بیمه آسیا در شیراز

نمایندگی بیمه آسیا در شیراز(معرفی 3نمایندگی و دفتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

دریافت خدمات بیمه برای همه مردم امری لازم و ضروری است و هر کس بنا به دلایل مشخص از بیمه های مختلف استفاده می کند. انتخاب شرکت بیمه که بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد قطعا حائز اهمیت خواهد بود.

یکی از بهترین شرکت های بیمه در کشورمان، بیمه آسیاست که سابقه بسیار طولانی داشته و افراد زیادی این شرکت را برای دریافت بیمه های مختلف انتخاب می کنند.

بیمه آسیا نمایندگی های بیشماری در سراسر کشور دارد که شما در هر شهری که زندگی کنید، می توانید برای انجام بیمه های زیر به نمایندگی های رسمی و معتبر بیمه آسیا مراجعه کنید:

  • اتومبیل
  • آتش سوزی
  • باربری
  • درمان
  • عمر و پس انداز
  • عمر و حوادث
  • مسئولیت
  • مهندسی

بیمه آسیا در زمینه های انجام عملیات بیمه ای زندگی، غير زندگی و اتکایی فعالیت داشته و تامين رضايت ذينفعان، پايبندي به اصول اخلاق حرفه ای و ارائه خدمات سريع و آسان مهمترین باورها، ارزش ها و اهداف شرکت بیمه آسیا به حساب می آید.

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه شرکت، اهداف و برنامه ها، اساسنامه شرکت، نمودار سازمانی، هیات مدیره، معاونت ها و مدیریت ها، مرامنامه اخلاقی و افتخارات شرکت بیمه آسیا هستید، می توانید به سایت www.bimehasia.com نیز مراجعه نمایید.

جالب است بدانید که:
بیمه آسیا از شرکت های بیمه ای می باشد که سهام آن در بورس اوراق بهادار عرضه شده است و بعد از بیمه ایران دومین شرکت بیمه ایرانی است. شرکت سهامی عام بیمه آسیا در تیر ماه سال ۱۳۳۸ به منظور انجام انواع معاملات بیمه‌ای و عملیات بازرگانی تأسیس شد. بیمه آسیا مبتکر بیمه عمر و زندگی در سال 1373 در ایران می باشد  و 5 سال متوالی رتبه اول موسسات بیمه ای در کشور می باشد. بیمه آسیا به عنوان سومین بیمه کشوری، حائز رتبه اول گروه موسسات بیمه ای شرکت‌های برتر ایران در چهار سال متوالی۱۳۹۳٬۱۳۹۴٬۱۳۹۵٬۱۳۹۶و دارا بودن بیش از یکصد شعبه و سه هزار نمایندگی در سراسر کشور، در تمامی بیست سال رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران در بین صد شرکت برتر کشور قرارداشته‌است. (منبع: ویکی پدیا)

بیمه آسیا جزو بیمه هایی است که در شهرهای بزرگ ایران نمایندگی های زیادی دارد و مردم می توانند برای دریافت خدمات بیمه ای به نمایندگی های آن نیز مراجعه کنند.

شما همشهریان عزیز که به دنبال نمایندگی بیمه آسیا در شیراز هستید، در هر نقطه از این شهر می توانید این نمایندگی های بیمه آسیا را مشاهده فرمایید. وبسایت کارشد نیز سعی بر این دارد تا شما عزیزان همشهری را با نمایندگی های بیمه آسیا بیشتر آشنا کند.

به نظر شما کدام خدمات بیمه آسیا در ایران جزو بهترین ها به حساب می آید؟ شما می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. بیمه آسیا (ویکی پدیا)
بلوار مدرس
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
خیابان انقلاب
اطلاعات بیشتر...