مراکز مزوتراپی غبغب در شیراز

مزوتراپی غبغب در شیراز

همانطور که می دانید، غبغب یک لایه چربی اضافی زیر چانه است که در بعضی از انسان ها شکل می گیرد. یکی از روش های مناسب برای از بین بردن این لایه چربی، مزوتراپی می باشد.

مزوتراپی عبارت است از وارد کردن گروهی از مواد فعال بیولوژیک با سوزن‌هایی بسیار ریز به داخل پوست. این مواد می‌توانند شامل انواع ویتامین، دارو یا فاکتورهای رشد باشند. مزوتراپی نوعی روش درمانی تزریقی است که در تمام دنیا، کاربرد زیادی در درمان‌های زیبایی دارد. در واقع مزوتراپی استفاده از دوزهای کم دارو با تزریق‌های مکرر، در ناحیه مورد نظر از پوست است. مزوتراپی یک روش بدون درد و بدون نیاز به بی‌حسی است و با زندگی روزمره بیماران تداخلی ندارد. در این روش از سرسوزن‌هایی با قطر داخلی بسیار کم استفاده می‌شود. تولید این سرسوزن‌ها به دلیل دشواری‌های فراوان آن در نقاط بسیار محدودی از دنیا امکان‌پذیر است. در ایران یک شرکت موفق به تولید این سرسوزن‌ها تا گیج ۳۲ شده است. روش مزوتراپی بدون درد است و برای رویش مجدد مو تقویت مو و کاهش اثر دی هیدروتستسترون مورد استفاده قرار میگیرد. (ویکی پدیا)

البته غبغب به دلیل سن بالا، رژیم غذایی، ژنتیک و وضعیت بدن انسان ممکن است ایجاد شود. جالب است بدانید، مزوتراپی غبغب روشی کم تهاجم و بی عارضه می باشد.

افراد بسیاری از داشتن غبغب رنج می برند و می توانند برای از بین بردن آن به یک متخصص مزوتراپی مراجعه نمایند.

آیا تا به حال مزوتراپی غبغب را انجام داده اید؟ شما می توانید نظرات خودتان را در این رابطه با وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

شما عزیزان همشهری نیز اگر به دنبال مزوتراپی غبغب در شیراز هستید، می توانید با کلینیک های زیبایی که در این مقاله توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، در تماس باشید و شرایط انجام آن را پرس و جو نمایید.

به نظر شما بهترین مرکز مزوتراپی غبغب در شیراز کدام است؟

منبع:

  1. مزوتراپی (ویکی پدیا)
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...