میکروبلیدینگ ابرو در شیراز

میکروبلیدینگ ابرو در شیراز(معرفی 6مرکز)

مشاهده مراکز معرفی شده

اگر به دنبال روشی نیمه دائمی برای فرم دهی و طراحی جدید ابروهای خود هستید، میکروبلیدینگ بهترین روش برای انجام این کار است.

در این روش از قلمی استفاده می شود که دارای سوزن های بسیار نازک است. این قلم در نواحی کم پشت ابرو کشیده شده که بوسیله رنگدانه ها خطوط نازک و باریک که به مانند تارهای ابروها هستند، در قسمت های خالی کشیده می شود.

بهترین کاندید برای انجام میکروبلیدینگ بانوانی هستند که دارای ابروهای کم پشت بوده و از این موضوع ناراضی هستند. قطعا داشتن ابروهایی پرپشت و خوش فرم اعتماد بنفس دو چندانی به بانوان می دهد.

پر کردن ابروهای خالی بوسیله میکروبلیدینگ روشی نسبتا با ماندگاری بالاست که جزو روش های جدید و مدرن در این زمینه به حساب می آید و دیگر نیازی به هزینه بسیار زیاد برای وسایل آرایشی نخواهید داشت.

امروزه روش میکروبلیدینگ ابرو بسیار پرطرفدار شده است و افراد زیادی برای انجام آن اقدام می کنند. نکته مهمی که بایستی در این زمینه توجه داشته باشید، این است که به مراکز تخصصی مراجعه کنید و ابروهای خود را به دست نیروهای متخصص بدهید.

علاوه بر تخصص، شناخت آناتومی چهره و تعیین بهترین فرم ابرو نیز از دیگر ویژگی های مهمی می باشد که در هنگام انتخاب فرد مناسب برای انجام میکروبلیدینگ باید به آن توجه داشته باشید.

میکروبلیدینگ جزو روش های نسبتا تهاجمی می باشد، زیرا خراش های بسیار ریزی در قسمت های خالی ابرو ایجاد خواهد شد تا به ابرو فرمی طبیعی ببخشد.

بعد از اولین جلسه، بایستی پس از 4 تا 6 هفته دوباره برای ترمیم ابروها اقدام کنید که ابروها کاملا فرمی طبیعی تر و زیباتر بدست بیاورند.

به هر مرکز میکروبلیدینگ ابرو که مراجعه کنید، ابتدا بایستی مشاوره دریافت کرده و طراحی ابروها را برای شما ترسیم نمایند. سپس به دلیل استفاده از سوزن های بسیار ریز، نیاز به تزریق بی حسی خواهد بود. 

بعد از آن فرم نهایی ابروها ترسیم شده و شما بایستی آن را تایید نمایید و در نهایت رنگدانه ها از طریق سوزن های ریز دستگاه به نقاط مورد نظر تزریق خواهند شد که این رنگدانه ها در زیر پوست قرار می گیرند و نقاط خالی ابرو کاملا پوشیده می شود.

انجام میکروبلیدینگ برای افرادی که سابقه بیماری اگزما، پوست کلوئیدساز، دیابت و بیماری های خود ایمنی، بانوان باردار، بیماران پسوریازیس و اسکلردرمی و اختلال در انعقاد خون دارند، توصیه نمی شود و قبل از آن بایستی با پزشک متخصص مشورت نمایند.

همچنین اگر در اطراف ابروها عفونت های قارچی یا باکتریایی فعال دارید که دارای زخم باز نیز می باشد، بهتر است از انجام میکروبلیدینگ ابرو صرفه نظر کنید.

جالب است بدانید که:
ابرو ها نیز به مرور زمان و با افزایش سن به رنگ سفید درخواهند آمد اما با این وجود روند سفید شدن ابروها کند تر از روند سفید شدن موهای سر است. تغییر در تعادل هورمون ها با افزایش سن ارتباط دارد. ممکن است کاهش سطح برخی هورمون ها مانند استروژن در بدن، موجب نازک شدن و یا ریزش موهای ابرو شود. استفاده بیش از‌حد از محصولات آرایشی نیز یکی از عوامل تخریب ابروها به‌حساب می‌آیند. مانند تمام موها در قسمت های دیگر بدن، موی ابرو نیز عمر مشخصی دارد. اگر به هر دلیلی در یک مقطع کوتاه اندکی از ابروهای خود را از دست دادید، از پر کردن جای آن با انواع مداد ها خودداری کنید. به مو فرصت استراحت و رشد مجدد دهید. (منبع: ویکی پدیا)

میکروبلیدینگ ابرو در شهر شیراز بسیار محبوب می باشد و روشی است که خواهان زیادی دارد؛ زیرا بانوان شیرازی اهمیت زیادی به زیبایی خود می دهند و همانطور که می دانید ابرو در زیبایی بانوان تاثیر بسیاری دارد.

به هر حال اگر می خواهید برای میکروبلیدینگ ابرو در شیراز اقدام کنید، توجه داشته باشید که نیروی متخصص و ماهر برای شما این کار را انجام دهد و مشتریان قبلی رضایت بالایی از خدماتش داشته باشند.

وبسایت کارشد برای دسترسی راحت تر شما کاربران عزیز، لیستی از مراکز میکروبلیدینگ ابرو را تهیه کرده است که در ادامه مشاهده می فرمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در ارتباط باشید.

شما کدام مرکز میکروبلیدینگ ابرو را به دیگر دوستان خود پیشنهاد می کنید؟ می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. ابرو (ویکی پدیا)
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...