نمایندگی ایران خودرو در شیراز

نمایندگی های ایران خودرو در شیراز(معرفی 4نمایندگی)

مشاهده مراکز معرفی شده

ایران خودرو که با نام تجاری آیکو (IKCO) در کشورمان فعالیت می کند را همه مردم به خوبی می شناسند و محصولات این شرکت بسیار محبوب مردم ایران است.

شرکت ایران خودرو در سال 1341 تاسیس شد که در ابتدا با نام ایران ناسیونال فعالیت می نمود که در ابتدا فقط محصولات اتوبوس طراحی و تولید می کرد.

جالب است بدانید که دو خودروی اختصاصی که در سال های اخیر ایران خودرو تولید نموده است، سمند و دنا می باشد و مابقی محصولات این شرکت تقریبا با همکاری شرکت های خارجی تولید شده است.

شرکت ایران خودرو محصولات قابل توجهی امروزه تولید می کند که به روش های مختلف می توان خودروهای این شرکت را خریداری نمود.

یکی از روش های خرید اتومبیل های ایران خودرو، مراجعه به نمایندگی های آن است که تقریبا در تمامی شهرهای کوچک و بزرگ ایران، این شرکت دارای نمایندگی است.

در شهر شیراز نیز نمایندگی های ایران خودرو تعدادشان متعدد بوده و شما همشهریان عزیز می توانید خرید محصولات این شرکت را از نمایندگی ها انجام دهید.

خودروی پارس جزو محصولات ایران خودرو می باشد که تولید آن در استان فارس انجام می شود و شرکت ایران خودرو در کشورهای ونزوئلا، سنگال، بلاروس، عراق، سوریه و جمهوری آذربایجان کارخانجاتی را برای تولید خودرو احداث کرده است.

محصولات ایران خودرو که در نمایندگی های آن به فروش می رسد، عبارتند از:

  • پارس
  • پژو 405
  • پژو 206
  • سمند
  • هایما
  • پژو 207
  • رانا
  • دنا
  • تارا

در حال حاضر شرکت تدبیر سرمایه آراد، شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو، شرکت سپهر کیش ایرانیان، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران، شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، بانک صادرات ایران، شرکت سرمایه‌گذاری سمند، بانک تجارت، شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه راهبردی راز، بانک ملت، شرکت سرمایه‌گذاری مانا نوین و شرکت گروه مالی بانک پارسیان جزو سهامداران ایران خودرو می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ایران خودرو و محصولات آن می توانید به وبسایت رسمی این شرکت (esale.ikco.ir) نیز مراجعه نمایید.

پس از موفقیت‌های فراوان ایران خودرو در تولید و فروش خودروهای پژو و رنو در بازار ایران، بسیاری از کارشناسان ایرانی باور دارند که با عدم مدیریت درست، ایران خودرو از شرکتی خودکفا به یک ابزار فروش برای شرکت‌های خارجی تبدیل شده‌است. به نحوی که به‌جای سرمایه‌گذاری در طراحی و داخلی‌سازی خودروها، تنها محصولات شرکت‌های خارجی را برای آنان به فروش رسانده و بدون انتقال درست فناوری، برندهای آنان را تقویت می‌کند. بسیاری از کارشناسان مقایسه‌هایی میان ایران خودرو و رقبای آسیایی این شرکت انجام داده و باور دارند که در سال‌های گذشته، در صورت تمرکز بر پژوهش و طراحی، این شرکت می‌توانست بخش مناسبی از بازارهای جهانی را نیز در اختیار بگیرد. با این وجود، رسانه دنیای اقتصاد، ساخت و طراحی سمند را «گامی بلند در گذر از مونتاژ» اعلام کرده‌است. (منبع: ویکی پدیا)

بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید خودروهای ایران خودرو، به نمایندگی های رسمی و معتبر آن مراجعه نمود تا از خدمات پس از فروش و گارانتی نیز بهره مند شد.

ایران خودرو جزو شرکت های خودروسازی ایرانی است که در تمامی شهرهای ایران دارای نمایندگی می باشد و شما عزیزان همشهری نیز می توانید نمایندگی های ایران خودرو در شیراز را به راحتی پیدا کنید.

وبسایت کارشد نیز لیستی از این نمایندگی ها را تهیه کرده است که به راحتی بتوانید با آنها در ارتباط باشید و سوالات خودتان را از آنها بپرسید.

نظر شما درباره نمایندگی ها و محصولات ایران خودرو چیست؟ در قسمت نظردهی این مقاله برای ما بنویسید.

منبع:

  1. ایران خودرو (ویکی پدیا)
بلوار سلمان فارسی
اطلاعات بیشتر...
بلوار دکتر حسابی
اطلاعات بیشتر...
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...