بیمه ملت در شیراز

نمایندگی بیمه ملت در شیراز(معرفی 2نمایندگی و دفتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

امروزه شرکت های بیمه بسیار زیادی در کشورمان مشغول فعالیت هستند که همه آنها در شهرهای مختلف ایران دارای نمایندگی می باشند.

یکی از قدیمی ترین شرکت های تاسیس شده در ایران، شرکت بیمه ایران است که از جمله مهمترین فعالیت های این شرکت می توان به صدور انواع بیمه نامه‌ها (بیمه اتومبیل، بیمه اشخاص، بیمه آتش سوزی، بیمه زندگی، بیمه مسئولیت و شرایط خاص، بیمه باربری، بیمه هواپیما و کشتی، بیمه مهندسی و انرژی)، قبولی بیمه اتکایی، آموزش، صدور بیمه نامه مشترک با همکاری شرکت‌های بزرگ بین المللی بیمه، بیمه الکترونیک، ارزیابی و مدیریت ریسک، ارزیابی خسارت و ... اشاره کرد.

لازم است بدانید که شرکت بیمه ملت در زمینه بیمه اتومبیل، خدمات زیر را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد:

 • بیمه شخص ثالث و حوادث کوتاه مدت
 • بیمه پوشش کمک رسان
 • بیمه نامه جامع اتومبیل
 • بیمه نامه بدنه راننده محور
 • بیمه بدنه خسارت کلی

همچنین بیمه ملت در بازار اول بورس ایران به عنوان شرکت سهامی عام و سهام پذیرفته شده است.

سهامداران اصلی بیمه ملت نیز عبارتند از:

 • شرکت گروه بهمن
 • شرکت گروه انرژی مهستان
 • شرکت افق نیلی خلیج فارس
 • شرکت سرمایه گذاری صبا تامین
 • شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری

بیمه ملت تمامی قوانین و استانداردهای اجباری بیمه مرکزی را رعایت نموده و طبق اینها فعالیت می کند. علاوه بر این قوانین و استانداردها، بیمه ملت قوانین و استانداردهای خاصی را نیز برای شرکت خود تعیین نموده است که تمامی نمایندگی های آن موظف به انجام آن هستند.

رعایت قوانین و مقرارت در همه شرایط (عدم خلاف در آنها)، پرداخت به موقع و سریع خسارت، تعهد و پایبندی در قراردادهای ایجاد شده، مقابله با هر نوع فساد سیستمی و برخورد با آنها، حمایت از رقابت آزاد و عادلانه، جلوگیری از بازاریابی به روش های غیر اخلاقی، جلوگیری از روش های غیراخلاقی برای بدست آوردن اطلاعات و ایجاد شفافیت در تمامی امور و داشتن صداقت در کار از جمله مهمترین این قوانین و استانداردها می باشد.

جالب است بدانید که:
بیمه ملت یکی از ۳۰ شرکت فعالِ صنعت بیمه در ایران و یکی از ۲۱ شرکت بیمه خصوصی در ایران است. این شرکت در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز کرد. سرمایه اولیه شرکت در زمان تأسیس، 200 میلیارد ریال بود و در حال حاضر، بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ و صورت‌جلسه هیأت‌مدیره مورخ ۹۵/۰۶/۱۹ و تأییدیه شماره 95/602/46007 مورخ ۹۵/۰۹/۲۱ بیمه مرکزی، به مبلغ ۲۸۵۰ میلیارد ریال رسیده است. بیمه ملت طبق اعلام بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۷ نیز همانند سال‌های گذشته در سطح یک توانگری مالی قرار گرفته و رکورد تثبیت نسبت توانگری مالی را در ۷ سال متوالی در صنعت بیمه از آن خود کرده‌است. (منبع: ویکی پدیا)

بیمه ملت جزو شرکت های بیمه محبوب و پرطرفدار در کشورمان به حساب می آید که به همین دلیل در تمامی شهرهای ایران دارای نمایندگی های معتبر و رسمی است.

شما همشهریان شیرازی که به دنبال نمایندگی بیمه ملت در شیراز هستید، می توانید از لیستی که در ادامه توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، استفاده کنید و برای دریافت خدمات بیمه با آنها در ارتباط باشید.

به نظر شما شرکت بیمه ملت در کدام یک از خدمات بیمه جزو بهترین ها می باشد؟ شما می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. بیمه ملت (ویکی پدیا)
بلوار هجرت
اطلاعات بیشتر...
خیابان ساحلی
اطلاعات بیشتر...