مراکز مزوتراپی صورت در شیراز

مزوتراپی صورت در شیراز(معرفی 3مرکز و دکتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

در شهر شیراز کلینیک ها و مراکز زیبایی بسیاری فعالیت میکنند و روش مزوتراپی به دلیل غیر تهاجمی بودن و نداشت درد بسیار محبوب و مورد استقبال است.

یکی از کاربردهای مزوتراپی، جوانسازی پوست صورت بوسیله تزریق آنزیم ها، ویتامین ها، عصاره های گیاهی و هورمون ها است که بسیار روش موثری به حساب می آید.

مزوتراپی عبارت است از وارد کردن گروهی از مواد فعال بیولوژیک با سوزن‌هایی بسیار ریز به داخل پوست. این مواد می‌توانند شامل انواع ویتامین، دارو (مانند ماینوکسیدیل) یا فاکتورهای رشد (مانند فاکتورهای رشد انسولینی) باشند. مزوتراپی نوعی روش درمانی تزریقی است که در تمام دنیا، کاربرد زیادی در درمان‌های زیبایی دارد. در واقع مزوتراپی استفاده از دوزهای کم دارو با تزریق‌های مکرر، در ناحیه مورد نظر از پوست است. مزوتراپی یک روش بدون درد و بدون نیاز به بی‌حسی است و با زندگی روزمره بیماران تداخلی ندارد. (ویکی پدیا)

مشکلات پوست صورت که بوسیله مزوتراپی قابل درمان خواهد بود، عبارتند از:

  • از بین رفتن درخشش پوست
  • کدر شدن پوست صورت
  • تُن و الاستیک شدن پوست
  • چین و چروک های پوستی
  • ایجاد شدن ترک های پوستی
  • لکه های گوناگون بر روی پوست

علاوه بر از بین رفتن مشکلات بالا، استحکام و کشش پوست از جمله مهمترین مزیت هایی است که با انجام مزوتراپی صورت قابل انجام خواهد بود.

امروزه افراد بسیاری علاقه به جوانسازی پوست صورت خود دارند و با تشخیص متخصص مزوتراپی می توان این عمل زیبایی را برای آنها انجام داد تا چهره ای جوان داشته باشند.

آیا تا به حال مزوتراپی صورت را انجام داده اید؟ شما می توانید نظرات خودتان را در این رابطه با وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

اگر به دنبال مزوتراپی صورت در شیراز و یا هر شهر دیگری هستید، توجه داشته باشید که حتما این عمل زیبایی توسط متخصص با دانش صورت پذیرد تا مشکلی برای شما پیش نیاید.

به نظر شما بهترین مرکز مزوتراپی صورت در شیراز کدام است؟

منبع:

  1. مزوتراپی (ویکی پدیا)
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...