نمایندگی کرمان موتور در شیراز

نمایندگی های کرمان موتور در شیراز(معرفی 4نمایندگی)

مشاهده مراکز معرفی شده

کرمان موتور جزو شرکت های خودروسازی و وارد کننده خودرو به کشورمان می باشد که از مهمترین محصولات آن می توان به خانواده دوو، فولکس واگن، خانواده هیوندای، لیفان، جک، جیلی، کی ام سی و ... اشاره کرد.

این شرکت در سال 1373 تاسیس شد که در ابتدا به عنوان اولین زیرمجموعه هلدینگ صنایع خودروسازی کرمان برای واردات مدل های مختلف خودروهای دوو فعالیت می نمود.

همچنین کرمان موتور در همان سال ها در زمینه ساخت و مونتاژ خودرو نیز فعالیت نمود که مدیرعامل این شرکت از سال ۱۳۷۱ تا ۱۳۸۸ زنده یاد مهندس ابوالفضل سجادی بود. زنده یاد مهندس ابوالفضل سجادی اولین بنیان گذار بخش خودروسازی خصوصی بودند.

کرمان موتور محصولات بسیار متنوعی دارد که بیشتر محصولاتش در کشورمان بسیار پرتقاضا و پرطرفدار است. به همین دلیل کرمان موتور نیز به مانند دیگر شرکت های خودروسازی در شهرهای ایران دارای نمایندگی های معتبر و فعال می باشد تا مردم بتوانند خودروهای مورد نظرشان را از آنها خریداری کنند.

کرمان موتور همچنین مونتاژ و واردات خودروهای شرکت آلمانی فولکس واگن و شرکت کره ای هیوندای را انجام می دهد که با ایجاد دو شرکت بم خودرو و راین خودرو در این زمینه فعالیت خود را آغاز نمود.

ساخت، مونتاژ و فروش اتومبیل سواری و ارائه خدمات پس از فروش محصولات یکی از مهمترین اهداف شرکت خودرو سازی کرمان موتور است. همچنین  انجام هرگونه عملیات و اقدام تجاری و فعالیت های مربوط که به طور صریح، ضمنی یا تقسیم در رابطه با اهداف پیش بینی شده باشد نیز از دیگر اهداف مهم کرمان موتور به حساب می آید.

به هر حال اگر می خواهید برای خرید محصولات کرمان موتور اقدام کنید، پیشنهاد می کنیم حتما به نمایندگی های آن در شهر خود مراجعه کرده و اطلاعات بیشتر در مورد خودروها، قیمت، شرایط پرداخت و ... بدست آورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر همچنین می توانید به وبسایت رسمی کرمان موتور به نشانی www.kermanmotor.com مراجعه نمایید.

جالب است بدانید که:
شرکت راین خودرو که به نوعی از زیرمجموعه‌های شرکت کرمان موتور می‌باشد، برای نخستین بار نمایندگی مونتاژ و فروش دو مدل از خودروهای هیوندای، به نام‌های هیوندای ورنا و هیوندای آوانته ، در ایران را برعهده داشت. با بالا گرفتن تحریم اقتصادی ایران این شرکت به دلیل قطع همکاری شرکت هیوندای، به ناچار خط تولید این مدل ها را متوقف کرد. پس از امضای توافقنامه برجام در سال ۱۳۹۴ موج بازگشت شرکت های خودروسازی جهانی به ایران شدت گرفت. در این راستا شرکت هیوندای همکاری خود را با شریک تجاری سابق مجددا آغاز کرد. در فاز اول شرکت کرمان موتور نسبت به واردات خودروهای آماده هیوندای اقدام نمود و مدل های اکسنت، النترا، سوناتا، توسان و سانتافه روانه بازار ایران شد. (منبع: ویکی پدیا)

کرمان موتور در همه شهرهای بزرگ ایران دارای نمایندگی های فعال می باشد که متقاضیان خودورهای این شرکت می توانند برای ثبت نام و خرید خودرو به آنها مراجعه نمایند.

اگر قصد خرید محصولات کرمان موتور را دارید و در شهر شیراز زندگی می کنید، پیشنهاد می کنیم حتما به نمایندگی های کرمان موتور در شیراز مراجعه نمایید.

وبسایت کارشد سعی بر این دارد که شما عزیزان را با نمایندگی های کرمان موتور در این شهر بیشتر آشنا کند تا به راحتی بتوانید با آنها در ارتباط باشید.

به نظر شما کدام یک از محصولات کرمان موتور، ویژگی های منحصر به فردتری نسبت به سایر محصولات دارد؟ شما می توانید نظرات خود را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. کرمان موتور (ویکی پدیا)
بلوار سلمان فارسی
اطلاعات بیشتر...
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...
بلوار استقلال
اطلاعات بیشتر...
بلوار باهنر
اطلاعات بیشتر...