نمایندگی تویوتا در شیراز

نمایندگی های تویوتا در شیراز(معرفی 1نمایندگی)

مشاهده مراکز معرفی شده

تقریبا همه با نام تویوتا آشنا هستند و این برند خودروسازی را به خوبی می شناسند. در کشورمان وقتی اسم تویوتا می آید، همه خودروی شاسی بلند در ذهنشان پدیدار می شود. اما تویوتا فقط اتومبیل های شاسی بلند تولید نمی کند و از وسایل نقلیه کوچک گرفته تا کامیون های بزرگ توسط این شرکت تولید و روانه بازار جهانی می گردد.

این شرکت ژاپنی در سال 1937 شروع به فعالیت کرد و امروزه جزو غول های خودروسازی جهان به حساب می آید. شرکت تویوتا به قدری در میان مردم دنیا محبوب است که جزو سه شرکت پردرآمد خودروسازی جهان به شما می آید.

هدف ها و شعارهای زیر در کسب این محبوبیت بی تاثیر نبوده است:

  • مشتری حرف اول را می زند، سپس نوبت فروشنده است و در آخر سازنده قرار دارد.
  • راه کسب تجربه، مواجهه با چالشهاست.
  • خودت، با تلاش خود، از حرمت خود دفاع کن.
  • ما دستاوردهای بزرگ را با زحمات خود به دست آورده‌ایم.
  • کیفیت در حین فرایند ساخته می‌شود.

از آنجایی که تویوتا در همه کشورها طرفداران زیادی دارد، جای تعجب نیست که نمایندگی های آن در همه کشورها تاسیس شده باشند.

در ایران نیز نمایندگی های تویوتا زیاد هستند و مردم می توانند بدون واسطه خودروی تویوتا مورد نظرشان را از آنها خریداری کنند. خرید اتومبیل های تویوتا از نمایندگی ها این مزیت را برای شما به همراه خواهد داشت که از خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بهره مند شوید.

جالب است بنداین که:
تویوتا موتور کورپوریشن شرکت چندملیتی ژاپنی سازندهٔ خودرو، ماشین‌آلات، پیشرانه و قطعات خودرو مستقر در شهر تویوتا در استان آیچی ژاپن است. نخستین خط تولید خودرو تویوتا در سال ۱۹۳۷ توسط کیشیرو تویودا و در کارخانه ماشین‌سازی صنایع تویوتا، که متعلق به پدر وی (ساکیشی تویودا) بود، راه‌اندازی شد. نخستین خودروی سواری این شرکت تویوتا ای‌ای نام داشت. این کورپوریشن دارندهٔ برندهای دینا، دایهاتسو، لکسوس و هینو موتورز نیز می‌باشد که هم‌اکنون به‌عنوان بزرگترین خودروساز جهان شناخته می‌شود. سهام این شرکت در بازار بورس نیویورک، بورس لندن و بورس توکیو معامله می‌شود. تویوتا در زبان ژاپنی به معنی شالیزار است. (منبع: ویکی پدیا)

علاقه به اتومبیل های تویوتا در همه جای دنیا غیر قابل انکار است و مردمان زیادی برای خرید خودروهای این شرکت ژاپنی اقدام می کنند. به همین دلیل نیاز است که در کشورمان نمایندگی های رسمی و معتبر تویوتا فعالیت داشته باشند تا مردم ایران بتوانند با آسودگی خاطر اتومبیل مورد علاقه خود را خریداری کنند.

نمایندگی های تویوتا در شیراز هم فعال هستند و برای وبسایت کارشد سعی بر این دارد تا شما عزیزان همشهری را با آنها بیشتر آشنا کند که در ادامه لیستی از این نمایندگی ها را مشاهده می فرمایید.

به نظر شما بهترین محصول تویوتا  کدام است؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خود را در رابطه با خرید خودروهای تویوتا در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. تویوتا (ویکی پدیا)