درمان لک صورت با لیزر در شیراز

لیزر لک صورت در شیراز(معرفی مراکز تخصصی)

مشاهده مراکز معرفی شده

جوانسازی پوست یکی از عمل های زیبایی است که در کشورمان به شدت مورد توجه قرار گرفته است و افراد بسیاری برای آن اقدام می کنند.

تولید بیش از حد مقدار طبیعی ملانین توسط پوست، باعث پدیدار شدن لکه ها بر روی پوست می شود که برای همه ناخوشایند خواهد بود و بسیاری از این افراد در صدد برطرف کردن آن هستند.

علاوه بر تولید بیش از حد مقدار طبیعی ملانین که باعث پدیدار شدن لک های صورت می شود؛ آفتاب سوختگی، لک صورت بخاطر هورمون ها، تاثیرات مصرف داروها، لک صورت بخاطر التهاب پوست، لک صورت بخاطر زخم، تحریک پوستی، دیابت و ... نیز جزو مواردی است که لک ها در صورت انسان ظاهر خواهد شد.

از بین بردن لک های صورت تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره شما خواهد داشت که امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی، لیزر لک صورت توسط کلینیک های زیبایی قابل انجام خواهد بود.

لیزرهایی که برای از بین بردن لک صورت مورد استفاده قرار می گیرند، از سیستم پالس های شدید نوری استفاده می کنند که این پالس ها ملانین ها را مورد هدف قرار داده و لکه های تیره بوسیله آن از بین خواهند رفت.

اگر می خواهید برای لیزر لک صورت اقدام کنید، بایستی توجه داشته باشید که در یک مطب یا کلینیک زیبایی و زیر نظر پزشک متخصص انجام شود تا به نتیجه مطلوب دست یابید.

معمولا از دستگاه های لیزر موهای زائد (الکساندرایت کندلا، دایود، q-switch و ...) می توان برای از بین بردن لک های صورت استفاده کرد که انتخاب دستگاه لیزر بستگی به تشخیص پزشک متخصص خواهد داشت.

مدت زمان بهبود لک های صورت بوسیله لیزر و تعداد جلسات مورد نیاز برای هر بیمار متفاوت است و بستگی به نظر پزشک شما خواهد داشت.

اما به صورت کلی 3 الی 6 جلسه برای درمان و از بین بردن لک های صورت با دستگاه های لیزر مورد نیاز خواهد بود که هر جلسه تقریبا 15 الی 30 دقیقه به طول می انجامد.

لکهٔ پوستی یا ماکول، بخش کوچک مسطح تغییر رنگ یافته یا کلفت شده ای از پوست که ناحیه ای متمایز از پوستِ بهنجارِ پیرامون خود است. در برخی منابع تأکید شده است که لکه های پوستی هم سطحِ پوست‌اند و قطری کمتر از یک (یا نیم) سانتی‌متر دارند. ضایعات بزرگ‌تر را کَژنه patch می‌نامند. این ضایعه در بیماری‌های پوستی مختلف، نواحی مختلف پوست و با رنگ‌های متفاوت دیده می‌شود؛ مانند کک و مک، ارغوانی‌شدگی (پورپورا)، لک و پیس (ملاسما)، پیسی (بَرَص) و کهیر. (منبع: ویکی پدیا)

شهر شیراز جزو شهرهایی است که در کشورمان قدرت پزشکی و زیبایی بسیار بالایی دارد که دلیل آن حضور پزشکان بسیار ماهر و همچنین کلینیک های مدرن و به روز زیبایی می باشد.

پس اگر می خواهید برای لیزر لک صورت در شیراز اقدام کنید، با کلینیک های متعددی رو به رو خواهید بود که وبسایت کارشد لیستی از آنها را در ادامه برای شما عزیزان تهیه کرده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آنها در تماس باشید و اگر تا به حال برای انجام لیزر لک صورت اقدام کرده اید، می توانید نظرات خودتان را در انتهای این مقاله به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. لکه پوستی (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
سینما سعدی
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد درمان لک صورت با لیزر در شیراز

1

هزینه لیزر لک صورت چقدر است؟

هزینه لیزر لک صورت بستگی به نوع لیزر، وسعت و ناحیه درمان، میزان مشکلات پوستی، دستمزد کلینیک و پزشک، هزینه بی حسی و داروها، ویزیت بعد از لیزر، شهر یا موقعیت جغرافیایی و ... خواهد داشت.

2

به چند جلسه برای درمان لک صورت با لیزر نیاز است؟

این موضوع بستگی به نظر پزشک متخصص شما و همچنین میزان مشکلات پوستی شما خواهد داشت. به صورت کلی 3 الی 6 جلسه تقریبا 15 الی 30 دقیقه نیاز خواهد بود.

3

مزایای رفع لک صورت با لیزر چیست؟

حذف انواع لک های صورت، از بین بردن کک و مک، روشی ایمن، بدون درد و خونریزی، امکان بهره مندی از نتایج با یک جلسه، پاکسازی پوست، بدون نیاز به بیهوشی و ... جزو مهمترین مزایای رفع لک صورت با لیزر می باشد.