نمایندگی مدیران خودرو در شیراز

نمایندگی های مدیران خودرو در شیراز(معرفی 3نمایندگی)

مشاهده مراکز معرفی شده

شرکت صنایع خودروسازی مدیران کار خود را در سال 1381 با همکاری شرکت چینی چری آغاز کرد و محصولات مختلفی را مونتاژ نمود. این شرکت را با نام مدیران خودرو مردم کشورمان می شناسند که در تمامی شهرهای ایران دارای نمایندگی های رسمی می باشد. (۱۴۰ نمایندگی)

مدیران خودرو اهداف زیر را همواره دنبال کرده است:

  • تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین
  • تحقیق و توسعه در زمینه خودرو و صنعت خودروسازی
  • حمایت از محیط زیست، اشتغال زایی و رشد اقتصادی
  • انجام استانداردهای بین المللی ISO 9001:2008 ،ISOTS 10004:2010 (نظرسنجی از مشتریان) ISO10002:2004 (رسیدگی به شکایات مشتریان)
  • استاندارد آلایندگی EU IV در جهت حفظ محیط زیست
  • ارائه محصولات کم مصرف، ایمن، زیبا و متنوع

امروزه محصولات مدیران خودرو در کشورمان طرفداران بسیاری پیدا کرده است و افراد زیادی ترجیح می دهند برای خرید خودرو، از محصولات این شرکت استفاده کنند.

مدیران خودرو تمامی محصولات چری و ام وی ام را در کشورمان مونتاژ و روانه بازار می کند که چری تیگو ۵ TE، چری تیگو ۷، ام وی ام ایکس ۲۲ پرو، ام وی ام ۳۱۵ صندوقدار، چری تیگو ۸ پرو و ... جزو جدیدترین محصولات این شرکت به حساب می آیند.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات مدیران خودرو، سری به وبسایت رسمی (www.mvmco.ir) این شرکت بزنید.

جالب است بدانید که:
شرکت صنایع خودروسازی مدیران، که با نام مدیران خودرو نیز شناخته می‌شود، یک شرکت مونتاژ خودروی ایرانی است، که از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در شهر بم آغاز کرد. این شرکت، مونتاژ کنندهٔ برخی از محصولات شرکت چینی چری اتومبیل می‌باشد که در دو گروه MVM و CHERY در بازار ایران عرضه می‌گردد. (منبع: ویکی پدیا)

مدیران خودرو در تمامی شهرهای کشورمان نمایندگی رسمی دارد و اگر می خواهید برای خرید محصولات ام وی ام و چری اقدام کنید، بهتر است ابتدا سری به نمایندگی های آن بزنید.

نمایندگی های مدیران خودرو در شیراز نیز تعدادشان کم نیست و شما عزیزان همشهری می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات، مقایسه خودروها، قیمت و ... به آنها مراجعه نمایید.

به نظر شما ارزش خرید کدامیک از محصولات مدیران خودرو از بقیه بیشتر است؟ شما کدام محصول مدیران خودرو را به دیگر کاربران وبسایت کارشد پیشنهاد می کنید؟ می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. مدیران خودرو (ویکی پدیا)
بلوار دکتر حسابی
اطلاعات بیشتر...
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...