میکروشیدینگ ابرو در شیراز

میکروشیدینگ ابرو در شیراز(معرفی 1مرکز)

مشاهده مراکز معرفی شده

ابروها جزو مهمی در زیبایی چهره هر انسان به حساب می آید و روش های مختلفی برای آرایش آن وجود دارد که یکی از روش های دائم و نیمه دائم ابروها، میکروشیدینگ می باشد.

در واقع میکروشیدینگ ایجاد سایه بسیار ظریف در پوست است که حالت طبیعی ابروها را حفظ کرده و به زیبایی آن کمک می کند و جالب است بدانید که این روش با نام سایه پودری نیز معروف است.

آرایشگر در روش میکروشیدینگ ابرو از سوزن های بسیار ظریف استفاده می کند و سایه ای با استفاده از حالت نقطه گذاری در پوست شما ایجاد خواهد کرد که در نهایت منجر به ابروهایی زیبا و خوش فرم می شود.

بعضی از مزیت های روش میکروشیدینگ ابرو عبارتند از:

  • داشتن ابروهای زیبا و طبیعی
  • مناسب برای پوست های حساس و پوست ها چرب
  • عدم آسیب به پوست ابرو
  • عدم درد و خونریزی برخلاف روش های دیگر آرایش دائم و نیمه دائم
  • ماندگاری 1 تا 3 سال

در هنگام انجام میکروشیدینگ ابرو درد بسیار اندکی شبیه بریدگی کاغذ ممکن است برای شما اتفاق بیوفتد که بسیار قابل تحمل می باشد، اما نسبت به روش های دیگر آرایش ابرو قطعا این درد کمتر خواهد بود. البته لازم به ذکر است که در این روش از بی حسی موضعی نیز استفاده می شود.

مدت زمان انجام میکروشیدینگ ابرو بستگی به وضعیت ابروهای شما، نوع پوست و همچنین تخصص آرایشگر خواهد داشت.

ابرو جزو عضو مهمی از انسان است که در چهره‌اش برای زیبایی و محافظت از چشم قرار گرفته است. محققان به این نتیجه رسیده اند که موهای ابرو، در تابستان دارای رشد سریع تری نسبت به زمستان است. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال اگر به دنبال روشی عالی برای آرایش نیمه دائم و دائم ابروهای خود هستید، میکروشیدینگ روشی بسیار مناسب به حساب می آید که معمولا در تمام سالن های زیبایی و مراکز تخصصی انجام می شود.

در شهر شیراز به دلیل اهمیت بالای بانوان این شهر به زیبایی خود سالن های زیبایی، مراکز تخصصی آرایش نیمه دائم و دائم ابرو مشغول فعالیت هستند که می توانید از خدمات آنها بهره مند شوید.

وبسایت کارشد در ادامه لیستی از مراکز میکروشیدینگ ابرو در شیراز را تهیه کرده است که پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه، نحوه انجام کار و ... با آنها در ارتباط باشید.

به نظر شما بهترین مرکز میکروشیدینگ ابرو در شهر شیراز کدام است؟ اگر برای میکروشیدینگ ابرو اقدام کرده اید و از خدمات مرکز مورد نظرتان راضی بوده اید، در قسمت نظردهی برای ما بنویسید.

منبع:

  1. ابرو (ویکی پدیا)