لیزر موهای زائد مردان در شیراز

لیزر موهای زائد مردان شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

لیزر موهای زائد به روش ها و تکنیک های مختلفی در کلینیک های زیبایی انجام می شود و امروزه افراد بسیار زیادی متقاضی انجام آن هستند. اما شاید تصور کنید که این روش زیبایی برای بانوان مناسب است؛ در صورتی که چنین نیست و آقایان بسیاری برای لیزر موهای زائد بدن خود اقدام می کنند که قطعا ورزشکاران آقا به خوبی اهمیت لیزر موهای زائد بدن را می دانند.

روش های سنتی برای آقایان بسیار زمان بر به حساب می آید و در طول هفته مخصوصا برای اصلاح صورت خود، بایستی دو یا سه بار اقدام نمایند. روش هایی چون استفاده از تیغ، ژیلت، ماشین های اصلاح و ... روش هایی هستند که بایستی به صورت دائم از آنها استفاده کرد.

ولی با استفاده از لیزر موهای زائد و طی کردن چند جلسه که طبق نظر پزشک متخصص مشخص می شود، دیگر نیازی به استفاده از روش های سنتی نیست و برای همیشه موهای زائد بدن آقایان از بین خواهد رفت.

خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم پزشکی، دستگاه های بسیاری برای لیزر موهای زائد بدن مورد استفاده قرار می گیرد که برای انجام آن بایستی به کلینیک های زیبایی شهر خود مراجعه کنید و این روش زیر نظر پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی انجام شود.

لیزر موهای زائد مردان در شیراز نیز امروزه بسیار رایج شده است و آقایان بسیار زیادی در این شهر برای انجام آن اقدام می کنند. شهر شیراز از جمله شهرهایی است که در تمامی زمینه های پزشکی و زیبایی بهترین ها را به مردم خود ارائه می دهد و دلیل آن حضور پزشکان متخصص پوست، مو و زیبایی بسیار خوب و همچنین کلینیک های مدرن و مجهز می باشد.

اما شاید سوال بسیاری از آقایان این باشد که چرا مردان به لیزر موهای زائد نیاز خواهند داشت؟ در جواب به این سوال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش تراکم برای آقایان پرمو
 • دلایل مختلف زیبایی
 • بهداشت و سلامت پوست
 • شکل دهی و آنکادر موهای صورت
 • اصلاح راحت تر و مشکل موهای زیر پوستی

علاوه بر موارد بالا، یکی از دلایلی که آقایان برای لیزر موهای زائد بدن اقدام می کنند، طاسی و یا کچلی است. بسیاری از آقایانی که دچار ریزش مو می شوند و نمی توانند برای کاشت مو اقدام کنند، ترجیح می دهند که قسمتی از موها و یا کل سر را لیزر کنند تا جذاب تر به نظر برسند که قطعا تاثیر گذار خواهد بود.

همچنین آقایان بسیاری برای خط رویش مو، خط ریش و سبیل و خط پشت گردن خود از لیزر موهای زائد استفاده می کنند که نتیجه بسیار مطلوبی را به همراه خواهد داشت.

لیزر موهای زائد توسط دستگاه های مختلفی (الکساندرایت، دایود، ان دی یاگ و ...) برای آقایان و بانوان قابل انجام خواهد بود که هر کدام مزیت های منحصر به فردی دارند و در این رابطه، پزشک شما بهترین راهنمایی و توضیحات را به شما عزیزان ارائه خواهد داد.

اصل اولیه در استفاده از لیزر مو استفاده از یک طول موج از فوتون و پالس مدت دار برای به دست آوردن اثر مطلوب در بافت هدف و حداقل اثر منفی بر بافت اطراف است. لیزر می تواند باعث آسیب موضعی و گرمایشی در بخش‌های تیره ای که باعث رشد مو هستند و به آنها ماده ملانین می گویند در ناحیه فولیکول مو می شود در حالی که هنوز بقیه پوست گرم نشده اند. نور توسط بخش های تیره جذب می شود بنابراین، در بخش های تیره مورد نظر پوست با سرعت بیشتر و با شدت جذب صورت می گیرد. این ماده می تواند طبیعی یا مصنوعی باشد (می‌تواند رنگ شده باشد). (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال آقایانی که در شهر شیراز می خواهند برای لیزر موهای زائد اقدام کنند، با گزینه های متعددی رو به رو خواهند بود که وبسایت کارشد لیست کاملی از این کلینیک های زیبایی را به همراه شماره های تماس، آدرس، مسیریابی، اینستاگرام و ... تهیه کرده است.

در پایین لیستی از کلینیک های لیزر موهای زائد مردان در شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک های لیزر روی دکمه (مشاهده همه مراکز لیزر موی زائد شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک های لیزر شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی مراکز لیزر موی زائد بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش مراکز لیزر موی زائد بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن مراکز لیزر موی زائد دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی مراکز بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد لیزر موی زائد
 6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد لیزر موی زائد

منبع:

 1. لیزر رفع موهای زائد (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد لیزر موهای زائد مردان در شیراز

1

آقایان به چند جلسه لیزر نیاز دارند؟

بستگی به نوع پوست، رنگ مو و منطقه لیزر دارن ولی بصورت معمول ۶ تا ۸ جلسه‌ی درمانی نیاز است.

2

میتوان بعد از لیزر ورزش کرد؟

توصیه می‌شود تا ۴۸ ساعت بعد از جلسه‌ی لیزر از ورزش کردن، قرار گرفتن در آفتاب مستقیم، رفتن به سونا، جکوزی و حمام آب داغ خودداری کنید.

3

چرا باید قبل از لیزر اصلاح یا شیو کرد؟

هرچه ساقه مو کوتاه تر باشید درصد بیشتری از انرژی لیزر به فولیکول های مو میرسند پس براب نتیجه بهتر لازم است منطقه مورد نظر را شیو یا اصلاح کنید.