مراکز مزوتراپی غبغب در شیراز

مزوتراپی غبغب در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

همانطور که می دانید، غبغب یک لایه چربی اضافی زیر چانه است که در بعضی از انسان ها شکل می گیرد. یکی از روش های مناسب برای از بین بردن این لایه چربی، مزوتراپی می باشد.

مزوتراپی عبارت است از وارد کردن گروهی از مواد فعال بیولوژیک با سوزن هایی بسیار ریز به داخل پوست. این مواد می توانند شامل انواع ویتامین، دارو یا فاکتورهای رشد باشند. مزوتراپی نوعی روش درمانی تزریقی است که در تمام دنیا، کاربرد زیادی در درمان های زیبایی دارد. در واقع مزوتراپی استفاده از دوزهای کم دارو با تزریق های مکرر، در ناحیه مورد نظر از پوست است. مزوتراپی یک روش بدون درد و بدون نیاز به بی حسی است و با زندگی روزمره بیماران تداخلی ندارد. در این روش از سرسوزن هایی با قطر داخلی بسیار کم استفاده می شود. تولید این سرسوزن ها به دلیل دشواری های فراوان آن در نقاط بسیار محدودی از دنیا امکان پذیر است. (منبع: ویکی پدیا)

البته غبغب به دلیل سن بالا، رژیم غذایی، ژنتیک و وضعیت بدن انسان ممکن است ایجاد شود. جالب است بدانید، مزوتراپی غبغب روشی کم تهاجم و بی عارضه می باشد.

افراد بسیاری از داشتن غبغب رنج می برند و می توانند برای از بین بردن آن به یک متخصص مزوتراپی مراجعه نمایند.

آیا تا به حال مزوتراپی غبغب را انجام داده اید؟ شما می توانید نظرات خودتان را در این رابطه با وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

شما عزیزان همشهری نیز اگر به دنبال مزوتراپی غبغب در شیراز هستید، می توانید با کلینیک های زیبایی که در این مقاله توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، در تماس باشید و شرایط انجام آن را پرس و جو نمایید.

در پایین لیستی از کلینیک های مزوتراپی غبغب شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده تمامی کلینیک های مزوتراپی غبغب در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز مزوتراپی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک های مزوتراپی شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

  1. مرتب سازی مراکز مزوتراپی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
  2. نمایش کلینیک های مزوتراپی بر اساس بروز بودن اطلاعات
  3. امکان دیدن مراکز دارای تخفیف
  4. قابلیت جستجوی مراکز بر اساس خیابان، کوچه و ...
  5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد مزوتراپی
  6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد مزوتراپی

در صورتی که برای مزوتراپی غبغب اقدام کرده اید و یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

به نظر شما بهترین مرکز مزوتراپی غبغب در شیراز کدام است؟

منبع:

  1. مزوتراپی (ویکی پدیا)
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد مراکز مزوتراپی غبغب در شیراز

1

هزینه مزوتراپی غبغب در شیراز چقدر است؟

عوامل مختلفی در هزینه مزوتراپی غبغب تاثیر گذار است. برند مزوتراپی، تعداد جلسات مورد نیاز، میزان تزریق، وضعیت و گستردگی ناحیه مورد درمان، شهر یا موقعیت جغرافیایی و ... جزو مهمترین عوامل موثر هزینه مزوتراپی غبغب در شیراز و دیگر شهرها می باشد که این هزینه در شهر شیراز معمولا از 500 هزار تومان شروع می شود.

2

بهترین برند مزوتراپی غبغب کدامند؟

  • درماهیل (کره جنوبی)
  • آنابیس (ایتالیا)
  • رویتاکر (فرانسه)
3

هر جلسه مزوتراپی غبغب چقدر طول میکشد؟

اندازه ناحیه تحت درمان مهمترین عامل در تعیین زمان هر جلسه مزوتراپی غبغب می باشد که معمولا هر جلسه بین 20 تا 45 دقیقه طول میکشد.