مبل آپارتمانی در شیراز

مبل آپارتمانی شیراز

با توجه به اینکه سبک خانه های امروزی به سمت آپارتمان نشینی رفته است و در عین حال متراژ خانه ها کوچک تر شده است؛ انتخاب یک مبل متناسب با فضای منزل و در عین حال مطابق مد روز بسیار سخت می باشد. 

از مبل های آپارتمانی با واژه مبل راحتی نیز یاد می شود که هر دو در یک دسته قرار می گیرند.

مبل های آپارتمانی می توانند انتخاب بسیار مناسبی برای خانه های کوچک امروزی باشند. تعدادی از این مدل ها شامل موارد زیر هستند :

  • مبل ال
  • نیم ست
  • کاناپه تک
  • ست کامل از مبل هایی که دسته های کوچک دارند.

اگر می خواهید برای خرید مبل های آپارتمانی اقدام کنید، لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که فضای نسبتا کمی را اشغال کنند، زیرا معمولا متراژ آپارتمان ها نسبت به خانه های ویلایی کمتر است و مبل های آپارتمانی بزرگ، فضای زیادی اشغال می کنند و خانه شما کوچکتر به نظر می رسد.

مبل های آپارتمانی و یا راحتی به دسته بندی های زیر تقسیم بندی می شوند:

  • کاناپه
  • لاوست
  • مبل راحتی ایتالیایی
  • فوتون (مبل های راحتی تختخوابشو)

به هر حال انتخاب نوع مناسب مبل آپارتمانی بستگی به نظر شخصی و فضای خانه شما خواهد داشت که در هنگام مراجعه به بازار مبل، قطعا با گزینه های متعددی رو به رو خواهید شد که راحت تر می توانید تصمیم گیری کنید.

در روزگاری که تمام شهر را بوق ماشین و اسکلت ‌های آهنی پوشانده است، دیگر فکر کردن به زندگی آرام از ذهن ما دور و دورتر شده است و فکر داشتن خانه‌­هایی با فضای باز، حیاط ویلایی و حوض و باغچه، به ایده‌آلی دور از ذهن تبدیل شده است. شاید گمان کنیم که خانه های آپارتمانی ما، فضایی برای زیباتر شدن و دل باز شدن نداشته باشند. اما نباید در آشوب این افکار غرق شد و فکر خان ­‌های پدربزرگ و مادربزرگ را از ذهن دور کرد. چرا که در این روزگار هم با تمام محدودی ­‌ها و کوچک شدن فضاها، هنوز می­‌توان به مبلمان فضای باز و آرامشش اهمیت داد و در راستای بهتر شدنش تلاش کرد. تنها چیزهایی که لازم است، خواستن و خلاقیّت است. (منبع: ویکی پدیا)

در کشورمان تولیدی های مبلمان بسیار زیادی فعالیت می کنند که انواع مبل های راحتی و آپارتمانی را برای مشتریان خود تولید خواهند کرد. علاوه بر آن برندهای بسیار زیاد خارجی مبلمان نیز همیشه وارد ایران می شوند که شما می توانید طبق سلیقه خود، بهترین نوع را خریداری کنید.

کسانیکه در شهر شیراز زندگی می کنند، می توانند این اطمینان را داشته باشند که گالری مبلمان می تواند به آنها در انتخاب مبل های متنوع کمک کند. 

همچنین کسانیکه در آپارتمان زندگی می کنند هم برای خرید مبل آپارتمانی در شیراز می توانند با مراجعه به مبل فروشی های این شهر، بهترین انتخاب را داشته باشند.

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از مبل فروشی ها را تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مبل های آپارتمانی، می توانید با آنها در تماس باشید و یا به صورت حضوری به آنها مراجعه کنید.

منبع:

  1. مبل باغی (ویکی پدیا)
بلوار میرزای شیرازی
اطلاعات بیشتر...
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
خیابان وصال
اطلاعات بیشتر...
خیابان وصال
اطلاعات بیشتر...