لیزر دایود در شیراز

لیزر دایود در شیراز(معرفی مراکز تخصصی این لیزر)

مشاهده مراکز معرفی شده

امروزه با پیشرفت های بسیار زیادی که در علم پزشکی زیبایی حاصل شده است، دیگر از بین بردن موهای زائد کاری دشوار و زمان بر نخواهد بود و شما می توانید از شر موهای زائد بدن خود برای همیشه بوسیله دستگاه های مختلف لیزر، راحت شوید.

دستگاه های لیزر موهای زائد بسیار زیادی در کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از بهترین دستگاه های حال حاضر دنیا، دستگاه لیزر دایود یا الکس دایود می باشد.

این دستگاه بوسیله پالس و با طول موج های 800 یا 810 نانومتر کار می کند و برای همه نوع پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. (از روشن تا تیره)

بسیاری از پزشکان متخصص پوست، مو و زیبایی معتقدند که دستگاه لیزر دایود، کامل‌ ترین و موثرترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن می باشد و این دستگاه را به دستگاه لیزر الکساندرایت ترجیح می دهند.

به هر حال تفاوت های اساسی میان دایود و الکساندرایت وجود دارد و هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند.

لیزر دایود به مدل های مختلفی تقسیم بندی می شود که از جمله مهمترین مدل های دایود می توان به دستگاه لیزر الکس دایود LAMIS XL، دستگاه لیزر الکس دایود SOPRANO ICE PLATINUM، دستگاه لیزر الکس دایود LASERMACH و دستگاه لیزر الکس دایود FG 2000D اشاره کرد.

قطعا افرادی که می خواهند برای لیزر موهای زائد اقدام کنند، در رابطه با ویژگی های هر دستگاه لیزر موهای زائد تحقیق خواهند کرد و بهترین گزینه را سعی می کنند انتخاب کنند.

لیزر دایود دستگاهی بسیار موثر برای از بین بردن موهای زائد بدن به حساب می آید که از جمله مهمترین مزیت های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرعت بالای درمان
  • تعداد جلسات کمتر
  • درمان بدون درد
  • رفع دائم موهای زائد
  • موثر برای انواع پوست آقایان و بانوان
  • قابل استفاده برای پوست های تیره و موهای ضخیم
  • نفوذ بیشتر در پوست، طول موج بالا و قابلیت تنظیم
  • از بین بردن موهای زائد در نواحی بزرگ مانند کمر

شاید سوال شما این باشد که برای لیزر موهای زائد بوسیله دستگاه دایود، به چند جلسه درمانی نیاز داشته باشیم؟

در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که اول از همه لیزر موهای زائد بوسیله دستگاه دایود بایستی زیر نظر پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی انجام شود و تعداد جلسات درمانی شما بستگی به نظر ایشان خواهد داشت. ولی به طور معمول بسته به وسعت و ضخامت موهای بدن، 6 الی 10 جلسه درمانی برای از بین بردن دائم موهای زائد بوسیله لیزر دایود نیاز است.

به هر حال استفاده از روش لیزر موهای زائد در شهرهای بزرگ ایران بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است و به همین دلیل اکثر کلینیک های زیبایی به صورت تخصصی لیزر موهای زائد را با دستگاه های مختلف برای مراجعه کنندگان خود انجام می دهند.

در حذف موهای زائد با لیزر سه ویژگی از لیزر بسیار اهمیت داد. طول موج و توان لیزر و قطر لکه لیزر. طول موج این لیزرها در ناحیه قرمز و مادون قرمز نزدیک است و هرچه طول موج لیزر بلندتر شود نفوذ آن در پوست بیشتر می شود. نکته دیگر این که با تیره شدن رنگ پوست، جذب طول موج های کوتاه تر در پوست بیشتر می شود به این معنا که لیزر با طول موج کوتاه تر درد بیشتری نسبت به لیزر با طول موج بلند برای بیمار پوست تیره ایجاد می کند. برای از بین بردن موهای زائد با لیزر ۳ طول موج اصلی وجود دارد. طول موج اول ۱۰۶۴ نانومتر است. منبع تولید این لیزر بلور یا دایود لیزر است. این طول موج مناسب برای تایپ پوست‌های ۴ و ۵ مناسب است. (منبع: ویکی پدیا)

قطعا مزیت های لیزر دایود بسیار هیجان انگیز است و به همین دلیل کلینیک های زیبایی در شهرهای بزرگ ایران مانند شیراز سعی می کنند از این دستگاه استفاده کنند.

اگر می خواهید برای انجام لیزر دایود در شیراز اقدام کنید، وبسایت کارشد لیستی از کلینیک های تخصصی لیزر موهای زائد را برای شما عزیزان تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شماره های تماس، آدرس، مسیریابی، اینستاگرام، نحوه دریافت نوبت و ... می توانید به صفحه آنها مراجعه نمایید.

منبع:

  1. لیزر رفع موهای زائد (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد لیزر دایود در شیراز

1

آیا لیزر دایود درد دارد؟

دستگاه های لیزر رفع موهای زائد به دلیل اینکه از انرژی گرمایی استفاده میکنند طبیعی است در هنگام استفاده مقداری سوزش و درد را احساس کنید. اگر تحمل درد شما پایین است میتوانید از بی حسی های موضعی استفاده کنید.

2

لیزر دایود برای چه پوستی مناسب است؟

بر اساس تحقیقات صورت گرفته پوست های تیره مناسبترین تیپ های پوستی برای دستگاه لیزر دایود هستند. البته بهتر است با متخصصین لیزر در این زمینه مشورت شود.

3

لیزر دایود بهتره یا الکساندرایت؟

هر کدام از این دو مدل لیزر مزیا و معایت خود را دارند و بهتر است با توجه به رنگ مو و نوع پوست شما متخصص لیزر به شما دستگاه مناسب را پیشنهاد کند.