مزوتراپی ضد لک در شیراز

مزوتراپی ضد لک در شیراز(معرفی 2مرکز و دکتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

جوانسازی پوست امروزه به یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی تبدیل شده است و امروز افراد بیشتری نسبت به گذشته به پوست خود اهمیت می دهند.

یکی از مشکلات پوستی که تاثیر بسیار منفی در چهره و زیبایی انسان دارد، لک های پوستی است که ممکن است ارثی باشد و یا به دلیل بیماری های خاص، زندگی ناسالم و ... در پوست نمایان شود.

اما لک های پوستی هم بوسیله روش های مختلف قابل درمان خواهد بود و می توان بوسیله روش موثر مزوتراپی، آن را برطرف نمود.

مزوتراپی روشی جدید است که کاربردهای زیادی دارد و شاید همه فکر کنند فقط برای درمان ریزش مو و تقویت آنها مورد استفاده قرار می گیرد. اما در واقع از مزوتراپی می توان برای برطرف کردن لک های پوستی نیز استفاده کرد.

ماندگاری مزوتراپی برای درمان لک های پوستی بسیار بالاست و جزو روش های قطعی در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد.

در مزوتراپی جهت برطرف کردن لک های پوستی، داروها و مواد مورد نیاز به صورت مستقیم به زیر پوست تزریق می شود که مهمترین این مواد و داروها آنزیم ها، ویتامین ها و هورمون ها می باشد.

مهمترین و اصلی ترین کاندید برای مزوتراپی ضد لک، افرادی هستند که دچار سوختگی پوست شده اند و یا به بیماری ملازما مبتلا هستند. داشتن خال های زیاد بر روی پوست و آفتاب سوخته شدن پوست نیز بوسیله مزوتراپی قابل درمان است.

اگر برای مزوتراپی ضد لک اقدام کردید، حتما به توصیه های زیر توجه داشته باشید:

  • عدم قرار گیری در معرض نور خورشید به مدت چند روز
  • انجام ندادن برنزه کردن پوست
  • استفاده از کمپرس یخ برای بهبود ورم صورت
  • مصرف داروهای تجویز شده طبق دستور پزشک
  • انجام دادن به موقع جلسات مزوتراپی
  • دوری کردن از فعالیت های سنگین بخصوص فعالیت هایی که باعث تعریق می شوند.

مزوتراپی نوعی روش درمانی تزریقی است که در تمام دنیا، کاربرد زیادی در درمان‌های زیبایی دارد. در واقع مزوتراپی استفاده از دوزهای کم دارو با تزریق‌های مکرر، در ناحیه مورد نظر از پوست است. مزوتراپی یک روش بدون درد و بدون نیاز به بی‌حسی است و با زندگی روزمره بیماران تداخلی ندارد. به گفته برترین پزشکان جهان بهترین سن برای شروع مزوتزاپی در زیباسازی و جوانسازی پوست، افرادی با سنین کمتر از سی و پنج سال است. پزشکان در اروپا این کار را معمولا در سنین بین بیست سالگی تا سی سالگی شروع می کنند. البته این در حالی است که مزوتراپی می تواند برای همه سنین مفید باشد. (منبع: ویکی پدیا)

تقریبا اکثر کلینیک های زیبایی، انواع مزوتراپی را زیر نظر پزشکان متخصص زیبایی برای مراجعه کنندگان خود انجام می دهند که مزوتراپی ضد لک نیز در این کلینیک ها قابل انجام است.

یکی از شهرهای خوب ایران برای انجام عمل های زیبایی، شهر شیراز است؛ زیرا در این شهر پزشکان زیبایی بسیار بادانش در کلینیک های مدرن زیبایی فعالیت دارند و این شهر به عنوان یکی از قطب های زیبایی ایران شناخته شده است.

پس اگر می خواهید برای مزوتراپی ضد لک در شیراز اقدام کنید، با کلینیک ها و پزشکان بسیار خوبی رو به رو خواهید بود که وبسایت کارشد در ادامه تعدادی از آنها را برای شما عزیزان تهیه کرده است.

شما می توانید نظرات و تجربیات خودتان را در رابطه با انجام مزوتراپی ضد لک در قسمت نظردهی این مقاله با ما و دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. مزوتراپی (ویکی پدیا)
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...