لیزر پلاتینیوم در شیراز

لیزر پلاتینیوم شیراز(معرفی مراکز تخصصی این لیزر)

مشاهده مراکز معرفی شده

طرفرداران لیزر موهای زائد روز به روز افزایش پیدا می کنند و افراد بسیاری برای از بین بردن موهای زائد به کلینیک های زیبایی و تخصصی لیزر مراجعه می نمایند. به همین دلیل روز به روز شاهد تولید دستگاه های لیزر موهای زائد توسط شرکت های مختلف هستیم که روانه بازار می شوند و هر کدام از آنها مزیت های منحصر به فردی دارند.

یکی از دستگاه های لیزر که امروزه مورد توجه قرار گرفته است، دستگاه لیزر پلاتینیوم می باشد. این دستگاه جزو جدیدترین دستگاه های حال حاضر دنیا در زمینه لیزر موهای زائد می باشد که توسط شرکت سوپرانو کره جنوبی تولید می شود.

سه طول موج 755 نانومتر لیزر الکساندرایت، سه طول موج 808 نانومتر لیزر دایود و سه طول موج 1064 نانومتر لیزر Nd:YAG جزو مهمترین ویژگی های لیزر پلاتینوم است که کاربردهای فراوانی در رفع موهای زائد و درمان انوع پوست دارد.

از دیگر ویژگی های مهم لیزر پلاتینیوم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مناسب برای رفع موهای زائد پوست های تیره و روشن
 • طراحی جذاب و کاربردهای خوب
 • بدون احساس درد
 • بالا بودن ایمنی برای پوست های تیره
 • سرعت بالا در تمامی نواحی بدن
 • بدون داشتن دوره نقاهت
 • مناسب برای از بین بردن موهای بدن در تمامی قسمت های بدن

لیزر پلاتینیوم به دلیل مزیت ها و ویژگی های منحصر به فردی که دارد، مورد توجه بسیاری از کلینیک های زیبایی قرار گرفته است. شما عزیزان اگر به دنبال رفع موهای زائد بدن خود هستید، می توانید این دستگاه را در ذهن بسپارید و به دنبال کلینیک هایی باشید که از دستگاه لیزر پلاتینیوم استفاده می کنند.

لیزر حذف مو از سال ۱۹۹۷ و پس از تأیید شدن برای «کاهش دائمی» در ایالات متحده توسط غذا و داروی آمریکا (FDA) مورد استفاده قرار می گیرد. از نظر FDA، تعریف «دائمی» عبارت است از کاهش طولانی مدت و پایدار در کاهش تعداد موهایی که مجدداً رشد می کنند پس از دوره درمان. در واقع بسیاری از بیماران تجربه رشد کامل و مجدد مو چند سال پس از آخرین دوره استفاده را دارند. این امر به این معنی است که اگر چه درمان لیزر با این دستگاه به‌طور اساسی موجب کاهش تعداد موهای بدن می شود ولی این یک روش دائمی برای رفع همیشگی رشد مو نیست. (منبع: ویکی پدیا)

با توجه به کاربردهای بسیار خوب این دستگاه لیزر، کلینیک های زیبایی و تخصصی لیزر متعددی در شهر شیراز نیز از این دستگاه استفاده می کنند. پس اگر به دنبال لیزر پلاتینیوم در شیراز هستید، می توانید از لیستی که وبسایت کارشد در انتهای این مقاله برای شما عزیزان تهیه کرده است، استفاده کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با آنها در تماس باشید.

همچنین اگر می خواهید لیست کاملی از کلینیک های تخصصی لیزر را مشاهده کنید، می توانید از دکمه «مشاهده همه مراکز لیزر موهای زائد شیراز» استفاده نمایید.

وبسایت کارشد در تلاش است تا همیشه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد، پس می توانید با اشتراک گذاشتن نظرات خود و همچنین امتیاز دهی به این مقاله، ما را برای ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

آیا تا به حال برای از بین بردن موهای زائد بدن خود از لیزر پلاتینیوم استفاده کرده اید؟ شما می توانید در قسمت نظردهی، نظرات خودتان را در این زمینه برای ما بنویسید.

منبع:

 1. لیزر رفع موهای زائد (ویکی پدیا)
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد لیزر پلاتینیوم در شیراز

1

لیزر پلاتینیوم برای چه مدل پوست های مناسب است؟

این مدل لیزر برای انواع رنگ پوست و موهای مختلف مناسب است.

2

لیزر پلاتینیوم برای آقایان نیز قابل استفاده است؟

بله این مدل لیزر برای بانوان و آقایان قابل استفاده است.

3

عوارض لیزر با دستگاه پلاتینیوم چیست؟

استفاده از این دستگاه عوارض جدی ای ندارد و بیشتر موارد زیر بصورت موقتی گزارش شده است.

 1. تورم خفیف
 2. تغییرات رنگدانه
 3. کمی قرمز پوست
 4. تحریک موقتی