نمایندگی گروه بهمن در شیراز

نمایندگی های گروه بهمن در شیراز(معرفی 2نمایندگی)

مشاهده مراکز معرفی شده

یکی از شرکت های خودروسازی که در زمینه های مختلف تولید و مونتاژ خودرو فعالیت دارد، گروه بهمن است که یک شرکت صنایع خودروسازی، پتروشیمی و انرژی ایرانی می باشد.

این شرکت در سال ۱۳۳۱  فعالیت خود را آغاز نمود و دفتر مرکزی آن در شهر تهران می باشد. جالب است بدانید که گروه بهمن در سال 1331 و طی 7 سال متوالی، با نام ایران خلیج کو در زمینه ترابری دریایی فعالیت خود را آغاز کرد.

گروه بهمن در سال 1378 فعالیت خود را در زمینه تولید خودروهای مزدا شروع کرد که یکی از معروف ترین خودروهایی که در آن سال روانه بازار نمود، مزدا 323 بود.

در سال 1395 گروه بهمن رویکرد جدیدی را آغاز نمود و به بخش خصوصی واگذار شد که هدف اصلی این رویکرد، پوشش نیازهای بازار ترابری با تولید وسایل نقلیه بود.

به هر حال امروزه گروه بهمن انواع خودروهای زیر را تولید و مونتاژ می کند، که این محصولات عبارتند از:

  • سواری: مزدا ۳۲۳ (۱۳۷۹ تا ۱۳۸۶)، مزدا ۳ (۱۳۸۶ تا ۱۳۸۹)، مزدا ۳ نیو (۱۳۸۷ تا ۱۴۰۰)، بسترن بی۵۰ (۱۳۹۲ تا ۱۳۹۳)، بسترن بی۵۰اف (۱۳۹۳ تا ۱۳۹۶)، بسترن بی۳۰ (۱۳۹۶ تا کنون)، مزدا ۳ نیو (هاچ بک) (۱۳۸۹ تا ۱۳۹۰) و مزدا ۲ (۱۳۹۰ تا ۱۳۹۲)
  • وانت (پیکاپ): مزدا بی۲۰۰۰ (۱۳۸۷ تا ۱۳۹۵)، ایسوزو دی مکس (۱۳۸۹ تا ۱۳۹۴)، کاپرا ۱ (۱۳۸۹ تا ۱۳۹۶)، کارا ۲۰۰۰ تک کابین و دو کابین (۱۳۹۴ تا کنون)، کاپرا ۲ (۱۳۹۶ تا کنون) و وانت کارو (۱۳۹۸ تا کنون)
  • SUV: میتسوبیشی پاجرو (۱۳۸۵ تا ۱۳۹۳)، لندمارک وی۷ (۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵)، هاوال اچ۲ (۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰)، فیدلیتی در دو نوع هفت نفره و پنج نفره، دیگنیتی و هاوال اچ۹ (۱۳۹۸ تا ۱۴۰۰)
  • کامیون و کامیونت: کامیونت ۵/۲ تن NMR85E، کمپرسی FVZ، کامیونت شیلر ۶ تن، کامیون ایسوزو FVR، کامیونت ایسوزو ۵/۲ تن NKR77، کامیونت ایسوزو ۸/۴ تن NPR75m، کامیونت ایسوزو ۶ تن NPR75K، کامیون ایسوزو FVZ، کامیونت ۶و۸.۵تن فورس، تایگر وی ۶ تن و ۸ تن، کامیون کشنده جفت محور J6، شاسی کامیون CA3250، کامیون کشنده تک محور J6 و کامیون کشنده تک محور امپاورBD500
  • مینی بوس: مینی‌بوس ایسوزو سحر، مینی بوس مکسوس و شیلر
  • موتور سیکلت: آزما ۱۲۵، آزما ۱۵۰، آزما ۲۰۰، آرشیا ۱۲۵، آرشیا ۱۵۰، آرشیا ۲۰۰، سه چرخه برقی و XY150-10B EFI

اگر می خواهید برای خرید محصولاتی که اکنون توسط گروه بهمن به بازار عرضه می شوند، اقدام کنید؛ پیشنهاد ما این است که حتما به نمایندگی های رسمی و معتبر آن که در سراسر کشور فعالیت دارند، مراجعه نمایید تا از خدمات پس از فروش محصولات گروه بهمن نیز بهره مند شوید.

گروه بهمن در سال ۹۵ با رویکردی جدید به بخش خصوصی واگذار شد و مأموریت اصلی این شرکت، پوشش نیازهای بازار ترابری با رویکرد تولید وسایل نقلیه از دوچرخ تا ۱۸ چرخ، در قالب شرکت‌های ایران دوچرخ، بهمن موتور، سیبا موتور و بهمن دیزل است و نقش مؤثری در صنعت خودرو به ویژه در بخش خودروهای کار و تجاری ایفا نماید. گروه بهمن با وجود مشکلات ناشی از تحریم‌ها در سال ۹۸ کامیونت و مینی‌بوس شیلر را بومی‌سازی کرد. گفتنی است گروه بهمن علاوه بر خودرو در حوزه‌های انرژی و سرمایه‌گذاری مالی مشغول به فعالیت می‌باشد. گروه بهمن نخستین شرکت خودروساز در کشور است که موفق به اخذ لوح سبز از سازمان حفاظت محیط زیست و گواهی‌نامه IMS (نظام یکپارچه مدیریت) شده‌است. (منبع: ویکی پدیا)

از آنجایی که گروه بهمن در زمینه های مختلف خودروسازی و حتی موتور سیکلت فعالیت می کند، نیاز است که در همه شهرهای ایران دارای نمایندگی های فعال و معتبر باشد تا بتوانند خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه دهند.

شما می توانید برای خرید خودروهای سواری، وانت، کامیون و کامیونت، مینی بوس و موتور سیکلت به نمایندگی های گروه بهمن مراجعه نمایید.

به هر حال شما همشهریان عزیزی که به دنبال نمایندگی های گروه بهمن در شیراز هستید، می توانید از لیستی که در ادامه توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، استفاده کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جدیدترین محصولات، قیمت محصولات، خدمات پس از فروش و ... با آنها در ارتباط باشید.

آیا تا به حال محصولات گروه خودروسازی بهمن را خریداری کرده اید؟ نظر شما راجع به گروه بهمن چیست؟ شما می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. گروه بهمن (ویکی پدیا)
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...
بلوار دکتر حسابی
اطلاعات بیشتر...