پراکسید کربامید دو ماده اصلی مورد استفاده در بلیچینگ است که بوسیله آنها، رنگ دندان شما دوباره سفید خواهد شد.

بلیچینگ به معنای کاربرد روش هائی برای سفید کردن دندان است. فلوئوروزیس‌های خفیف با بلیچینگ به‌طور کامل برطرف می‌گردد و لکه‌های زرد رنگ داخل دندان به‌طور کامل همرنگ سایر قسمت‌ها می‌شود. در موارد فلوئوروزیس متوسط، با بلیچینگ به طور کامل لکه‌ها برطرف نمی‌شود، ولی ظاهری به مراتب بهتر از اول پیدا می‌کند. در موارد شدید فلوئوروزیس درمان‌های بلیچینگ تفاوت زیاد محسوسی ایجاد نمی‌نماید ولی به هر حال قبل از روش‌های درمانی دیگر باید به کار رود که تا حد ممکن بتواند لکه‌ها را کمرنگ کند. (منبع: ویکی پدیا)

شما برای انجام بلیچینگ می توانید به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه کنید یا از روش خانگی استفاده کنید که ممکن است به دلیل نداشتن آگاهی کافی، نتیجه دلخواه را برای شما به همراه نداشته باشد؛ به همین دلیل پیشنهاد میشود زیر نظر متخصص آن را انجام دهید.

اما یکی از عوامل تاثیر گذار در انجام بلیچینگ دندان های شما، هزینه آن است که مطمئنا در تصمیم گیری شما تاثیر زیادی خواهد داشت.

یکی از تاثیر گذارترین عوامل در قیمت بلیچینگ دندان، روشی است که برای سفید کردن دندان های شما مورد استفاده قرار می گیرد. البته عواملی دیگری نیز در هزینه های بلیچیگ اثر گذار خواهد بود.

به طور کلی هزینه بلیچینگ دندان در شیراز نیز به مانند سایر شهرهای ایران به موارد زیر بستگی دارد:

  • نوع روش بلیچینگ
  • تخصص دندانپزشک
  • امکانات و تجهیزات مطب و کلینیک
  • موقعیت جغرافیایی
  • مواد مصرفی بلیچینگ

قیمت بلیچینگ به موارد بالا بستگی دارد و به همین دلیل نمی توان هزینه دقیقی از آن را بیان کرد، به همین دلیل لازم است با کلینیک های دندانپزشکی در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به صورت حضوری مراجعه کنید.

آیا اطلاعی در زمینه قیمت بلیچینگ دندان در شیراز دارید؟ شما می توانید نظرات خودتان را با دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

در پایین لیستی از کلینیک های بلیچینگ دندان شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک ها روی دکمه (مشاهده همه کلینیک های بلچینگ دندان شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده تمامی کلینیک ها، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

  1. مرتب سازی کلینیک های بلچینگ بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
  2. نمایش کلینیک های بلچینگ دندان بر اساس بروز بودن اطلاعات
  3. مطالعه مقاله ای کامل در مورد بلیچینگ دندان
  4. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران

منبع:

  1. فلوئوروزیس دندانی (ویکی پدیا)
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...