لیزر ND:YAG(ان دی یاگ) در شیراز

لیزر ND-YAG(ان دی یاگ) شیراز(معرفی مراکز تخصصی این لیزر)

مشاهده مراکز معرفی شده

وجود موهای زائد یکی از مشکلاتی است که انسان همواره در تلاش بوده تا آنها را از بین ببرد. شیوه های سنتی امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرند و با پیشرفت علم و تکنولوژی پزشکی می توان به راحتی از دستگاه های لیزر برای رفع موهای زائد استفاده نمود.

تنها روش دائمی از بین بردن موهای زائد، استفاده از دستگاه های لیزر می باشد که طرفداران بسیاری پیدا کرده و برای انجام آن می توان به کلینیک های زیبایی مراجعه کرد.

دستگاه های لیزر در ابتدا برای پوست های روشن مورد استفاده قرار می گرفتند و برای پوست تیره، مناسب نبود؛ اما لیزر nd ydg این مشکل را برطرف کرد.

یکی از جدیدترین و موثرترین دستگاه های لیزر موهای زائد بدن، دستگاه nd yag است. بزرگترین مزیت این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه های لیزر، استفاده برای پوست های تیره و برنزه می باشد.

دستگاه nd-Yag جزو دستگاه های لیزر رایج می باشد که از نور مادون قرمز استفاده می کند. لیزر ان دی یاگ نفوذ پذیری بالایی در پوست داشته و باعث از بین بردن موهای زائد می شود.

از جمله مهترین مزیت های دستگاه لیزر ND-Yag می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حذف دائمی موهای زائد
  • از بین بردن تاتو و ضایعات پوست
  • برطرف کردن لکه های پوستی
  • سرعت و ایمنی بالا
  • مناسب برای انواع پوست و مو

اگر می خواهید برای انجام لیزر nd yag اقدام کنید، لازم است به یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی مراجعه کنید تا شرایط انجام آن به صورت کامل به شما توضیح داده شود.

برای رفع دائم موهای زائد بوسیله این لیزر لازم است طبق تجویز پزشک خود عمل کنید. تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع موهای زائد بوسیله دستگاه لیزر ND-Yag بستگی به نوع پوست، ناحیه تحت درمان و تجربه پزشک معالج و اپراتور لیزر خواهد داشت.

همچنین هزینه انجام لیزر ان دی یاگ نیز به عواملی چون وسعت ناحیه تحت درمان، مدل دستگاه لیزر nd yag، تخصص پزشک، موقعیت جغرافیایی و شهر محل سکونت و ... خواهد داشت.

به دلیل جذب انتخابی فوتون های لیزر معمولاً فقط موهایی با طیف رنگی سیاه یا قهوه ای می توانند برداشته شوند و موهایی با رنگ سفید یا بلوند، به خوبی حذف نمی شوند. لیزر اثر بیشتری بر حذف موهای تیره و ضخیم دارد. پوست روشن و موهای تیره یک ترکیب ایده‌آل برای مؤثر بودن و دست یافتن به بهترین بازدهی حذف توسط لیزر هستند، اما در حال حاضر لیزرهای جدید مانند Nd:YAG laser تا حدودی قادر به حذف موهای تیره در افراد دارای پوست تیره نیز هستند. (منبع: ویکی پدیا)

علاوه بر تمامی مزیت های لیزر ان دی یاگ، این دستگاه برای درمان های پوستی و کنترل بعضی از بیماری های پوستی نیز مناسب می باشد که از جمله مهمترین بیماری های قابل درمان بوسیله دستگاه لیزر ND YAG می توان به مشکلات مربوط به رگ در صورت و پا، درمان واریس، درمان لکه های قهوه ای مربوط به پیری پوست، درمان ناهجناری های رگ و عروق و لکه‌های صورت اشاره کرد.

به هر حال به دلیل مزیت های بسیار زیاد این دستگاه لیزر، کلینیک های زیبایی متعددی از دستگاه لیزر ND YAG در شیراز نیز به مانند سایر شهرهای بزرگ ایران استفاده می کنند و شما عزیزان همشهری می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آنها در تماس باشید.

وبسایت کارشد لیستی از مراکز، کلینیک ها و پزشکان زیبایی که از این دستگاه لیزر استفاده می کنند را تهیه کرده است که در انتهای این مقاله مشاهده می فرمائید.

آیا تا به حال برای از بین بردن موهای زائد بدن و درمان بیماری های پوستی از لیزر nd yag استفاده کرده اید؟ شما می توانید نظرات خود را با دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. لیزر رفع موهای زائد (ویکی پدیا)
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد لیزر ND:YAG(ان دی یاگ) در شیراز

1

کدام نوع پوست و مو برای لیزر ان دی یاگ مناسب است؟

به دلیل طول موج مناسب ان دی یاگ، این لیزر یک انتخاب عالی برای از بین بردن موهای زبر و تیره بر روی هر نوع پوست است.

2

عوارض جانبی لیزر Nd:YAG چیست؟

عوارض جانبی این لیزر معمولا جزئی است و ممکن است شامل درد در طول درمان، قرمزی، تورم و خارش باشد.

3

تعداد جلسات استفاده از لیزر اندیگ چقدر است؟

بین 4 تا 10جلسه که البته با توجه به نوع پوست و دلیل مراجعه میتواند کمتر یا بیشتر شود.