مراکز مزوتراپی لاغری در شیراز

مزوتراپی لاغری در شیراز(معرفی 5 کلینیک)

مشاهده مراکز معرفی شده

شهر شیراز به دلیل وجود کلینیک ها و مراکز زیبایی بسیار یکی از قطب های جراحی های زیبایی در ایران است.

در بسیاری از کلینیک های این شهر از روش های جدید و موثری مانند مزوتراپی برای لاغری و کاهش وزن استفاده میشود.

مزوتراپی لاغری یکی از روش های کم خطر برای رسیدن به تناسب اندام و داشتن وزن مناسب است البته باید توجه داشت که در روش مزوتراپی لاغری کاهش وزن بصورت منطقی و محدود است.

مزوتراپی (به انگلیسی: Mesotherapy) عبارت است از وارد کردن گروهی از مواد فعال بیولوژیک با سوزن‌هایی بسیار ریز به داخل پوست. این مواد می‌توانند شامل انواع ویتامین، دارو (مانند ماینوکسیدیل) یا فاکتورهای رشد (مانند فاکتورهای رشد انسولینی) باشند. (ویکی پدیا)

برای از بین بردن چربی ها در نواحی شکم، ران، بازو، باسن و پا می توان از مزوتراپی استفاده کرد که نتایج بسیار مطلوبی نیز خواهد داشت. با تزریق مواد مزوتراپی، سلول های چربی به تدریج آب می شوند و ناحیه مورد نظر بعد از چند هفته چربی هایش از بین خواهد رفت.

مزوتراپی لاغری برای افراد زیر مناسب تر می باشد:

  • افرادی که به دنبال لاغری کم و موضعی هستند.
  • بزرگسالانی که بین ۱۸ تا ۷۵ سال سن دارند.

همچنین مزوتراپی لاغری برای شما شامل مزیت هایی مانند غیر جراحی، بدون بیهوشی، ارزان‌ تر نسبت به دیگر روش ها، هموار کردن سلولیت توده‌ای، عمل سرپایی، درد کم و دوره نقاهت کم خواهد بود.

آیا تا به حال مزوتراپی لاغری را انجام داده اید؟ شما می توانید نظرات خودتان را در این رابطه با وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

اگر به دنبال مزوتراپی لاغری در شیراز هستید، می توانید به کلینیک های زیبایی این شهر مراجعه نمایید تا شرایط شما بررسی شود و در صورت واجد شرایط بودن، مزوتراپی لاغری برای شما صورت پذیرد.

به نظر شما بهترین مرکز مزوتراپی لاغری در شیراز کدام است؟

منبع:

  1. مزوتراپی (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد مراکز مزوتراپی لاغری در شیراز

1

هزینه مزوتراپی لاغری در شیراز چقدر است؟

هزینه مزوتراپی لاغری در شیراز بستگی به عوامل مختلفی دارد که در همه شهرهای کشور نیز این عوامل موثر خواهد بود. وسعت ناحیه، ناحیه تحت درمان، تعداد تزریق ها، مواد تزریق شده، سایر امکانات و خدمات کلینیک، شهر یا موقعیت جغرافیایی محل درمان و ... جزو این عوامل می باشد.

2

آیا مزوتراپی لاغری واقعا یک روش موثر است؟

بله قطعا مزوتراپی برای لاغری موثر خواهد بود و باعث سوزاندن چربی ها، رفع سلولیت، سفت و محکم شدن پوست می شود و از این روش درمانی برای برای لاغری شکم، ران، بازوها و باسن استفاده می شود.

3

چند روز بعد از مزوتراپی لاغری نتایج ظاهر میشود؟

شرایط هر بیمار با یکدیگر متفاوت است و هر بیمار حداقل به 4 الی 6 جلسه درمانی نیاز خواهد داشت و بایستی طبق نظر پزشک برای مزوتراپی لاغر عمل کرد. معمولا این نتایج به صورت کلی بین 12 تا 18 ماه قابل مشاهده خواهد بود و نظر پزشک در این رابطه بسیار مهم است.